پاسخ به سوالات پزشکی و بهداشتی و مشاوره

hamid-sam

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : پاسخ به سوالات پزشکی و بهداشتی و مشاوره

:53:سلام دوستان:53:

امروز شنبه 91/11/28 سوالی دارید در خدمتم

hamid-sam

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

:53:سلام دوستان:53:

امروز 91/11/29

اگه سوالی دارید در خدمتم

مسافر

کاربر ویژه
"بازنشسته"

سلام.

آقای دکتر چن روز اول مراجع کننده کمه

صبر کنید به موقع میان

hamid-sam

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

سلام مسافر عزیز:53:
ایشالا کسی مشکلی نداشته باشه که بیاد پیش من.
با این حال خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم

hamid-sam

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

در صورت نداشتن دارو و در دسترس نبودن پزشک مخلوط آبلیمو و عسل و یا آب پرتقال و عسل گلودرد را تسکین میدهد.

ضمنا قبل از استفاده از این درمان حتما آب و نمک را قرقره کنید تا تاثیر بیشتری داشته باشد.

hamid-sam

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

برای درمان سکسکه یه روش خوب پیشنهاد میکنم.

اول ضاف ایستاده سپس از کمر در زاوبه90 درجه خم شوید بعد سر را بالا آورده در راستای بدن و یک لیوان آب را یک نفس بخورید.
توجه داشته باشین موقع خوردن آب حالت بدن تغییر نکند.

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

سلام آقای دکتر مدتیه گوش من عفونت کرده و فکر میکنم بخاطر عفونت ریه ام باشه چون دوسال پیش بخاطر عفونت ریه راهی بیمارستان شدم و امسال هم یه هفته ام بیمارستان بودم و بعد از ترخیص گوشم عفونت کرد و مایعی خارج میشد.......... که رفتم پیش همکاران شما و فعلا آموکسی کلا بهم دادن تا اینکه برم گوشمو نشون بدم...........خارج شدید داخل گوش خیلی اذیت میکنه............:((

hamid-sam

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

سلام داداش:53:

خارش گوش فریاد درخواست کمک است. پس با این روشها به آن کمک کنید. آن را نخارانید. وارد کردن گوش پاککن، و بدتر از آن کلید یا سنجاق سر، در گوش باعث آسیب رساندن به پرده گوش میشود. این کار تولید بیشتر چربی را نیز تحریک میکند. از روغن استفاده کنید. ریختن یک یا دو قطره روغن معدنی، روغن زیتون، یا هر روغن گیاهی دیگر در گوش شدت خارش آن را کم میکند.

چرک زیادی گوش را بگیرید. زیادی چرک گوش را با گذاشتن گوش بر روی یک بطری آب داغ بگیرید. گرما باعث نرم شدن و جریان یافتن آن به بیرون شده و پاککردن آن را آسان میکند. سعی نکنید همهٔ آن را پاک کنید، وجود مقداری چرک گوش از خارش جلوگیری میکند.

در ضمن داداش بعد این کار پماد هیدروکورتیزون بگیر وبوسیله گوشه دستمال کاغذی به گوش بمال و مطمئن باش اثر میکنه. اگه اثر نکرد منو بن کن

بالا