دفاع از دین مرد وزن نمی شناسد !

razavi

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
www.habilian.ir_fa_images_stories_shohada_somaye_kordestan.jpg

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»، تاریخ تکرار میشود؛ روزگاری میرفت که زمین و آسمان از جهالت خسته شود؛ پیامبر اکرم(ص) ظهور کرد و بتها را بیرون راند و از دلهای غبارگرفته زدود. تمام غبارها را از دل سمیه همسر یاسر و مادر عمار ربود و همین زدودن غبار دلها، ابوجهلها را بر آن داشت تا سمیه را زیر بار سنگین شکنجهها قرار دهد تا به اسلام توهین کند؛ او زیر بار شکنجهها به شهادت رسید به جرم گرویدنش به دین مبین اسلام و ایمان آوردن به پیامبر اکرم(ص).
بیش از ۱۴۰۰ سال بعد، سمیه دیگری پرچم دفاع از اسلام را بلند کرد؛ آن هم در خطه کردستان که هنوز هم نام و یادش در ذهن مردمان سرزمیناش جاودانه و زنده است. نام سمیه شهید ایران «ناهید فاتحیکرجو» است، پدرش پرسنل ژاندارمری بود و مادرش خانهدار. او از کودکی هم قلب مهربانی داشت، اغلب لباسها و وسایلش را به دیگران هدیه میکرد. از دوره نوجوانی با گروههای مبارز مسلمان همکاری نزدیک داشت و دیگر همسالانش را نسبت به ظلم و ستم رژیم پهلوی آگاه میکرد. بعد از درخشیدن نوری از قلب زمین، این نوجوان ۱۳ ساله، از یاران روحالله شد.

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

جهت نمایش تصویر با اندازه اصلی 791x602 پیکسل کلیک کنید
80163656-2622292.jpg

خدا توفیق داد رفتم مراسم تشییع 96 شهید دفاع مقدس ،عزیزان ؛ حال وهوای دیگه ای داشت ،

پسر و دختر سیاه پوشیده بودند و تو حلقه اشکهاشون شهدا رو تشییع می کردند.

چند لحظه به خودم اومدم دیدم دارم از شرمندگی آب می شم...

بر سر کوچه دلم، نام کسی نقش زده است؛

یادی از اصالت باران، حرفی از حضور گل‏های بنفشه در هوای جماران.

بوی خمینی، بر سر کوچه دلم قدم می‏زند، واژه‏ای سرخ، نگهبان ناموس کوچه تنهایی‏ام شده است.

نکند غربت، چون سالوس ریا، بر این کوچه بگذرد!

نکند گناه، بر دامن دختران کوچه دلم بنشیند!

نکند موسیقی نیاز، صبح‏ها خواب ناز غفلتم را بر هم نزند و اهالی کوچه نماز، عشقشان قضا شود
...

بیایید راه شهدا رو گم نکنیم . . .

بالا