بازیابی فایل های حذف شده WinMend Data Recovery 1.4.6.0

ادمیرال

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
WinMend Data Recovery نرم افزاری قدرتمند برای بازیابی فایل های حذف شده به هر نحو است. بعد از بین رفتن فایل ها بایستی سریعا بدون ایجاد تغییرات دیگر در هارد دیسک نسب به بازیابی فایل ها اقدام کرد. با این نرم افزار میتوانید با جستجو اسکن قدرتمند درون هارد دیسک ، فلش مموری ها و کارت های حافظه میتواند فایل های حذف شده را بازیابی کند. این نرم افزار توانایی خوبی در جستجو جزئی درون حافظه ها دارد و میتواند به طور کلی یا جزئی درون حتی فولدری خاص را برای بازیابی فایل ها جستجو کند. همچنین دارای تنظیماتی جهت مشخص کردن حجم فایل ، فرمت فایل و… دارد تا جستجو سریعتر و دقیق تر انجام شود. نرم افزار از پروتکل های FAT12 / FAT16 / FAT32 / NTFS / NTFS5 پشتیبانی میکند. کاربرد با این نرم افزار بسیار ساده و بدون دردسر است و میتوانید بسیار سریع نسبت به بازیابی فایل های حذف شده اقدام کنید.
http://dl.downloadha.com/mohammad/1391/07/WinMend%20Data%20Recovery%201.4.6.0(www.Downloadha.com).zip

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : بازیابی فایل های حذف شده WinMend Data Recovery 1.4.6.0

سلام . هرچند که بخشی از توضیحات تخصصی شمارو متوجه نشدم اما بسیار ممنونم از معرفی این نرم افزار ، خیلی کاربردیه ...
اتفاقا چند ماه پیش یک گزارش تحلیلی رو که براش 4 ساعت و 40 دقیقه وقت گذاشته بودم ازدست دادم و با هر برنامه ی ریکاوری که امتحان کردم نتونستم بازیابی کنم ....

و

دوباره با امید به اینده ای روشن ! :67:نشستم همشو از اول تایپ و اماده کردم :53:

*Man*

کاربر فعال
"بازنشسته"

سلام
منم به نوبه خودم از این نرم افزار و مخترع آن و شما تشکر میکنم
:53:

آبشار جان. شما چهار ساعت وقت گذاشتی من چهار ماه، شما نشستی دوباره تایپ کردی اما من بیچاره فقط تونستم بشینم اشک بریزم چون مهلتش تموم شد:((

ادمیرال

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

ان شاء الله منتظر نرم افزار های قوی و کاربردی باشید.سپاس

بالا