&& حرف دل با منجی دوازدهم &&

تسنیم

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

بقیه الله!
خورشید جمعه ای دیگر دارد به غروب ماتم می نشیند و انگار ، داغ هجران تو همچنان بر دل ما می ماند.

یا بقیه الله!
چشمان اشکبارم را ببین که به راه آمدنت سفید شد و تو باز هم نیامدی.

یا بقیه الله!
شاید خدایت نیامدنت را فرصتی دیگر برای من قرار داده است تا وقتی که تو می آیی خروش، پاک پاک باشد.

یا بقیه الله!
تو که خود فرموده ای که به احوال شیعیانت آگاهی. پس لابد خوب می دانی که میان ما و اذان ظهر و آسمان ، چه رابطه ای است!!!

یا بقیه الله!
تو که خود خوب می دانی برخروش چه دارد می گذرد! پس جان مادرت فاطمه، هق هق غروب جمعه ما را در دفتر عشقبازی های عشاقت ثبت کن.

یا بقیه الله!
خروش را کمک تا از نگاه پنهانش ، غریبی سیراب شود.

یا بقیه الله!
در این غروب جمعه ای دیگر، ضجه غریبانه خروش و نگاه خیسش را که به پیشگاه با شکوهت تقدیم می کند بپذیر.

یا بقیه الله!
وقتی که تو می آیی ، خروش در چه حال است ... خروش در چه حال است...

یا بقیه الله...یا بقیه الله... یا بقیه الله... یا بقیه الله

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
پاسخ : حرف دل با مولایمان

سلام امام خوبم، امام مهربانم، امام...

روزها میان و میرن، عمرم جوونیم هییییییییییی، کجایی؟!!!!! بچه ها تو تاپیک فقط بگو آره یا نه سوال کردن دوست داری امام زمان"عج" کی ظهور کنه؟ گمنام میگه همین حالا الساعه، ذوست دارم دیگه تموم بشه این دوران فراق، تموم بشه ان درد جدایی، میدونم هچ کاری نکردم برا ظهورت، میدونم خوب میدونم اما اینم خوب میدونم با همه بدی هامون دوستمون داری، پس دیگه بسه دیگه بسه این همه غیبت؛ بسه چشم انتظاری...
همه جا صدات کردم، همیشه برات فرجت دعاکردم هرجا رفتم دنبالت گشتم خوب میدونی چی میگم، اما معامله کردم باهات اینم خوب میدونی...دنیای بدون ظهورت رو میخوام چیکار؟!!! واقعا نمی خوامش...

فعلا برم تا سلامی دیگه...

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

static.mihanblog.com__public_user_data_user_template_217_649222_photo_top.jpg

سلام امام خوبم، امام همیشه مهربانم.
می دونم بیدارید، دارید برای ما غصه می خورید و دعا می کنید، پس چطور بتونم بخوابم؟! دیگه خواب بس نیست؟ تا مولا بیداره، ما چرا باید بخوابیم؟ تا شما دارید برا ما گریه می کنید، ما چرا برا خودمون گریه نکنیم؟!
یا مولا امان از دست دنیا...
مولا، کاش هیچ وقت یادمون نره یه روزی نه چندان روز میایم پیش خدامون، نمی دونم چرا فکر لحظه ای رو نمی کنیم که باید تو چشمتون نگاه کنیم؟
چرا یادمون میره؟! چرا حتی حاضر نیستیم به فکر خودمون باشیم، به فکر روزی که تک و تنها میذارنمون توی یه قبر، دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره، چرا یادمون میره که نباید لحظه ها رو از دست بدیم؟ یادمون میره وقت زیادی نداریم، کی گفته گمنام یه ساعت هم نه، یه دقیقه یا یه لحظه دیگه هنوز زنده است، پس چرا انقدر غافلیم؟ چرا حسابمون رو با خدامون، خودمون و بقیه صاف نمی کنیم؟
یا مولاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا، بیدارید نه؟! می دونم بیدارید... میگم چرا یادمون میره جد بزرگوارتون برا چی اومدن؟ چرا از دین فقط بعضی چیزا رو میگیریم؟ چرا به حق الناس اهمیت نمی دیم؟ حق الناس تنها چیزیه که حتی شهید هم باید برا اون جواب پس بده، پس ما به چرا...چرا برای ادای حق الله انقدر سستی می کنیم؟!
چه صبری دارین مولا، این عمر طولانی یعنی غم طولانی، یعنی انتظار طولانی، یعنی...
واقعا عجب صبری دارین، به همه چیز آگاهین و دارین خون دل می خورید، غربتت سخته نه؟! مظلومیت خصوصیت خاندان رسول خداست؛ همگی مظلومین...میدونم که بین شیعه هات هم غریبی، آره غریبی، خیلی هم غریبی، ما باید به عمل شما رو بخوایم نه فقط به حرف...

فرمودید که: اگر شیعیان مارا به انداره یک لیوان آب خوردن می خواستند دعا می کردند و ظهور می شد...آه از .... از این جمله خیلی خجالت می کشم...
درک ظهور شما لیاقت میخواد، باید به خودمون نگاه کنیم ببینیم وااااااااااااقعا برای شما چیکار کردیم؟ آیا واقعا انجام واجبات و ترک محرمات رو در برنامه زندگیمون داشتیم؟ آیا مراقب بودیم که حقوقی که به گردن داریم رو...
آه لعنت خدا بر شیطان، این شیطون همش میاد و کار بد رو خوب برامون جلوه میده و سرمون شیره می ماله و ما غافلیم...تقصیر خودمونه با گناهامون، حساسیت روحمون رو کم کردیم...

یا مولااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا، ببخشید اگه دلتون رو خون می کنم، اگه باعث میشم از دست من پیش فرشته ها...
یا مولا، حالا که کسی نیست، یه قول بهم میدید؟ .....ممنونم!!!

کاش میشد تا روز انتظار تمام شب ها رو پا به پاتون بیدار بشینم، میدونم لایق نیستم و فقط می تونم بگم که دوستتون دارم و گرنه...
پرتوقعم نه؟ من کجا و لیاقت عشق تو کجا؟! آه...
اما با همه بدی هام، همیشه همیشه همیشه برای فرجتون دعا می کنم تا نفس دارم سعی می کنم فقط همین آرزو رو تو دلم داشته باشم و نذارم ...
یا مولا مثل همیشه برامون دعا کنید که بدون دعای تو هیچیم، دعا کن خدا بهمون صبوری بده... یا مولا، نذار...

دلم براتون تنگه، خییییییییییلی زیاد، خودتون بهتر می دونید، دارم یه فکری برا دلتنگیم می کنم...
راستی یه چیزی، حواستون هست که...

..................

آن سفر کرده که صد قافله دل همراه اوست
هر کجا هست خدایااااااااااا به سلامت دارش

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

سلام بر امام مهربانم:

شب عاشوراست مولا، تسلیت میگم...

آه که چه شبی هست امشب...مولا فقط خدا می دونه چه می کشی، دلم می خواد امشب را تا به سحر با شما حرف بزنم، دلم می خواد قصه عاشورا رو از زبان خودتون بشنوم...

آه از عاشورا، آه از خیمه ها، آه از شهدا...

شهدای کربلا برای امام زمانشون چیکار کردن، گمنام گناهکار برا امام زمانش چیکار کرده...

شب، شب عاشوراست، عاشورا یه عالمه حرف ناگفته داره، یه دنیا درس داره، دعا کنید که کربلا برامون تو همین دهه اول محرم خلاصه نشه...

سلام بر امام حسین جد بزرگوار شما، سلام بر آخرین منجی، سلام بر شهدای کربلا، سلام بر عاشقان واقعی ثارالله، سلام بر منتظران واقعی، سلام بر...

یا مولا، امشب از اون شبایی هست که خیلی حرف باهاتون دارم، اما از بس زیادن نمی شه بنویسم...

امشبم مثل همیشه برای ظهورت دعا می کنم:
اللهم صل علی محمد و آل محمد

اللهم عجل الولیک الفرج

آن سفر کرده که صد قافله دل همراه اوست

هر کجا هست خدایااااااااااا به سلامت دارش

مسافر

کاربر ویژه
"بازنشسته"

سلام آقا

آقا جان تسلیت

آقا دیگه تموم شد

علم افتاد از دست علمدار

آسمان بی قمر شد

کمر بزرگترین مرد تاریخ شکست

زمین تاریک شد

آسمان بی شمس شد

اینا چیزی بجز زیبایی نبودند در نظر اسوه صبر

آقا بیا

خیلی سخته بیا و نزار دوبار علم بیفته

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

سلام بر مولای عشق، مولای مهربانی، امام صلح و عدالت:

این جمعه هم گذشت...

این چند روزه خیلی دلم می خواست بیام این جا باهاتون حرف بزنم، اما فکر کردم لایق نیستم، حالا هم نه این که لیاقت پیدا کردم، نه...

یا مولا، باز هم یه شب دیگه شد، شبی که باز مولامون بیداره، کمک کن نذارم شیطون برم غلبه کنه، کمک کن بیش از این آلوده دنیا نشم...

امان از دست دنیا...همش می خواد آدم رو فریب بده...

نمی دونم آخر کار ما چی می شه، آیا می شه گمنام گناهکار هم زمان ظهور شما رو درک کنه؟

میترسم از آن لحظه که عمرم به سر آید

مهتاب رخت بعد غروبم به در آید

می ترسم از آن دم که بیایی و نباشم

جان از بدنم رفته و عمرم به سر آید

آره واقعا از اون لحظه می ترسم، واقعا خیلی وقت ها به لحظه ای که دارم جون می دم فکر می کنم، بعد می گم خدایااااااااااااااااااااااااا، چقدر سخته آدم چشم انتظار بمیره، خیییییییییییییییییلی سخته، آخه یه عمر به عشق ظهورت زندگی کردم، یه عمر امیدوار بودم، اگر برسه اون لحظه آخر و...چقدر لحظه سختی می تونه باشه...

بعدش فکر می کنم خب، حالا فرض کن لحظه جون دادنت هم گذشت، بعد اون دنیا اگه امام زمانت ازت راضی نبود چی؟! چطور روت می شه تو روش نگاه کنی؟!!! یا مولا، خودت کمک کن...

محتاج دعای خیر شمام، می دونم همیشه ماها رو دعا می کنید، می دونم بد بودم، بد کردم، حقتون رو به جا نیوردم، اما شما مثل همیشه بزرگی کنید و دست ما رو بگیرید، نذارید جا بمونیم...از شرمندگی اون دنیا واهمه دارم، از اون لحظه ای که میذارنم توی قبر، بعد باید جواب پس بدم که برای امام زمانم چه کردم؟ عمرم و جوونیم رو در چه راهی صرف کردم؟

تا حالا زنده ام باید یه فکری به حال اون روز بکنم، هیچ معلوم نیست چقدر وقت دارم؟!!! اون دنیا همه حسرت می خورن، هممون هم اینو خوب می دونیم، اما نمی دونم چرا غافلیم...

یا مولا، تمام سعی ام رو باید بکنم تا آدم بشم، همونی بشم که خدا می خواد، باید تا می تونیم خودمون رو قوی کنیم تا شیطون نتونه برمون مسلط بشه، شما هم دعامون کنید...

درسته گناهکارم، اما با همین قلب غرق گناهم برای فرجتون دعا می کنم به امید اجابت:

اللهم عجل الولیک الفرج

يابن الحسن روحي فدا متي ترانا ونراك

آیلار

خودمونی
"منجی دوازدهمی"

آقا جان...

دلم انگاری گرفته، قد بغض یاکریما

عصر جمعه توی ایوون، می شینم مثل قدیما

تو دلم میگم آقا جون تو مرادی، من مریدم

من به اندازه ی وسعم، طعم عشقتو چشیدم

"کاشکی از قطره ی اشکت کمی آبرو بگیرم

یعنی تو چشمه ی چشمات تو نگات وضو بگیرم"

برای لحظه ی دیدار از قدیما نقشه داشتم

یه دونه هدیه ی نا چیز واسه تو کنار گذاشتم

یادمه یکی بهم گفت، هر کی تنهاس توی دنیا

یه دونه نامه ی خوش خط بنویسه واسه آقا

کاغذ نامه رو بعدش توی رود خونه بریزه

بنویسه واسه مولاش :

"خاطرت خیلی عزیزه"

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

سلام بر مولای غریب قریبم!

آه از جمعه های بدون ظهور...

مولا کجایی؟! باز جمعه شده و ما نتونستیم کاری کنیم...

خودتون خوب می دونید تحمل این دنیا کار آسونی نیست، عجب دنیاییه...همه امیدمون اینه که انتظار به پایان برسه:
ای دل بشارت می دهم
خوش روزگاری می رسد

اومدم تجدید میثاق کنم، اومدم بگم که صدهزار تا جمعه هم اگه نیای کم نمیارم، ان شاالله تا آخرش هستم، تا آخر آخرش، هر چی هم می خواد بشه مهم نیست، به قول شاعر:

"قفس به عشق شما جنت است، زندان نیست"

هر چیزی بهایی داره، بهاش هم با جون و دل میدم، ،کاشکی هزارتا جان داشتم، فدای یه لحظه، فقط یه لحظه حضورتون می کردم هرچند حاضرترین شمایید و ما غایبیم...

اما حالا هم همین جان ناقابلم، عمرم و جوانیم وقف شما، وقف عشق شما، راه شما، مکتب شما؛ گرچه لایق نیستم اما به بزرگواری خودتون ازم قبول کنید...

قول و قرارمون هم یادم نرفته، فقط ازتون میخوام مثل همیشه دعامون کنید، دعا کنید فریب نخورم، دعا کنید پاهام نلغزه، دعا کنید روسفید بیام...

روز جمعه است و باز دعا برای فرج شما:

اللهم عجل الولیک الفرج

بالا