♦♦♦♦♦♦♦♦دانلود نرم افزار واتس اپ ۲٫۱۱٫۲۱ – WhatsApp 2.11.21♦♦♦♦♦♦♦♦

ادمیرال

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

بسم رب الحسین .. .

اولا که دم از چی میزنم؟!
دوم این که مگه خریدمش که سودی به اسرائیل برسه؟
سوم اینکه میخواد از چیه گوشیه من جاسوسی کنه ؟! یازده چراغ چی داره؟
چهارم اینکه مگه من گفتم استفاده میکنم؟! گفتم این نرم افزار مشهور تره امکاناتاش بشیتر بین کاربراش

و در آخر ! قبل از اینکه بیخود حمله کنید و بگید دم میزنی و این حرفا حرف رو مزه مزه کنید جناب یا سرکار ادمیرال.

دم از ولایت فقیه و... می زنید دوما سودش برای اسراییل اینه که همه کار می تونه با گوشیت بگنه ازت عکس بگیره فیلم بگیره تماس ها رو شنود کنه و خیلی کار دیگه پس با آگاهی صحبت کنید ضمنا شما داری برای اسراییل تبلیغ می کنید.

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
دم از ولایت فقیه و... می زنید دوما سودش برای اسراییل اینه که همه کار می تونه با گوشیت بگنه ازت عکس بگیره فیلم بگیره تماس ها رو شنود کنه و خیلی کار دیگه پس با آگاهی صحبت کنید ضمنا شما داری برای اسراییل تبلیغ می کنید.

بسم رب الحسین .. .

آخه برادر من !! مقامات موساد بیکارن بشینن پی ام های بچه های ایرانی به جی اف هاشون رو بخونن که کی گفته آی لاو یو کی گفته می تو؟!!

زرشک پلو با ماهی!!

پ.ن : صدی نود اپ های آی او اس و اندروید و هر کوفت دیگه ای رو جاسوسی میشه بگذریم گوگل بزرگترین جاسوس دنیاست شما استفاده نمکینی!!! فکر کنید و حمله ور نشید.

ادمیرال

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
من دم از چیزی نمی زنم ضمنا آگاهیتون از جنگ سایبری پایینه برید مطالعه کنید.

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
من دم از چیزی نمی زنم ضمنا آگاهیتون از جنگ سایبری پایینه برید مطالعه کنید.
بسم رب الحسین .. .
یه لطفی بکنید هروقت حرفی میزنید نقل بگیرید تا متوجه بشم!!

درثانی شما که آگاهیتون بالاست یعنی از گوگل و یا بروزرش استفاده نمیکنید؟! بزرگترین سیستم جاسیوسی جهان ه ه ه
بگید نه که یه خورده گوشش بازه برادر.

پ.ن : انقدر خودت رو گنده و دیگران رو نادان فرض نکنید.

ادمیرال

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
از درد سخن گفتن و از درد شنیدن/با مردم بی درد ندانی که چه دردیست

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین ..

حال پخته نفهمد هیچ خام ! پس سخن کوتاه باید کرد والسلام.

بالا