✿ ✿ ✿ درخواست نـرم افـزار ✿ ✿ ✿

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

نرم افزار File&Image Uploader
File%20&%20Image%20Uploader%205.x.jpg

این نرم افزار از قدرتمندترین نرم افزار های آپلود می باشد.کار با این نرم افزار بسیار ساده و محیطی کاربرپسند دارد.تنها با انتخاب فایل مورد نظر و انتخاب سایت می توانید به سادگی فایل ها و تصاویر خود را در اینترنت به اشتراک گذارید.با استفاده از این نرم افزار می توانید اکانت هایی را که در سایت های مختلف آپلود دارید وارد کرده ودیگر نیازی به وارد شدن از طریق سایت نیست.در نسخه جدید این برنامه بیش از 300 سایت آپلود اضافه شده است.

در پست اول عرض کردم که فقط نرم افزار های مربوط به PC دراین تاپیک قرار خواهد گرفت ..:53:
داداش؟؟؟؟دانلودش کردم ولی اصلا شکل یه برنامه که بشه setupاش کرد نیس! شکل یه کاغذ سفیده که روش کلیک میکنم میگه به نت وصل شو و....:(

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
داداش؟؟؟؟دانلودش کردم ولی اصلا شکل یه برنامه که بشه setupاش کرد نیس! شکل یه کاغذ سفیده که روش کلیک میکنم میگه به نت وصل شو و....:(

من نرم افزارو نصب کردم هیچ مشکلی نداشت ...

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام اقا پویا
من یه نرم افزا سبک برای ویرایش عکس و کم کردن حجم عکس میخوام
چند تا پیدا کردم و تو نت زیاد هست
مثلا AnyPic Image Resizer Pro رو دانلود کردم ولی مشکل داره..هنگ میشه
باز یکی دیگه دانلود کردم
یکی دو تا دیگه هم دانلود کردم که بعد میخواست کرکشو رو بزارم جایی که نصب شده و مشکل پیدا شد
ممنون اگر یه نرم افزار سبک و خوب برام معرفی کنید

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
دانلود FILEminimizer Suite - نرم افزار فشرده سازی فایل های آفیس و تصاویر

دوستان یه نرم افزار براتون گذاشتم
محشــــــــــــــــــــــ ـر

File-Mininmizer-box1.jpg

fileminimizer-sc.jpg

نرم افزار FILEminimizer Suite یک ابزار بسیار کاربردیست که به شما در کاستنش حجم بسیاری از فرمتهای رایج تصویری و اسناد کمک می کند.این نرم افزار به شما برای کاهش حجم فایل های اکسل، ورد، پاور پوینت و همچنین فایل های تصویری از50% تا 90% حجم آن ها ( طبق ادعای شرکت سازنده) بدون فشرده سازی یاری می رساند.این نرم افزار فایل های مربوط به نسخه های آفیس از97 تا 2010 و فایل های Pdf و همچنین تصاویر با پسوند های JPG, TIF, BMP, GIF, EMFو PNG را بدون هیچگونه تغییر و با حفظ کیفیت اصلی فشرده می سازد.اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که هارد کامپیوترتان از عکس ها و فایل های آفیس پر شده می توانید از این نرم افزار کمک بگیرید.همچنین شما می توانید جهت ارسال فایل های خود به وسیله ای- میل از برنامه های Outlook و Lotus Notes که توسط این نرم افزار پشتیبانی می شوند استفاده نموده و با این کار حجم فایل های ارسالی خود را کاهش دهید.شایان ذکر است که نرم افزار FILEminimizer Suite توسط کمپانی Balesio ساخته شده است.

من خودم 2 سال است که ازش استفاده میکنم.فوق العادس.عکس 7 مگی رو با همون کیفیت تبدیل میکنه به حدود 200 کیلو بایت.

باور نکردنیه نه!!!!!!!!!!

لینک دانلود

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام اقا پویا
باز یکی دیگه دانلود کردم
یکی دو تا دیگه هم دانلود کردم که بعد میخواست کرکشو رو بزارم جایی که نصب شده و مشکل پیدا شد
سلام جناب منتظر ... روز عالی متعالی ..
اگر شما فقط می خواهید که سایز عکس و حجم اون رو تغییر بدید همین نرم افزار AnyPic Image Resizer Pro مناسب کم حجم و خوب هست .
بنده خودم آخرین نسخه ی این نرم افزار رو دانلود کردم و هیچگونه مشکل یا هنگ کردنی توش ندیدم ...

AnyPic Image Resizer Pro 1.3.5
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
password.gif
پسورد فایل: www.downloadha.com
download.gif
لینک دانلود – 5.5 مگابایت
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اگر واسه رجیستر کردن یا چیزه دیگه ای مشکل داشتید من در یاهو درخدمتتون هستم :gol:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: montazer

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
دوستان فقط کافیه یکبار اون نرم افزار رو امتحان کنید.فوق العادس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: montazer

behz@d

بی وفــا
سلام اقا پویا
باز یکی دیگه دانلود کردم
سلام.
یک نرم افزار میگم خدمت شما دانلود کنید همراه با کرک!
فقط یک مشکل معمولا کرک ها اصلی نیستند و نرم افزار های پچ کردن هستند که بعضی از این ها مخرب هستند بعد نصب پچ رو پاک کنید وقتی نرم افزار رو کرک کرد و سریع ویندوز رو با آنتی ویروس چک کنید.
VSO Image Resizer 4
همراه با کرک

behz@d

بی وفــا
سلام.
نرم افزار وین رر رو روی سیستم نصب کنید باید فایل رو اکستراکت کنید احتمالا
winRAR

@!!~Pouya~!!

بالا