نامه ی طنز امیز به شرکت مایکروسافت

.Soren.

گرافیست انجمن
"کاربر *ویژه*"
یکی از کاربران شرکت مایکروسافت در یک نامه طنزآمیز به بخش پشتیبانی نرمافزاری این شرکت چنین نوشت:

Dear Tech Support

Last year I upgraded from Girlfriend 7.0 to Wife 1.0 . I soon noticed that the new program began unexpected child processing that took up a lot of space and valuable resources. In addition, Wife 1.0 installed itself into all other programs and now monitors all other system activity. Applications such as Poker Night 10.3, Football 5.0, Hunting and Fishing 7.5, and Racing 3.6 no longer run, crashing the system whenever selected.
I can’t seem to keep Wife 1.0 in the background while attempting to run my favorite applications. I’m thinking about going back to Girlfriend 7.0 , but the uninstall doesn’t work on Wife 1.0 . Please help!
Thanks, A Troubled User.

---------------------------------------------​
پشتیبانی فنی محترم

سال گذشته سیستم عامل خود را از دوست دختر 7 به همسر 1 ارتقا دادم. زمان زیادی از ارتقا سیستم نگذشته بود که متوجه شدم یک برنامه ناخواسته (فرایند بچه دار شدن) بر روی سیستم عامل در حال اجراست . این برنامه فضای خیلی زیادی را اشغال کرده و قسمتهای مهم و با ارزش سیستم را در بر می گرفت. بعلاوه اینکه ، برنامه همسر 1 روی همه قسمتهای سیستم به خودی خود نصب شده و همه چیز را تحت کنترل داشت.

برنامه هایی نظیر شب پوکر 10.3 ، فوتبال 5.0 ، شکار و ماهیگیری 7.5 و مسابقات رالی 3.6 دیگر اجرا نمی شوند و هر بار که می خواهم این برنامه ها را اجرا کنم ، سیستم عامل مختل می شود.
وقتی که برای اجرای برنامه های مورد علاقه خود اقدام می کنم ، قادر نیستم برنامه همسر 1 را در زمینه سیستم نگه دارم و برنامه همسر 1 اجرای برنامه های مورد علاقه مرا با اختلال روبرو می کند.
فکر می کنم باید دوباره برنامه دوست دختر 7 را نصب کنم ولی مشکل اینجاست که اجرای دستور حذف در سیستم همسر 1 امکان پذیر نیست .

لطفا" کمک کنید
با تشکر
یک کاربر بیچاره!!!

---------------------------------------------------------
بخش پشتیبانی نرمافزاری مایکروسافت در پاسخ به این کاربر چنین نوشت :
REPLY: Dear Troubled User:
This is a very common problem that men complain about.
Many people upgrade from Girlfriend 7.0 to
Wife 1.0 , thinking that it is just a Utilities and Entertainment program. Wife 1.0 is an OPERATING SYSTEM and is designed by its Creator to run EVERYTHING!!! It is also impossible to delete Wife 1.0 and to return to Girlfriend 7.0 . It is impossible to uninstall, or purge the program files from the system once installed.
You cannot go back to Girlfriend 7.0 because Wife 1.0 is designed to not allow this. Look in your Wife 1.0 manual under Warnings-Alimony -Child Support. I recommend that you keep Wife1.0 and work on improving the situation. I suggest installing the background application”Yes Dear” to alleviate software augmentation.
The best course of action is to enter the command C:\APOLOGIZE because ultimately you will have to give the APOLOGIZE command before the system will return to normal anyway
Wife 1.0 is a great program, but it tends to be very high maintenance. Wife 1.0 comes with several support programs, such as Clean and Sweep 3.0 , CookIt 1.5 and Do Bills 4.2 ..
However, be very careful how you use these programs. Improper use will cause the system to launch the program Nag Nag 9.5 . Once this happens, the only way to improve the performance of Wife 1.0 is to purchase additional software. I recommend Flowers 2.1 and Diamonds 5.0 !
WARNING!!! DO NOT , under any circumstances, install Secretary With Short Skirt 3.3 .. This application is not supported by Wife 1.0 and will cause irreversible damage to the operating system.
Best of luck
Tech Support
-------------------------------------------------------------

کاربر بیچاره محترم

این یک مشکل عمومی است که اکثر مردان از آن شکایت دارند.
بسیاری از مردم سیستم خود را از دوست دختر 7.0 به همسر 1.0 ارتقا می دهند فقط با تفکر اینکه یک برنامه کمکی و جهت سرگرمی و تفریح است.
همسر 1.0 به عنوان یک سیستم عامل است و بوجود آورنده آن این سیستم را طوری طراحی کرده است که هر چیزی را اجرا می کند و همه چیز را قادر است کنترل نماید.همین طور بعد از یک بار نصب این سیستم ، غیر ممکن است بتوانید چیزی را از این سیستم حذف کنید یا فایلهای آن را دستخوش تغییر قرار دهید.

سیستم همسر 1.0 طوری طراحی شده است که امکان نصب مجدد برنامه دوست دختر 7.0 را به شما نمی دهد.به قسمت هشدارها – حمایت کودک در دستورالعمل همسر 1.0 نگاهی بیندازید. پیشنهاد می کنم برنامه همسر 1.0 را نگهداشته و برای بهبود آن تلاش نمایید.

بهترین قسمت این برنامه کاربری ، وارد کردن دستور C:/ عذرخواهی است؛
زیرا برای اینکه سیستم عامل به حالت عادی خودش بازگردد ، در نهایت مجبور خواهید شد این دستور را اجرا کنید.

برای کاهش تخریب این سیستم عامل ، پیشنهاد می کنم برنامه کاربری " بله عزیزم" را در سیستم خود نصب و از آن استفاده کنید.
همسر 1.0 یک برنامه فوق العاده است ، اما نیاز به نگهداری با دقت بسیار بالا دارد. سیستم برنامه همسر 1.0 با برنامه های حمایت کننده ای از قبیل برنامه تمیز کردن و جاروکشی 3.0 ، پخت و پز 1.5 و پرداخت خرج و مخارج 4.2 و... ارایه می شود. البته در استفاده از این برنامه های حمایت کننده سیستم باید نهایت دقت را به عمل آورید، چون در صورت عدم استفاده مناسب از این برنامه ها سبب خواهد شد که به طور خودکار سیستم ، برنامه نغ نغ 9.5 را اجرا نماید.

هر بار که این برنامه نغ نغ 9.5 اجرا شود ، فقط یک راه برای بهبود عملکرد سیستم وجود دارد و ان خرید یک نرم افزار اضافی دیگر است.
من خرید برنامه گلهای 2.1 و الماس 5.0 را پیشنهاد می کنم.

هشدار!!!
تحت هیچ شرایطی برنامه منشی با مینی ژوپ کوتاه را در سیستم خود نصب نکنید. این برنامه توسط سیستم همسر 1.0 اجرا نمی شود و باعث تخریب غیر قابل برگشتی در سیستم عامل می شود.

با آرزوی بهترین موفقیتها
پشتیبانی فنی
:p

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : نامه ی طنز امیز به شرکت مایکروسافت

هشدار!!!
تحت هیچ شرایطی برنامه​
همسر 2.0​
را در سیستم خود نصب نکنید. این برنامه توسط سیستم همسر 1.0 اجرا نمی شود و باعث تخریب غیر قابل برگشتی در سیستم عامل می شود.:67:

.Soren.

گرافیست انجمن
"کاربر *ویژه*"

هشدار!!!
تحت هیچ شرایطی برنامه​
همسر 2.0​
را در سیستم خود نصب نکنید. این برنامه توسط سیستم همسر 1.0 اجرا نمی شود و باعث تخریب غیر قابل برگشتی در سیستم عامل می شود.:67:

خوشم میاد دست به ماهیگیریتون عالیه!
از آب گل آلود هم ماهی میگیرین!:p

در ضمن پاسخ مدیر فنی شرکت مایکروسافت رو هم تحریف نکنید!/:)

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

خوشم میاد دست به ماهیگیریتون عالیه!
از آب گل آلود هم ماهی میگیرین!:p

در ضمن پاسخ مدیر فنی شرکت مایکروسافت رو هم تحریف نکنید!/:)
به اشتباه احتمال نصب برنامه ی فوق در سیستمهای ایرانی هست و مدیر فنی شرکت میکروسافت فراموش کردن کل رو ببینند :53:/:)

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

سلام
بکاپ نمیشه گرفت از برنامه قبلی؟
یعنی به برگشت داد؟ -

بعد از اجرای برنامه همسر 1.0کمی بی انصافی به نظر نمیاد ؟؟؟ :53:

.Soren.

گرافیست انجمن
"کاربر *ویژه*"

به اشتباه احتمال نصب برنامه ی فوق در سیستمهای ایرانی هست و مدیر فنی شرکت میکروسافت فراموش کردن کل رو ببینند :53:/:)

موافقم.
اینو هم مدیون،رعایت نشدن قانون کپی رایت در ایران هستیم:p
هر چند نسخه های موجود در ایران به علت trial بودن بعد از مدت کوتاهی هم خودشون از کار میافتن و هم در بعضی مواقع سیستم عامل اصلی رو تخریب میکنند./:)

سلام
بکاپ نمیشه گرفت از برنامه قبلی؟
یعنی به ... برگشت داد؟ -

بکاپ هم میشه گرفت
ولی هزینه ی این بکاپ خیلی زیاده،
من پیشنهاد میکنم اگر سیستم عامل اورجینال از کار افتاد
یک سیستم عامل جدید نصب کنید:p

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

بیچاره همسر 1:))