یک سوال در مورد کمک سعودی ها به اسراییل؟

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
بدست دشمنان خودش آباد کند یعنی چه ؟ یعنی اینکه این پول هنگفتی که زائران برای حج می دهند به جیب وهابی ها بره تازه 30 درصد آنهم بجیب اسراییلی ها بره بعد کجاش خانه خدا آباد میشه ؟ اگر وهابی ها خانه خدا و مسجد حرم و دیگر بناها را تا حالا خراب نکرده اند فقط بخاطر درآمد زایی آن است نه احترام به آن ! پس اینجا دیگه بحث آبادی نیست !!
حقیر بدون تحقیق نمیگم
از استادی که درس حوزوی خونده بودن سوال کردم -چرا خانه خداوند و تولیت ان دست وهابیون هست ایشون گفتن همین آبادانی خانه خدا هم بدست دشمنان خانه خداوند هست -مگر الان دشمنی که با اهل قبور ما دارند و تخریب قبور متبرک رو نمیبینید پس خداوند خود بهتر میداند :53:

ندا66

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
مولاعلی.ع. میفرمایند:حج کنندگان بر سه دسته انددراخرالزمان: ثروتمندان براي تفريح و

خوشگذراني حج مي‏کنند، مردمان متوسط براي تجارت و فقيران براي پول در آوردن.

من مقاله میخوندم بااین عنوان

پول حجاج ایرانی گلوله

میشودبرپیشانی کودکان فلسطینی!!!

بایدبصیرت داشت

حج عمره که واجب نیست

خداوندبا همه بزرگی وحکمتش

ی بار حج رو توتموم عمرادم بهش واجب

ساخته اونم بشرط استطاعت!

درضمن غافل نشیم ازهتک

حرمتهایی که سربازان سعودی

به زائرین ما میکنن

والعاقبة للمتقین!

ممنون جناب لاهوت

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
درباره حج میشه رفت ولی هزینه ها رو به حداقل رسوند
به نظرم سوغاتی خریدن با اون هزینه ها واونم چه سوغاتیایی:| که همه در کشور خودمون هم پیدا میشه کار درستی نیست
ولی درباره حج وصیت نامه امام علی علیه السلام در آخرین لحظات عمر پربرکتشون :

خدا را! خدا را! درباره کعبه، خانه خدا، مبادا حج تعطیل شود که اگر حج متروک بماند، مهلت داده نخواهد شد و دیگران شما را طعمه خود خواهند کرد.
مقاتل الطالبین، صص ۴۴ – ۲۸

لاهوت

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
درباره حج میشه رفت ولی هزینه ها رو به حداقل رسوند
به نظرم سوغاتی خریدن با اون هزینه ها واونم چه سوغاتیایی:| که همه در کشور خودمون هم پیدا میشه کار درستی نیست
ولی درباره حج وصیت نامه امام علی علیه السلام در آخرین لحظات عمر پربرکتشون :

خدا را! خدا را! درباره کعبه، خانه خدا، مبادا حج تعطیل شود که اگر حج متروک بماند، مهلت داده نخواهد شد و دیگران شما را طعمه خود خواهند کرد.
مقاتل الطالبین، صص ۴۴ – ۲۸

این فرمایش حضرت علی ع در مورد حج واجب است نه حج مستحب !:53:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
به نظر من نباید رفتن به حج کم بشه. مردم برن به حج در عوض هزینه های اضافی رو کمتر کنند و صرفه جویی کنند.

بالا