دانلود کتاب جوش کاری (مشاوره ی ازدواج با شیوه ی پرسش و پاسخ)توسط حاج آقا حسین عالــــــــــمی

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
http://s1.picofile.com/file/7977728381/jushkari.pdf.html

دانلود کتاب جوش کاری (مشاوره ی ازدواج با شیوه ی پرسش و پاسخ)

توسط حاج آقا حسین عالمی نوشته شده
hosseinalemi.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم
با استعانت از خداوند متعال و ارشاد و کمک دوستان و خوانندگان متون جوش کاری که مرا به نوشتن و تحقیق بیشتر ترغیب می کرد کتاب خوش کاری آماده ارائه به جامعه علمی و جوان کشور شد.این کتاب عینا همان مطالب مندرج در وبلاگ با کمی ویراستاری و غلط گیری است که با طراحی جلد و صفحه آرایی زیبا و در 229 صفحه که شامل صد جوش کاری ابتدایی ماست خدمت همگان تقدیم میشود.
92476_613.jpg
در همین جا باید از دوست عزیزم استاد هنرمند علی مهدیان فر که زحمت طراحی جلد این اثر را کشیدند و شاگرد خوب و پرتلاشم سرکار خانم حسین آبادی که زحمت طراحی و چینش داخلی این اثر را از ابتدا تا انتها بر عهده گرفتند و همه خوانندگان محترم که با حوصله نقائص را گوش زد کردند و قدم به قدم در مباحث شرکت کردند تا کار به اینجا رسید تشکر ویژه خودم را داشته باشم.دیشب و شبهای گذشته که خودم به بازبینی نهایی کار مشغول بودم از انسجام اثر و سوال و جواب های فراهم آمده بارها خداوند را شکر کردم و همه را از لطف بی نهایت خداوند می دانم. ادامه راه نیز همین گونه بوده و همه با دست گیری او (جل و علی) خواهد بود.در پایان از خوانندگان محترم و دوستانم خواهشمندم از باب امر به معروف و نهی از منکر در انتشار این کتاب بکوشند و دوستان جوان خود را با یک عیدی زیبا خوشحال کنند که دانستن به از نداستن.

بالا