♦♦♦♦♦♦♦♦دانلود نرم افزار واتس اپ ۲٫۱۱٫۲۱ – WhatsApp 2.11.21♦♦♦♦♦♦♦♦

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
:joda11:

WhatsApp Messenger را نصب کنید و با اس ام اس خداحافظی کنید! WhatsApp Messenger برای سیستم عامل های اندروید، بلک بری، آیفون، ویندوز موبایل و سیمبین ارائه شده است.
این برنامه با استفاده از EDGE ،۳G یا WiFi پیام ارسال می کند.
حالت sms را به WhatsApp تغییر دهید تا بتوانید پیام های متنی، تصاویر، پیام های صوتی و پیام های تصویری را رایگان دریافت و ارسال کنید.
در واقع این برنامه ارسال SMS و MMS را به صورت رایگان ارائه می دهد.
قابلیت چت گروهی از دیگر امکانات WhatsApp است.
همچنین می توانید به دوستان خود در هر کجای دنیا که هستند SMS یا MMS ارسال کنید.
این برنامه نیازی به داشتن نام کاربری و رمز عبور ندارد و تنها با شماره تلفن شما کار می کند.
همچنین نیازی به اضافه کردن مخاطب جدید نخواهید داشت زیرا این برنامه از بین مخاطبین دفترچه تلفن گوشی تان، آن هایی را که از این برنامه استفاده می کنند نمایش می دهد.
توجه کنید که دوستان شما نیز باید این برنامه را نصب داشته باشند تا بتوانید با مسنجر WhatsApp با آن ها در ارتباط باشید.
اگر تلفنتان خاموش شد یا بر آگهی پیام ها کلیک نکردید نگران نباشد.
این برنامه پیام ها را ذخیره می کند و بصورت آفلاین به شما نمایش خواهد داد.
به اشتراک گذاری مکان، تنظیم کاغذ دیواری، تنظیم صدای آگهی ها، وجود حالت چشم انداز، امکان فرستادن تاریخچه چت به ایمیل، امکان انتشار پیامک و پیام چند رسانه ای به کانتکت های گوناگون با یک پیام، و … از دیگر ویژگی های این برنامه است.
نسخه اندروید : ۲٫۱ و بالاتر
ویجت : ندارد
نیازمند روت : خیر
دیتای اضافی : خیر
صفحه نمایش : کوچک,معمولی,بزرگ
استفاده از شتاب سنج : بله

دانلود کنید!

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"
ممنون از زحمتت مریم جان.:53:

ولی من شنیدم امنیت این برنامه پایینه:D

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

جوری که من متوجه شدم !!

با این کارایی ویبر خیلی مشهور تر و بهتره.

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
هر دوشو امتحان کنید البته اگه دوست داشتین تا شنیدنتون به دیدن تبدیل بشه راستی آرکا جان مگه چی میخوای به دوستات بگی که امنیت نداره!!!!!!:-p هان؟؟؟;-)

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"
هر دوشو امتحان کنید البته اگه دوست داشتین تا شنیدنتون به دیدن تبدیل بشه راستی آرکا جان مگه چی میخوای به دوستات بگی که امنیت نداره!!!!!!:-p هان؟؟؟;-)
:| ما از اون خانواده هاش نیستیم:pمن فقط شنیدم:D.ویبر ولی تعریفشو زیاد شنیدم.یادش بخیر نصب هم کردم ولی پاکش کردم=)))

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
:| ما از اون خانواده هاش نیستیم:pمن فقط شنیدم:D.ویبر ولی تعریفشو زیاد شنیدم.یادش بخیر نصب هم کردم ولی پاکش کردم=)))
الان منظور تو از اون خانواده ها چیه؟خب پس برو نصب کن بیا باهات زیاد کار دارم خخخخخخخخخخ:D

ادمیرال

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

جوری که من متوجه شدم !!

با این کارایی ویبر خیلی مشهور تر و بهتره.

اولا وایبر دوما شما که دم می زنید بدانید که وایبر اسراییلی است و جاسوسی می کند.

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
کلا فک کنم همه این نرم افزارها جاسوسیه چون برای آیدی ساختنش اول شمارتو وارد میکنی:p،دعوا نکنید با هم:D

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

اولا که دم از چی میزنم؟!
دوم این که مگه خریدمش که سودی به اسرائیل برسه؟
سوم اینکه میخواد از چیه گوشیه من جاسوسی کنه ؟! یازده چراغ چی داره؟
چهارم اینکه مگه من گفتم استفاده میکنم؟! گفتم این نرم افزار مشهور تره امکاناتاش بشیتر بین کاربراش

و در آخر ! قبل از اینکه بیخود حمله کنید و بگید دم میزنی و این حرفا حرف رو مزه مزه کنید جناب یا سرکار ادمیرال.

بالا