توجه : این فضا کمی حسسساس است !!!

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

سلام .. وقتی اسم از فضا میاد زود ذهنمون میره به سمت دوسه جا !!
مثلا فضای سبز:67: یکیشه !
مثل این فضای سبز های زیبا
:1:

91051819.jpg

horty.jpg

sutton_park_wallpaper800.jpg

اما ممکنه از شنیدن کلمه ی فضا یاد فضاو فضانوردی هم بیفتیم !
همینطور یاد اولین کسایی که رفتن فضااااااااااااااااااااااا
/:)

5229_6.jpg

11644_887.jpg

اما فکر کنم این روزا تنها یک فضا پررنگ تر از بقیه ی فضاهاست .. اونم فضای انتخاباته !!!

211.jpg

IMG13274435.jpg

جالب بدونین برعکس فضای سبز که بعضیا برحسب علاقه واردش میشن و همینطور برعکس فضاو جو زمین که فقط نابغه های فیزیک و مهندسین هوافضا .. میتونن به سمتش برن ، فضای انتخابات با زندگی تک تک ما عجین شده و تقریبا همه جا حرف از حوادث این فضاست !!

راستی حتما میدونین دانشمندا واسه سفرفضایی ، لباس های مخصوص و محافظی رو طراحی کردن .. اینکار برای حفظ سلامت اون دانشمند لازمه .
فقط ی سوال کوچیک باقی میمونه و اون اینکه ما برای ورود به فضای حساس انتخابات چه لباس امنی رو باید به تن کنیم ؟؟
بعبارتی آیا ما برای وارد شدن به فضای انتخابات که بواسطه ی روبرو شدن با انسانها ( کاندیداها ) که به مراتب پیچیده تر از سیاره ها و کرات دیگه است !!! نباید حواسمون باشه که لباس مناسب !!! و ابزار کارامد رو برداریم ؟؟

به نظر شما در سالی که قراره حماسه ی سیاسی اتفاق بیفته !ازچه ابزاری برای شناخت دقیق کاندیداها استفاده کنیم
تا بتونیم به معنای واقعی کلمه حماسه افرین باشیم ؟؟

b200.jpg

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
واقعا سوال منم همینه
جز سخنان آقا
که واقعا معیار و خط قرمز ماست
چیز دیگه هم هست؟
من الان چون دسترسی به وسایل ارتباط جمعی مثل تلویزیون ندارم
نمیدونم.
چه کار کنم؟

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"
میدونید خیلی سخته

ادم کاندیدا رو میاد برحسب سوابق و گذشته و عملکرداش میسنجه

یه سری از افراد خیلی خوب کارایی داشتن و به قول معروف نشون دادن جنم کار کردن رو دارن:p

ولی بنظرم این تنها کافی نیس/:):D

چون افراد در زمان و جایگاه های مختلف شرایط کار کردن براشون تغییر میکنه.

.Soren.

گرافیست انجمن
"کاربر *ویژه*"
تشکر میکنم از خانم آبشار بخاطر پرداختن به موضوع روز و مهم این روزای کشورمون،
موضوعی که به شاید به زعم بعضی افراد مهم نلقی نشه و بعضا با بی مهری و بی توجهی مواجه بشه ولی اساسا آینده و سرنوشت چهار ساله یک ملت و کشور است.

موضوعی که از لحاظ شرعی،قانونی و حقوقی وظیفه و حق ماست و قطعا تک رای ما بی تاثیر با آینده چهار ساله کشور نیست.

ملاک شناخت کاندیدا خیلی زیاد است.
ما بر اساس تشخیص خودمون از نیازهای اساسی و اولویت دار حال حاضر کشور و با توجه به حرفها و صحبت های کاندیدا در مناظره ها و سخنرانی ها ( با در نظر گرفتن اجرایی بودن شعارها و در چهارچوب اختیارات یک رئیس جمهور)میتونیم اصلح رو انتخاب کنیم.

بنده شخصا ساده زیست بودن کاندید برام خیلی مهمه.
کسی که درد مردم محروم و طبقه متوسط و رو به پایین جامعه رو لمس کرده باشه و درک کنه.
شخصی دلسوز و پرتلاش که هدفش فقط خدمت به مردم باشه نه انگیزه های سیاسی و جناحی!

امیدوارم همه ما با شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح حماسه سیاسی را به معنی واقعی کلمه به منصه ظهور برسونیم.
انشالله

لاهوت

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
به نظر من شناخت افراد کار خیلی سختیه چون تا فردی در موقعیت مورد نظر نباشه نمیشه شناخت در موردش پیدا کرد نمونه اش هم در حال حاضر داریم چی بود و چی می گفت حال چی شده :-w من فکر کنم شناخت در مورد آینده انسان ها غیر ممکنه اما میشه از احوال گذشته با بررسی عملکرد از طریق رادیو و تلویزیون و یا اینترنت شناخت و اطلاعاتی پیدا کرد :53:

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
واقعا سوال منم همینه
جز سخنان آقا
که واقعا معیار و خط قرمز ماست
چیز دیگه هم هست؟
من الان چون دسترسی به وسایل ارتباط جمعی مثل تلویزیون ندارم
نمیدونم.
چه کار کنم؟

برادر عزیز
تقریبا توی عصر ما ارتباطات خیلی نقش مهمی رو ایفاء میکنه .اما خود ماهم میتونیم در چگونگی تاثیر ارتباطات و وسایل ارتباط جمعی بر خودمون نقش داشته باشیم .
مثلا اینکه خودمون رو در معرض جمع هایی قراربدیم که بحث های سیاسی دارن
یا میتونیم از نزدیک به ستاد انتخابات کاندیداها سر بزنیم و از اونجاها اطلاعات موردنظرمونو بدست بیاریم ..
ینظر من دیگه این روزا حتی گاهی صدا و سیما از دادن اطلاعات به روز به مردم عقب میمونه بدلیل همین سرعت در دریافت خبر از طرق دیگه

البته بطور خاص برای انتخاب اصلح ، مناظره های تلویزیونی خیلی میتونن به ما کمک کنن..

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

دوستان از امشب اولین برنامه های تلویزیونی کاندیداها اغاز شد .
فرصت خوبی در اختیار داریم تا با برنامه های کاری اونها آشنا بشیم ..

شاید توجه به این برنامه ها هم در حال حاضر جزوی از وظایف ما باشه چرا که قراره براساس همین شناخت ها دست به انتخاب بزنیم !!

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

به نظر شما در سالی که قراره حماسه ی سیاسی اتفاق بیفته !
ازچه ابزاری برای شناخت دقیق کاندیداها استفاده کنیم

تا

بتونیم به معنای واقعی کلمه حماسه افرین باشیم ؟؟

80010203-2314188.jpg

.Soren.

گرافیست انجمن
"کاربر *ویژه*"
"من باب طنز و جهت تلطیف فضا":p

دوستان بذارید خیالتون رو از بابت انتخاب فرد اصلح راحت کنم:
به کسی رای بدید که عارف باشد،جلیل و عادل باشد،روحانی و ولایتی باشد،غرضی و مرضی در کارش نباشد،راضی به رضای خدا باشد،در ضمن قالیباف هم باشد.:p

"هر گونه برداشت سیاسی از این مطلب به عهده ی خواننده می باشد و بنده هیچ مسئولیتی رو به گردن نمیگیرم"

مفردمذکرغائب

کاربر فعال
"بازنشسته"
اقا امیر المؤمنین در بیانی نورانی می فرمایند إِنَّ الْحَقَّ لا یعرَفُ بِالرِّجالِ، اِعرفِ الْحقَّ تَعرِف أهلَهُ(1)
حق را بشناس تا به وسيله آن اهلش را بشناسي لذا ما ابتدا باید در حد و اندازه خودمون تا اونجایی که میتونیم مبانی نظری انقلاب رو بدانیم و بشناسیم تا افرادی کی میان و حرف از گفتمان انقلاب و امام میزنند .ما تا ندانیم این گفتمان جی هست که نمی تونیم تصمیم بگیریم .
یا در مورد دیگر شعارهایی که امروز به وفور به گوشمون میخوره !! از شعارهای اقتصادی ،سیاسی ،فرهنگی ،اجتماعی
شرط اصلي شناخت حق را برخورد مستقيم با حوادث دانسته و در صحنه جامعه بودن را يكي از راهكارهاي شناخت حق مي شناسند و مي فرمايند :
منشاكم آگاهي غيبت است چرا كه بر پيشاني حق نشانه هاي خاصي نيست كه به ياري آنها راست و دروغ شناخته شود(2)

لذا محوریت باید حق و حقیقت باشه نه افراد .

در حدیثی دیگری حضرت می فرمایند :
ایها الناس لا تستوحشوا فی طریق الهدی لقله اهله(3)
ای مردم در طریق هدایت از کمی طرفداران وحشت نکنید .
با توجه به این روایت ملاک انتخاب کثرت طرفداران نباید باشد .
متاسفانه امروز انچه باید ملاک قرار بگیره برای خیلی از ماها ملاک قرار میگیره من نمیخوام مصداقی مثال بزنم و یا شخص خاصی مطرح بشه بلکه باید معیارها را با چشمی باز و واقع بینانه بسنجیم .

محور دوم در کلام حضرت این است که کثرتگرا نباشیم بلکه همیشه دنبال راهی باشیم که راه هدایت و صراط مستقیم می باشد هر چند طرفداران کمی داشته باشه .

ــــــــــــــــــــــــــــــــ
1:مجمع البیان، ج 1، ص 211
2: نهج البلاغه ، خطبه 53
3:نهج البلاغه خطبه 201

بالا