یک سوال در مورد کمک سعودی ها به اسراییل؟

لاهوت

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
امروز در جلسه مربیان حلقه های صالحین یکی از مدرس ها موضوعی را مطرح کردند که برایم من جای سوال بود دوستان اگر اطلاعی دارند من را راهنمایی کنند ایشون گفتند که رژیم آل سعود 30 درصد از هزینه سفر حج حجاج را به حساب اسراییل واریز می کنن ؟ در این صورت بهتره کمتر به حج رفته بشه ؟
نظر شما چیست ؟

بـــسیــجیــــ خط رهـــبریــ

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
به نظر من چون اسلحه های تکفیری ها رو اونا تامین میکنن و شاید توی جلسات محرمانه ای بین این دو کشور شاید توافق شده که اونا اسلحه بدن و فقط از درآمد حج بدن تا مردم رو به گناه بکشن و حج رو کم رنگ کنن

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
متاسفانه درسته
نمیشه خیلی حرفهارو زد
یادمه این چندسال گذشته رهبر در لفافه فرمودن که اگر به مکه میروید هزینه های خودتون رو تا حد ممکن کم کنید
عربستان به ظاهر کشور اسلامی هست اما اغلب وهابی و غیر مسلمان هستن و خطری که برای اسلام داره کن از صهیونیزم نیست
می بینید که دست به دست دشمن داده تا یمن، مصر،سوریه و ... خیلی از کشورهای عربی -اسلامی رو نابود کنه

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
خداوند عهد و پیمان دارد که خانه ی خود رو بدست دشمنان خودش آباد میکند
و در هر صورت نباید خانه خدا را خالی گذاشت چون آبادانی آنان به اهمیت دادن ما مسلمین هست
به نظر من باید خرج و مخارج رو به حد پایین رسوند یعنی فقط برای زیارت باشد نه سیاحت و خرید
:53:

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام،
به نظر بنده حقیر
بجای سفر به عربستان (عمره مفرده منظور است نه واجب!) میتوانید به عراق برید .... خیلی خیلی تأثیر گذار تره. :53: و پول دادن هم لزومی نداره
حداقل خرید نکنیم ...

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
سلام،
به نظر بنده حقیر
بجای سفر به عربستان (عمره مفرده منظور است نه واجب!) میتوانید به عراق برید .... خیلی خیلی تأثیر گذار تره. :53: و پول دادن هم لزومی نداره
حداقل خرید نکنیم ...
هر مکانی زائر خودش رو میطلبه -چون این نکات دقیقا با دینو دینداری ما مرتبت هست نمیشه نظری رو داد که خدایی نکرده شبه ایجاد گردد همه درک درست از مسائل ندارند و خدایی نکرده برداشت غلط صورت میگیرد :53:

لاهوت

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
خداوند عهد و پیمان دارد که خانه ی خود رو بدست دشمنان خودش آباد میکند
و در هر صورت نباید خانه خدا را خالی گذاشت چون آبادانی آنان به اهمیت دادن ما مسلمین هست
به نظر من باید خرج و مخارج رو به حد پایین رسوند یعنی فقط برای زیارت باشد نه سیاحت و خرید
:53:

بدست دشمنان خودش آباد کند یعنی چه ؟ یعنی اینکه این پول هنگفتی که زائران برای حج می دهند به جیب وهابی ها بره تازه 30 درصد آنهم بجیب اسراییلی ها بره بعد کجاش خانه خدا آباد میشه ؟ اگر وهابی ها خانه خدا و مسجد حرم و دیگر بناها را تا حالا خراب نکرده اند فقط بخاطر درآمد زایی آن است نه احترام به آن ! پس اینجا دیگه بحث آبادی نیست !!

لاهوت

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام،
به نظر بنده حقیر
حداقل خرید نکنیم ...
اتفاقا برخی از علما هم همین نظر را دارند و این را بیان کرده اند درصورت حج غیر واجب و یا کسانی که چند بار رفته اند سفر به کربلا هم می تواند ثوابی عظیم داشته باشد حداقل پولی به جیب دشمنان اسلام نمی رود :53:

بالا