₪ اخبــار ورزشــی از باشگــاه پرسپـولیـس ₪

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : ""اخبار ورزشی از باشگاه پرسپولیس""

[h=1]تذکري از کميتهانضباطي به پرسپوليس نرسيده[/h]
[h=2] معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس ميگويد بدهي فقط مختص اين باشگاه نيست و اکثر تيمهاي ليگ با آن روبرو هستند.[/h]
00032231.jpg

مصطفي شکري درباره اظهارات رييس کميته انضباطي مبني بر بدهي 900 ميليون توماني دو باشگاه پرسپوليس و استقلال و تذکر به آنها اظهار کرد: تاکنون راجع به اين موضوع خاص چيزي به من گفته نشده، البته شايد به باشگاه رسيده باشد. اما اين بحث فقط مربوط به پرسپوليس و استقلال نيست و اکثر باشگاههاي ايران با آن روبرو هستند. ضمن اين که با وجود اين که کميته انضباطي عليه اين باشگاهها آرايي صادر کرده، شرايط مالي آنها اجازه نداده که بدهي خود را پرداخت کنند.

به گزارش ايسنا ، وي افزود: يکي از دلايل اصلي اين موضوع وابستگي باشگاهها و برخي از راههاي درآمدزايي شان به سازمان ليگ است. يکي از راههاي درآمدزايي براي باشگاهها بليت فروشي است که فعلا سازمان ليگ اين کار را انجام ميدهد و تنها راه اين است که سازمان ليگ از سهم باشگاهها در بليت فروشي، بدهي باشگاهها را پرداخت کند.

شکري گفت: در کل بدهي باشگاهها موضوع جدي است که نبايد ناديده گرفته شود، اما از اين طرف مباحث ديگري مثل حق پخش بازيها در صدا و سيما و مديريت فروش بليت حق قانوني باشگاهها است که اگر به آنها داده شود، ميتوانند تعهدات مالي خودشان را پرداخت کنند.

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"

کارشناسانی که سه پنالتی پرسپولیس در دربی را تائید کردند​
کارشناسان داوری فوتبال علاوه بر دو خطای پنالتی پرسپولیس در محوطه جریمه استقلال، خطای پنالتی روی سید جلال حسینی را نیز تائید کردند.
به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ علی خسروی، دکتر پرویز سیار و نوذر رودنیل ، علاوه بر سایر خطایهای پنالتی اتفاق افتاده در دربی که طی روزهای گذشته مورد بحث قرار گرفت، وقوع خطا روی سید جلال حسینی را هم مورد تائید قرار دادند.

در این ارتباط علی خسروی گفت: من اعتقاد مسلم دارم محسن قهرمانی آن صحنه را ندید. قبل از این که در مورد این صحنه خاص صحبت کنم باید بگویم در این بازی، ما یک شخصیت جدید از داوری محسن قهرمانی را شاهد بودیم که جالب توجه بود.

وی افزود: او تلاش میکرد با نوع برخورد خود، بازیکنان دو تیم را مدیریت کرده و آرامش را بر آنها حاکم کند که این خیلی خوب بود. در مورد صحنه خطا روی سید جلال حسینی هم باید بگویم شکی نیست که او این صحنه را ندید. همانطور کارشناسان و خبرنگاران هم متوجه آن نشدند. اگر قهرمانی متوجه آن صحنه شده بود به اعتقاد من پنالتی میگرفت. از نظر من در آن صحنه روی حسینی خطا شد.

نوذر رودنیل نیز در مورد برنامه شب گذشته 90 گفت: با همه احترامی که برای عزیزان کارشناس و داوران قائل هستم، بعد از دیدن برنامه 90 با قاطعیت بیشتری میگویم که نه دو خطای پنالتی، بلکه سه خطای پنالتی برای پرسپولیس گرفته نشد.

رودنیل تصریح کرد: کار من تدریس داوری است. بعد از بازی دربی هم با عادل فردوسیپور صحبت کرده بودم و دیشب میخواستم روی خط تلفنی برنامه بروم اما شرایط آن فراهم نشد. من در اینجا باید به قانون 12 داوری اشاره کنم که در آن، سه خطا مورد توجه من است که به سه سرفصل؛ بیاحتیاطی، بیپروایی و نیروی بیش از حد مربوط میشود.

وی خاطرنشان کرد: در هر سه خطای مورد نظر روی بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه استقلال شاهد بیاحتیاطی بازیکنان استقلال و وارد آمدن نیروی بیش از حد روی بازیکنان پرسپولیس بودیم. البته خطا روی سید جلال حسینی از دید من هم پنهان ماند که آن را در برنامه 90 شاهد بودم و مسلما خطای پنالتی اتفاق افتاد. در مورد سایر صحنهها که داوران و کارشناسان نظرات مختلفی داشتند باید بگویم، بازیکن نمیتواند در زمین هر طور که میخواهد بازی کند. شما اگر روی دیوار با چشمان بسته حرکت کنید نتیجهاش مشخص است. بیاحتیاطی یعنی همین.

وی افزود: از همین بازی باید به چند مثال اشاره کنم. در دقیقه 74 بازی فرهاد مجیدی در میانه زمین بیاحتیاطی کرد و قهرمانی به درستی سوت زد. در دقیقه 1+90 بازی بود هم هادی نوروزی در محوطه هجده قدم استقلال روی عمرانزاده خطا کرد که عمدی نداشت ولی بیاحتیاطی کرد و داور هم به درستی خطا اعلام کرد.

نوذر رودنیل در ادامه گفت: حال یک سوال مطرح میشود، چرا همین بیاحتیاطیها که در محوطه جریمه استقلال روی مهاجمان پرسپولیس اتفاق افتاد، خطا اعلام نشد و داور از آنها گذشت. من اعتقاد ندارم عمدی در کار بوده است اما ما باید به تعریف دقیقتری از بیاحتیاطی و خطاهای ناشی از آن برسیم. به هر حال پرسپولیس در بازی دربی صاحب سه پنالتی شد که از سوی داوران این بازی دیده نشد. خطاهایی که مشابه آنها در میانه زمین گرفته شده بود.

پرویز سیار هم با تائید نظر قبلی خود مبنی بر وقوع خطا روی رضا حقیقی گفت: بیاحتیاطی بازیکن استقلال بر همه محرز است و ضربهای که به حقیقی وارد آمد باعث شد او کنترل خود را از دست بدهد که خطای پنالتی بود.

وی افزود: در صحنهای هم که روی سید جلال حسینی شاهد بودیم که در یادداشتهای من هم نبود و در برنامه 90 متوجه آن شدم، کاملا محرز است که در این صحنه خطای پنالتی اتفاق افتاد. البته باید در مورد داوری محسن قهرمانی هم توضیحی بدهم. در صحنههایی که مشاهده میشود کارشناسان نظرات مختلفی دارند، مشخص است که کار داور بسیار سخت است. ما صحنهها را چند بار میبینیم و قضاوت میکنیم اما داور باید در لحظه تصمیم بگیرد. از همین رو نباید قضاوت نامناسبی در مورد داور داشته باشیم.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]حاشيه ديدار پرسپوليس و فولاد خوزستان[/h]
[h=2] محمد رويانيان امروز با بازيکنان پرسپوليس به ورزشگاه آزادي آمد.[/h]
00942733.gif

به نقل از فارس، تيمهاي فوتبال پرسپوليس و فولاد خوزستان از ساعت 16:50 دقيقه امروز در چارچوب هفته بيست وچهارم ليگ برتر در ورزشگاه آزادي به مصاف يکديگر خواهند رفت که حاشيههاي قبل از اين ديدار را در زير ميخوانيم:

*گل محمدي در ترکيب امروز پرسپوليس تغييراتي را داشته است. حضور بنگر، نوروزي و فشنگچي در ترکيب اصلي و نيمکتنشيني انصاريفرد در نوع خود جالب است.

*رويانيان امروز همراه پرسپوليسيها به ورزشگاه آزادي آمد. وي پس از اينکه از اتوبوس قرمزپوشان پياده شد دقايقي با بازيکنان به گفتوگو پرداخت و سپس سريعا ورزشگاه آزادي را ترک کرد.*ريزش شديد در مقابل تونل ورزشگاه آزادي مشکلاتي را به وجود آورده است. اين ريزش به دليل ترکيدن لولههاي آب در انتهاي تونل ورزشگاه آزادي اتفاق افتاده است. به همين دليل از ورود ماشينها به داخل استاديوم آزادي و پارک کردن در مقابل تونل خودداري ميشود.

*سرود باشگاه پرسپوليس در ورزشگاه آزادي قبل از بازي نواخته شد.

*200 هوادار فولادي با لباسهاي زرد به تشويق تيم خود ميپردازند.

* يک جانباز جنگ تحميلي با لباس گرمکن قرمز قبل از بازي امروز با بازيکنان و کادر فني به خوش و بش پرداخت.

*هواداران تيم فوتبال پرسپوليس با شعارهايي در حمايت از امير عابدزاده او را به شدت تشويق کردند.

*اسکوربورد ورزشگاه دهه فجر را به مردم ايران بارها تبريک گفت.

* اصفهانيان رئيس کميته داوران در ورزشگاه آزادي حضور دارد.

*هواداران پرسپوليس به شدت نيلسون دروازهبان قرمزپوشان را تشويق کردند.

*برخورد گرم آرش افشين با قرمزپوشان نيز قبل از بازي امروز ديده ميشد.

*شوتهاي پولادي در هنگام گرم کردن که به تير دروازه برخورد ميکرد باعث شد هواداران به شدت او را مورد تشويق قرار دهند.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]تساوي پرسپوليس و فولاد در نيمه اول[/h]
[h=2] تيم فوتبال پرسپوليس در نيمه اول برابر فولاد به تساوي رسيد.[/h]
00943872.jpg

آخرين ديدار هفته بيست و چهارم ليگ برتر از ساعت 16:50 بين دو تيم پرسپوليس و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادي آغاز شد.

دو تيم بازي سريع و خوبي به نمايش گذاشتند و به دنبال مساوي نبودند.

سعيد مظفريزاده داور مسابقه به غلامرضا رضايي از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.

فولاد خوزستان 15 هفته است شکستي نداشته است و آخرين باخت اين تيم در هفته هشتم برابر ذوب آهن بوده است.

فولاد خوزستان اکنون با 41 امتياز در رده چهارم قرار دارد و پرسپوليس 30 امتيازي هم در رده يازدهم است.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]حاشيه ديدار پرسپوليس و فولاد خوزستان2[/h]

[h=2] هواداران پرسپوليس عليه سرپرست استقلال شعار سر دادند.[/h]
00023896.jpg

به گزارش فارس، هواداران پرسپوليس سعيد شيريني سرپرست پرسپوليس را تشويق کردند و همچنين عليه ميرشاد ماجدي سرپرست استقلال شعار دادند. سرپرست دو تيم عليه يکديگر موضعگيري شديدي داشتند.

بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس با عکسهاي صفر ايرانپاک و مهراب شاهرخي دو پيشکسوت اين تيم وارد زمين شدند.

*در تونل و راهروهاي ورزشگاه آزادي همچنان آب چکه ميکند.

*بازيکنان دو تيم به مناسبت درگذشت دروازهبان خوزستاني گلهايي را تقديم عکس اين بازيکن کردند.

*هواداران فولاد با کنايه رتبه يازدهمي پرسپوليس را به رخ اين تيم کشيدند.

*هواداران پرسپوليس و هواداران فولاد سرمربيان تيمهاي حريف را تشويق کردند. فولاديها گلمحمدي را تشويق کردند و پرسپوليسيها حسين فرکي را مورد تشويق قرار دادند.

*تمام بازيکنان فولاد و حتي نيمکتنشينان اين تيم به سمت يحيي گلمحمدي آمدند و با او خوش و بش کردند.

*غلامرضا رضايي، عادل کلاهکج، محمد نوري، محسن بنگر و مهدي مهدويکيا نيز به سمت حسين فرکي رفتند.

*هواداران پرسپوليس کريم انصاريفرد را به شدت تشويق کردند.

بازي دو تيم تا دقيقه 18 بدون گل در جريان است.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]حاشيه ديدار پرسپوليس و فولاد خوزستان3[/h]
[h=2] هواداران پرسپوليس عليه دروازهبان استقلال و داور بازي شعار سر دادند.[/h]
00943871.jpg

به گزارش فارس، هواداران پرسپوليس در نيمه اول از نحوه قضاوت سعيد مظفريزاده ناراضي بودند و عليه او شعار سر دادند.

*هواداران پرسپوليس همچنين عليه مهدي رحمتي دروازهبان استقلال شعار سر دادند و نيلسون را دروازهباني بهتر از او دانستند.

*سيدجلال حسيني در نيمه اول در دو صحنه تذکر جدي به عادل کلاهکج هافبک پرسپوليس داد. کلاهکج در دو صحنه توپ را لو داد و باعث ايجاد خطر روي دروازه پرسپوليس شد.

*کارلوس کيروش به همراه تمام دستيارانش تماشاگر ويژه اين مسابقه است.

نيمه اول مسابقه با نتيجه مساوي بدون گل به پايان رسيد.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال
[h=1]تساوي پرسپوليس و فولاد[/h]
[h=2] ديدار تيم فوتبال پرسپوليس و فولاد خوزستان با تساوي بدون گل به پايان رسيد.[/h]
00941675.jpg

آخرين ديدار هفته بيست و چهارم ليگ برتر از ساعت 16:50 بين دو تيم پرسپوليس و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 7 هزار تماشاگر برگزار شد که بازي با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.

به نقل از فارس، دو تيم بازي سريع و خوبي به نمايش گذاشتند. با اين حال از حملات زيادي که انجام دادند نتوانستند استفاده کنند و در نهايت امتيازها را تقسيم کردند تا هم رکورد گل نخوردن پرسپوليس در 4 ديدار پياپي و هم شکست ناپذيري فولاد در 15 هفته حفظ شود.

سعيد مظفريزاده داور مسابقه به غلامرضا رضايي و محسن بنگر از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.

فولاد خوزستان 15 هفته است شکستي نداشته است و آخرين باخت اين تيم در هفته هشتم برابر ذوب آهن بوده است.

با اين تساوي فولاد 42 امتيازي شد و به رده سوم صعود کرد و پرسپوليس 31 امتيازي در رده يازدهم باقي ماند.

ترکيب پرسپوليس:

نيلسون، سيدجلال حسيني، محسن بنگر، اميرحسين فشنگچي، مهرداد پولادي، حسين ماهيني، عادل کلاهکج (از دقيقه 59 محمد قاضي)، مارکو پروويچ، محمد نوري، هادي نوروزي ( از دقيقه 74 کريم انصاري فرد) و غلامرضا رضايي

سرمربي: يحيي گلمحمدي

ترکيب فولاد خوزستان:

ارشاد يوسفي، عبدالله کرمي، اميد خالدي، مهدي امير آبادي (از دقيقه 72 مهرداد جماعتي)، مهدي نوري، شهاب کرمي (از دقيقه 70 عباس پورخسرواني)، بختيار رحماني، اسماعيل شريفات، لوسيانو پريرا، آرش افشين (از دقيقه 83 ساسان انصاري) و لئوناردو پادواني

سرمربي: حسين فرکي

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]مهدي نوري: فولاد بيدقت بود[/h]
[h=2] مهدي نوري تساوي تيمش برابر پرسپوليس را نتيجه عادلانهاي ندانست و گفت: اگر دقت ميکرديم ميتوانستيم حريفمان را شکست دهيم.[/h]
00026892.jpg

بازيکن تيم فوتبال فولاد پس از تساوي بدون گل تيمش برابر پرسپوليس در هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال گفت: ما در اين بازي موقعيتهاي زيادي خلق کرديم اما با بيدقتي آنها را از دست داديم. اگر کمي دقت ميکرديم ميتوانستيم گل بزنيم و پيروز شويم. فکر نميکنم مساوي نتيجه عادلانهاي براي اين بازي باشد.

به گزارش ايسنا، وي در ادامه در پاسخ به اين سوال که تيمش چقدر اميدوار است بتواند به جايگاههاي بهتري در جدول دست پيدا کند، گفت: عملکرد ما نشان ميدهد که ميتوانيم جايگاه بهتري در جدول پيدا کنيم، با اين بازي 16 هفته است که نباختهايم ولي نکته مهمتر اين است که ميخواهيم به جايگاهي که دوست داريم برسيم و به ياري خدا در پايان فصل جزو دو تيم اول خواهيم بود.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]بازي پرسپوليس و فولاد صحنه مشکوک نداشت[/h]
[h=2] کارشناس داوري فوتبال تاکيد کرد بازي پرسپوليس برابر فولاد صحنه مشکوک به پنالتي نداشت.[/h]
00026086.jpg

هوشنگ نصيرزاده در گفتگو با مهر ضمن بيان اين مطلب عنوان کرد: مظفري زاده در اين ديدار کار سختي نداشت. در يکي از صحنه هايي که در محوطه جريمه فولاد رخ داد وي به درستي به غلامرضا رضايي اخطار داد. ضمن اين که اخطار در صحنه يي که بازيکنان پرسپوليس نسبت به خطاي پنالتي روي نوري اعتراض داشتند بايد عنوان کرد که هم اين اتفاق بيرون محوطه جريمه رخ داد و هم خطايي انجام نگرفته بود.

اين کارشناس افزود: کهوري کمک داور اول اين ديدار در دو صحنه نسبت به آفسايدگيري اشتباه کرد. در مرتبه اول او آفسايد بازيکن پرسپوليس را نگرفت و در يک مورد ديگر که مهاجم فولاد در منطقه آفسايد قرار داشت پرچم نزد تا خطر دروازه پرسپوليس را تهديد کند.

وي در خصوص اين که گفته مي شود بازيکنان پرسپوليس در ديدارهاي اخير با جوسازي قصد دارند داوران را تحت تاثير قرار بدهند خاطرنشان کرد: بايد پذيرفت که برخي داوريها عليه پرسپوليس بوده است. اگر در دربي هر سه صحنه مشکوک براي اين تيم پنالتي اعلام مي شد هم قابل دفاع بود و همانطور که ديديم کارشناسان در خصوص آن اجماع نظر نداشتند. ضمن اين که در صحنه هاي مشکوک کارشناسان به سمت داوران غش مي کنند!

ديدار تيم هاي فوتبال پرسپوليس و فولادخوزستان در هفته بيست و چهارم دوازدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر عصر امروز چهارشنبه با تساوي بدون گل در ورزشگاه آزادي تهران به پايان رسيد.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]حاشيه ديدار پرسپوليس و فولاد خوزستان4[/h]
[h=2] در جريان ديدار پرسپوليس ـ فولاد، هواداران تيم خوزستاني علي دايي را تشويق کردند.[/h]
00940468.jpg

به گزارش فارس، در بين دو نيمه هنگامي که اميرآبادي قصد خروج از زمين را داشت، گلمحمدي با او شوخي کرد و کت خود را درآورد تا تن اميرآبادي کند.

* برخي هواداران پرسپوليس مظفريزاده داور مسابقه را استقلالي خواندند.

* هواداران پرسپوليس، زماني که فولاديها پس از مصدوميت مهرداد پولادي، توپ را به بيرون نزدند، به بازيکنان فولاد اعتراض کردند.

* نيلسون دروازهبان پرسپوليس به بختيار رحماني معترض بود که خودش را بيمورد روي زمين مياندازد.

* يحيي گلمحمدي سرمربي پرسپوليس در کنار زمين چندين بار بالا و پائين پريد و شيوه اعتراض عجيبي داشت.

* هواداران فولاد علي دايي را تشويق کردند و شعار «پرسپوليس قهرمان/ تو ليگ برتر بمان» را سر دادند.

* اسماعيل شريفات بازيکن سابق استقلال و کنوني فولاد در جريان بازي به دور از چشم داور با سيدجلال حسيني درگير شد که اين امر موجب شد فرکي تذکر جدي به او بدهد.

ديدار پرسپوليس و فولاد با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

بالا