طنز بسیار خنده دار درباره گرانی اتومبیل پراید

• نویسنده موضوع MeLoDy
  • تاریخ شروع

MeLoDy

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
[h=1]ابراهیم رها در روزنامه اعتماد نامه ای برای محبوبش " پراید " نوشته که جالبه : روزگار، ما را به جایی رسانده كه به پراید نامه بنویسیم. (فكر كن!) پراید عزیزم، شنیدهام مرز هجده میلیون تومان را رد كردهای.ای قشنگتر از پریا از این به بعد، انصافا، تنها تو كوچه نریا. چون با این وضعیت زورگیری، اختلاس و... كلا بچههای محل دزدن و خدای نكرده زبانم لال یكجا تو رو میدزدند.پراید خوبم، انژكتورت را قربان، ای لاستیكت تو حلقم، ای فدای برجستگی صندوق عقب تو، ای دور رینگت بگردم، فكر میكردی یك زمان به مدد تلاش شبانه روزی مسوولان هجده میلیون تومان بشوی؟!

ای
پراید، ای نازنین، ای ماكسیما مخفی، ای طرح ژنریك بنز، ای پرادو مینیمال تو الان در شرایطی هستی كه میتوان لنتهایت را طوطیای چشم كرد. تو الان در موقعیتی هستی كه دود اگزوزت صد مرتبه از هوای فرحزاد مصفیتر است! تو چنان مقام و منزلتی داری كه مردم عاشق جیب چاك تو هستند. یعنی قیمتت جیب جر میدهد، باقلوا! من در حسرت آن لحظه خواهم سوخت كه سایپا سر در كارخانهاش بیلبورد بزند «این ور پراید اوفینا/ اون ور پراید اوفینا».

ای تراول چك متحرك، ای هر دور لاستیك تو شیش ماه كار كردن من، ای كه دیروز در حد غضنفر بودی و امروز اما یك پا «ارزو» شدی. همینطور كه در خیابانها حركت میكنی و از مردم دل میبری به جان مسوولان با بالا گرفتن برف پاككنهایت دعا كن. آنها و فقط آنها چنان در حوزه اقتصاد كیمیاگری بلد بودند، كه توانستند نه مس، كه لگنی مانند تو را طلا كنند؛ طلای هجده عیار! باز من نمیدانم چرا این مردم ناسپاس از مسوولان انتقاد میكنند. قیمت پراید امروز، قیمت زانتیای یك سال پیش است. آیا این امر به راحتی به دست میآید؟ این دوستان ناممكنها را برای ما ممكن كردهاند. ای الهی آخ و همینطور بچهها متشكریم از بیخ.

[/h]

hamid-sam

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : طنز بسیار خنده دار درباره گرانی اتومبیل پراید

پراید رسید به زانتیا

آقا بیا آقا بیا

بالا