جزئیات شهادت نوجوان بحرینی از زبان پدرش

• نویسنده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
العالم ، المحرق- پدر نوجوان شهيد بحرینی "حسام الحداد" تأکید كرد، دلیل شهادت فرزندش ضرباتي است كه از ناحيه سر و توسط سرنشينان خودروي وزارت كشور به وي وارد شده، و نه گلوله.
"محمد جاسم الحداد" روز دوشنبه در مصاحبه با شبکه العالم تأکید کرد که فرزندش ظالمانه كشته شده و شايعاتي كه درباره او مي گويند صحت ندارد.الحداد خاطرنشان کرد: از مسؤولان وزارت كشور بحرين خواسته ام درباره اتفاقاتي كه بعد از اصابت گلوله براي فرزندم رخ داده تحقيق كنند؛ زيرا او به ضرب گلوله کشته نشد؛ بلكه هشت نفر از سرنشینان خودرو وزارت کشور او را مورد ضرب و شتم قرار دادند، که ضربه شدید به سر حسام باعث شهادت او شد؛ آثار اين ضرب و جرح در گواهي وفات قيد شده است.

پدر شهيد حسام الحداد در ادامه تأکید کرد: طبق قانون حق دارم از عاملان قتل فرزندم شكايت كنم؛ ولی اگر دستگاه قضايي بحرين اين اجازه را به من ندهد، شكايتم را در خارج از بحرين مطرح مي كنم.
الحداد درباره جزئيات این حادثه گفت: اين اتفاق ساعت 8:30 شب به وقت محلي رخ داد، و بعد از اصابت گلوله فرزندم توسط سرنشينان خودروي وزارت کشور مورد ضرب و شتم قرار گرفت؛ مي توانم با اعلام شماره پلاك آن خودرو، ثابت كنم اين خودرو متعلق به وزارت كشور است.
جاسم الحداد خاطرنشان کرد: اين اتفاقات در حضور نيروهاي ضد شورش صورت گرفت، و آنها نه تنها اقدامي براي ممانعت اين اشخاص انجام ندادند، بلكه فرزندم را در پياده رو درحالي كه خون ريزي داشت به مدت يك ساعت به حال خود رها كردند.
وي با لحن تمسخر آميز گفت : از دولت محترم تشكر مي كنم كه به مناسبت عيد فطر به ما چنين هديه اي ارزاني كردند؛
هرچند كه من به شهادت فرزندم افتخار مي كنم.
این پدر شهيد درباره تلاش هاي رژیم آل خلیفه براي فرونشاندن خشم مردم از طريق شركت مسوولين در مراسم عزاي فرزندش گفت: اگر پادشاه و وليعهد و يا هر شخص ديگري در سوگواري فرزندم شركت كنند من از آنها استقبال مي كنم اما اين امر مانع نمي شود كه بعد از خاتمه مراسم براي مجازات عاملان قتل فرزندم به دستگاه قضایی شكايت نکنم.

http://fa.alalam.ir/news/361174

بالا