خواهش میکنم اینو بخونین...

تسنیم

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

cqaipa3u965gn469v7rz.gif

خداوندا تنها تو شایسته پرستشی

قبل از این شاهد بسیاری از معجزات در قران بوده ایم... ولی به تازگی جوان ایرانی پرده از معجزه بزرگی برداشته است

پیش بینی 11 سپتامبر در قران کریم!!!!! سوره توبه ایه ی 109

خودتان مطالعه فرمایید و مطمئنم بعد از مطالعه به سجده خواهید افتاد !!!

cqaipa3u965gn469v7rz.gif

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
پاسخ : خواهش میکنم اینو بخونین...

ببخشید کجا نوشتند که جوان ایرانی؟؟؟؟؟

اینگونه مساءل در مورد قران که اعجاز قرآن نامیده میشود در طول ادوار مختلف مسائلی کشف شده که این کشف را علمای علوم قران انجام میدهند

به این تاپیک برای مطالعه بیشنر مراجعه کنید

http://forum.zaman-aj.ir/thread2220.html

و البته سایتها و وبلاگها یی هم هست که بشه مراجعه کرد

تسنیم

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

حالا ایرانی یا غیر ایرانی عالم یا یک جوان ساده مسئله این کشف مهمه

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

حالا ایرانی یا غیر ایرانی عالم یا یک جوان ساده مسئله این کشف مهمه

البته!!!!!!

بنده هم منکر این جریان نشدم.فقط سوال بود .....

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

سلام به تسنیم گرامی و تشکر از حسن نیت این مطلب اما لازمه که چند نکته رو به عرض برسونم:

من این موضوع رو در سال 86 توسط بروشوری که عقیدتی سپاه پاسداران پخش کرده بود مطالعه کردم و کشف جدیدی نیست!!!
همه ما باید بدونیم که دشمن همیشه جلو تر از ما پیش میره و برای ضربه زدن به اسلام از هیچ کوششی فروگذار نمیکنه.....دشمن این کشف رو خودش درآورده... میدونید چرا؟؟؟

اینجاست که همه ما مسلمانان باید هوشیار باشیم.....آمریکا و صهیونیزم این موضوع رو خودشون در آوردن تا اولا خودمون خیال کنیم که قرآن پیشگوئی کرده! و فکر ما رو سرگرم این موضوع کنه.... اما زهی خیال باطل چون:
اینا هدفشون این بود که با پخش چنین موضوعی به همه جهانیان اعلام کنن که قضیه 11 سپتامبر تقصیر مسلمانان بوده ...چرا؟؟؟؟... چون در کتاب قرآن اینطور وعده داده و به مسلمانان اینطور دستور داده که کاری تروریستی انجام بدن ...که متاسفانه دشمن موفق به چنین کاری شده و باعث حمله به کشورهای مسلمان شده.... و نفرت جهانی علیه اسلام بیشتر شد..... مگر کسانی که خدا خودش اونا رو هدایت کرده!!!!!! این یه فریب بزرگه و اشتباه محضه که باور کنیم که قرآن چینین اعجازی کرده.... دشمن با این حربه میخواست موضوع 11 سپتامبر رو گردن اسلام و قرآن بندازه که موفق شده...و متاسفانه ما این موضوع رو علنا با دشمن و بطور ناخواسته با اون همکاری کردیم و ضربه بزرگی به اسلام زده شده............

این عمار؟؟؟
کجاست بصیرت عماری.......چرا انقدر ساده عمل میکنیم؟ همچون کسانی که قرآن بر نیزه کردن و عد های ساده لوح مخالف راه حقیقت شدند.....!!!!!!!

چرا چشماننمان رو باز نمیکنیم که تا متوجه بشیم دشمن چیکار میکنه؟؟؟؟؟

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

از صحبتهای تندم ناراحت نشید...جایی که باعث بشه بصیرت دینی معنای خودشو از دست بده ناچارم چنین بگم....

این فریب دشمنه.......فریب نخوریم لطفا!!!

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"

زمان حضرت علي ع شناخت حربه عمرو عاص خيلي سخت بود مگر كساني كه به امام زمانشان گوش ميدادند و فرمانبردار بودند مثل مالك اشتر

زمان ما هم همانطور كه انسانها فهيمتر شده اند دشمن هم زيركانه تر عمل ميكند و باز هم تشخيص ساده نيست و بايد رجوع كرد به مرجع تقليد

بالا