برنده زود هنگام در انتخابات..................ما زودتر میگیم.......دیگه خودشون میدونن اگه قبول ندارند

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
به نام خدا
با سلام به همه دوستان

این دوره انتخابات نامزدها گفتند:

دريچه خبر / سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران بعد از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای شهر گفت: هر که مردم انتخاب کنند و از صندوقهای رای بیرون آید، باید مورد احترام همگان قرار گیرد.

محسن رضایی پس از انداختن رای خود به صندوق در شعبه اخذ رای در یکی از روستاهای رباط کریم گفت: من به اینجا آمدم تا بگویم مساله اصلی ما مردم هستند و به همین دلیل آمدهام رای خود را به صندوق بیاندازم.

حسن روحانی گفت: اگر مردم در روز 24 خرداد حماسه بزرگی خلق کنند، روز 25 خرداد روز پیروزی ملت ایران، نه کاندیدایی خاص، به شمار میآید.

محمد غرضی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: امروز محشر انقلاب و انتخابات است و دشمن شمشیرهای خود را غلاف کرده است.

محمد باقرقالیباف انتخاب مردم را بهترین انتخاب و آرای آنها را محترم برشمرد.

علیاکبر ولایتی تاکید کرد: مهمترین مساله حضور هر چه بیشتر مردم در کنار صندوقهای رای و انتخاب کاندیدای اصلح است.
منبع : خبرگزاري ايسنا

حالا که اینها اعلام نکردند دلیل نداره ما اعلام نکنیم...ما میگیم

پیروزی زود هنگام ........................................................................................................

در این دوره مردم ایران پیروز انتخابات هستند.

ما مردم ایران از اینکه زود اعلام میکنیم باکی نداریم...چون با چشم سر دیدیم

ما حضور داریم
زنده ایم
به عشق میهن
به عشق رهبر
به عشق شهدا
به عشق انقلاب رای دادیم

حالا شما حرفی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
واقعا عالي بود،دستتون درد نكنه:53::53:

behz@d

بی وفــا
:40::40:
چند کلامی از ادیسون...
ادیسون بعد از اختراع برق بیان فرمودند....من برق را اختراع کردم بدلیل اینکه اعتقاد داشتم...انسان را برق بگیرد اما جو نگیرد...

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
جو حماسه سیاسی کشور رو مالامال از عشق کرده

حاظریم از این عشق بمیریم:53:

behz@d

بی وفــا
:Dبله برادر منتظر گلم...اما زیاد باشه از جو خارج میکنه آدمو ها...فضا ام که میدونید هوا نداره خدایی ناکرده بد میشه:x

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
:Dبله برادر منتظر گلم...اما زیاد باشه از جو خارج میکنه آدمو ها...فضا ام که میدونید هوا نداره خدایی ناکرده بد میشه:x

هر چی این جو زیادتر افتخارش برای هر ایرانی بیشتر

ما تو فضام بریم هوا با خودمون میبریم نگران نباش بهزاد جان

behz@d

بی وفــا
هر چی این جو زیادتر افتخارش برای هر ایرانی بیشتر

ما تو فضام بریم هوا با خودمون میبریم نگران نباش بهزاد جان
پس ازون اسکیژنت به ماام بده چون من که رای ندادم اما بازم رفتم تو فضا اسکیژنم ندارم الان:D

behz@d

بی وفــا
بالا