هر کی دوست داره نظربده یه سر بزنه!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
دوستان شماها با اون مغز کوچیک یا بزرگه کاری نداشته باشید خواهشا نظرتونو لطف کنید:53:

hamid-sam

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
البته به اون عکس زیاد توجه نکردم ولی ممکنه برعکس باشه
من حجاب رو در کنار آزادی معقول دوست دارم
در کل من با حجاب موافقم و اصلا و به هیچ دلیلی با کسی که حجاب نداره مخالف نیستم

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام
آقا حمید این میشه یه نوع دوگانگی نمیشه هم موافق بود هم مخالف
یا موافق یا مخالف در هر صورت باید دلیلش رو بقیه بدونن پس لطف کنید دلیل بیارید که چرا با کسی که حجاب نداره مخالف نیستید؟
چون ادم میتونه در عین حجاب آزادی هم داشته باشه

محبوب

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
من با حجاب کاملا موافقم . ولی این تصویر چه ربطی به حجاب داره ؟ این تصویر بیشتر در مورد مغز کوچیک و مغز بزرگ دو دختره . که فکر نکنم با هم قابل مقایسه باشه . من خانم با حجابی می شناسم که تا دلتون بخواد منحرفه و از حجاب به عنوان یه دست آویز برای کارهای خلاف شرعش استفاده می کنه و بی حجابی که هفته ای یه بار به کهریزک میره و سالمندان رو حمام می کنه . خانم با حجاب دیگه ای رو می شناسم که نماز اول وقتش رو از دست نمیده اون هم در مسجد و به همه هم میگه که نماز شب بخونید چون خدا خیلی افرادی که نماز شب می خونن دوس داره ولی مادرشوهرش سرطان داره اصلا بهش توجهی نمی کنه و به دیدنش نمیره یا اگه بره از جاش تکون نمی خوره چه برسه که آب دسش بده . اصلا این تصویر درست نیست دلیلی نداره کسی که باحجابه عقل داشته باشه و بی حجابه بی عقل باشه . بهتره که قضاوت را به خدا بسپاریم و بس . چون گاهی ما انسانها که ممکن الخطا هستیم( به قول استادمان و نه جایز الخطا چون می تونیم انجام ندیم )در کارهایمان ریا هست .

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام دوستان
اینجا تاپیک توپ بستن به استارتر هست یا نظرخواهی این عکس؟ این عکس رو ایشون گذاشتند تا نظرتونو بگین.....

انتقاد نکنید نظر بدین.

:53:

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"
به نظر من عکسه میگه هرکی حجاب رو انتخاب نکنه و در یه حدی حجاب نداشته باشه یعنی اونقدر عقل نداره !
چون نفهمیده ارزشش خیلی بیشتره که ...
من با حجاب از نوع چادرش برای خودم حداقل موافقم
ممنون از همه

*Man*

کاربر فعال
"بازنشسته"
images

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا