نشانه های ظهور

• نویسنده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

زهرا

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
پاسخ : نشانه های ظهور

سلام
مولا علی (عليه السلام) : گفتار حکیمانه را از هرکس یاد بگیرید ، ولو که گوینده ی آن از نظر مذهبی گمراه باشد . الحدیث جلد 3 صفحه 114
جسارتی نمیکنم به سازندگان عزیز این مستند بی نظیرو هاشم خان:Dمنظورم اینه اگه این هاشم خان گمراه هم شده باشد و سازندگان این فیلم از هاشم خان الهام گرفته اند چیزی از جایگاه این فیلم و -حقایقی که دید مرا به اطرافم بازتر کرد- کاسته نمیشه
هاشم خان که معصوم نبودند خدا اخر عاقبت هممون رو بخیر کنه:D
بقیه حرفهام توضیحات عرفان عزیز هست
در ضمن viula ی گرامی من اول پستم هم گفتم من تازه با این سریال اشنا شدم پس قبل از این در مورد این سریال حرفی نزدم و اینکه میگید حرفاتون اشناست پس معلومه اشتباهی گرفتید و به تور هم افتادیم هم اصطلاح جالبی نیست
منم نه از بچه های بالام و نه پرنسس
4.gif

در اخر هم تشکر میکنم به خاطر شرکت در بحث viula عزیز

داداش مهدی

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

علیک السلام
بابت اسم باید بگم که اشکال نداره. هرجور راحتید صدا بزنید.
بابت مسلمون بودن هاشم باید بگم که: خوارج هم مسلمون بودن. اینکه آدم مسلمون بودن کسی رو ملاک قرار بده فکر نمیکنم بتونه به سر منزل مقصود برسه (البته نه همیشه)! اون کسانی هم که پرچم اباعبدالله رو تو روز عاشورا آتش زدند مسلمون بودن ولی آیا در بین آنها مسلمون هم بود!!!؟
یه پیشنهاد به شما دوست خوبم میکنم: در مورد دیوید آیک یه تحقیق کوچولو تحقیق داشته باشید. هاشم خان بد جور داره دنبال راه ایشون رو میگیره.
اینم بخاطر داشته باشید که تو ایرن چون مباحثی از این قبیل موضوعات توسط هاشم خان مطرح نشد و در حد همون یکی دوتا فیلم بود زیاد بین مردم محبوب و مطرح نیست. اما متأسفانه در خارج این کشور ، تو کشورهای مثلا مسلمون تاثیرات به مراتب بیشتری داشته. میتونم به مصر اشاره کنم. فعالیت هایی که تو مصر انجام میشه تحت عنوان مهدویت غالبا تحت تاثیر این پروژه هستند (هاشم و دوستان).
بالا رفتن تعداد مدعیان دروغین مهدویت در مصر ، یمن و حتی عربستان در حرم الهی و انا المهدی سر دادن های متعدد توسط افراد خبیث بی تاثیر از این جریان نیست.
سوء استفاده از برخی مطالب برای راه اندازی یه پروژه نامیمون کار درستی نیست.
ما تو این راه کم قربانی ندادیم.
متاسفانه در گذشته کم کاری هایی صورت گرفت که امروزه ما با فرقه های منحرفی چون بهاییت و بابیت و ... مواجهیم.
امروزه با استفاده از همین فیلم هاست که هاشم خودشو تونست در کشور های مثلا اسلامی مطرح کنه. این فیلم مقدمه برای فیلم ظهور 2 بود. در مورد ظهور 2 مطمئنم که اگه دیده باشید باهم هم نظریم.
و امروزه هم جمع کثیری از کسانی که به احمدالیمانی ایمان دارند توسط هاشم ترغیب شدن.
فوج فوج از جوون های خوب و فعالی از کشور های اسلامی دارن به انحراف میرن.
من نمیتونم چشمم رو روی این مطالب ببندم.
بله ایشون اسراری رو تو فیلمشون فاش کردند (مثل آقای دیود آیک) اما بعد از اون این سیل خروشان جوانان رو به کدوم مسیر هدایت کردند؟
من باز هم میتونم چند سایت معرفی کنم که به دردتون بخوره (در مورد همین موضوعات) که حتما خوتون هم میشناسید.خواستید معرفی میکنم.
بابت حدیث هم ممنونم. چشم سعی میکنم رعابت کنم.
بابت به تور هم خوردن منظور بدی نداشتم ببخشید.
بابت پرنسس و بچه های بالا هم باید بگم در هر صورت جوونایی مثل شما و آقا عرفان جاتون رو چشم ماست.
خیلی خیلی هم از همتون تشکر میکنم. خصوصا شما مائده خانم.
و عجل اللهم فی فرج مولانا صاحب الزمان.

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

من از احساس وظیفه viula عزیز تشکر میکنم....نکته خوبی اشاره کرد....من مطلب شما رو کاملا متوجه شدم....

ملاک من یا هرشخص شیعه و منتظر،،، هاشم عبدالله و اون دو کارگردان محترم نیست....ملاک ما حقیقتیه که بیان میشه ....و حقیقتی جز منجی دوازدهم مولا صاحب الزمان(عج) نیست و ظهورش ایشون رو با احادیث مطابقت میدیم.....ملاک شخص بنده حضرت بقیة الله(عج) هست و شخصیتهای مثل سید خراسانی،سید حسنی، شعیب بن صالح، سید یمانی و غیره رو قبول دارم اما کسانی که خودشون رو به این نام معرفی کنن رو قبول ندارم.....چون مطمئن نیستم......مگه اینکه دلایل خیلی مستند همچون وجود دجال که در فیلم مذکور اومده وجود داشته باشه.....

به هر حال حقیقتی که فاش شده خواه هاشم کافر باشه منحرف خواه منافق و ............من به حقیقت فکر میکنم.....راهی که هاشم انتخاب میکنه مختاره............

حرفت رو قبول دارم که با قبول حقیقت فیلم نباید شخصیت هاشم رو قبول کرد
اما هاشم اصلا به فیلم ارتباط نداره.....فقط یک قسمت مربوط اونه که چگونه ازش الهام گرفته شده.....نه اینکه ازش تبعیت شده باشه درباره عقیدش...فقط درباره فاش کردن حقیقت هالییود ازش الهام گرفتن!
دوره حساسیه .....خیلی باید مراقب بود تا به سمت انحراف نریم

با آرزوی ظهور منجی دوازدهم آقا امام زمان(عج)

زهرا

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

از همه دوستان بویژه از viulaی عزیز تشکر میکنم
همیشه انحرافاتی بوده در زمینه ظهورمولامون از جمله وقت ظهوررو تعیین کردن یا تطابقهای نادرست و...که اگاهی بیشتری میطلبد برای درست قدم برداشتن مون
تا جایی که من از فیلم دستگیرم شده جز حقایق چیزی نبود

با اجازه ادمین خوشحال میشم اون سایت های مورد نظرتون رو معرفی کنید البته اگه سایتهای معتبری هست:D
و این هم یه سایت که مقاله«فراماسونری: دجال آخرالزمان» هست که جالبه و متنی هست آدمین عزیز
http://www.alvadossadegh.com/fa/arti...336--l-r-.html
اللهم عجل لولیک الفرج

داداش مهدی

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

آمد آن ماه که نامش رمضان است از آمدنش معده شدیدا نگران است
خب اول تبریک میگم بخاطر طول عمرمون. چون خیلیا بودن که دوس داشتن ماه رمضون باشن ولی...
بگذریم!
منم به نوبه خودم از همه دوستان بویژه آقا عرفان و خاصا مائده خانم تشکر میکنم.
سایت وعده صادق یکی از بهترین منابع برای همین موضوع میتونه باشه.
چند وقته پیش هم یادمه نقدی بر این فیلم داشت که مطرح کرد.
راستش من میخواستم همین سایتو معرفی کنم که شما خودتون عالم تر از ما بودید.
ولی اینها هم پیشنهاد های منه:
www.zohur12.ir
masafportal.com
antisemitism.blogfa.com
سایت مصاف خیلی سایت خوبیه. من تو جلساتشون شرکت هم میکنم امیدوارم به دردتون بخوره
سومیه هم که وبلاگ آقای رائفی پوره
گرچه ایشون کمتر فرصت میکنند مطلب منتشر کنند تو وبلاگشون ولی واقعا مطالب خوبی داره.
در ضمن به اون لینک دوستان که توی وعده صادق هست مراجعه کنید با فضای بیشتری آشنا میشید
امیدوارم اگه چیزی گفتم ناراحتتون نکرده باشه
چون سواد هم ندارم بدی هاشو بگیرید بندازید دور...
اون شعر اول هم شوخی بود

داداش مهدی

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

باز امروز حق صدایم کرده است
وارد مهمانسرایم کرده است
با همه نقصی که در من بوده است
باز هم او دعوتم بنموده است
میهمانی شد شروع ای عاشقان
نور حق کرده طلوع ای عاشقان
باز مولا سفره داری میکند
دعوت از عبد فراری میکند

زهرا

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

این مطلب رو یه جایی خوندم درستی یا نادرستی شو نمیدونم...
یکی از علامات حتمیّه قبل از ظهور امام زمان (عج)، ندائی است که جبرئیل در شب بیست و سوّم ماه رمضان سر می دهد به گونه ای که همه ساکنین زمین از شرق تا غرب عالم آن را خواهند شنید. در آن موقع جبرئیل ندا می دهد که: «الْحقُّ معَ عَلیٍ وَ شیعَته
: حق با علی علیه السّلام و شیعیان اوست».
و شیطان نیز در وسط روز در میان زمین و آسمان ندا کند

که همه کس بشنود که
«ألْحقُّ مَعَ عُثْمان وَ شیعَتِهحق با عثمان و پیروان اوست».
همچنین از جمله علائم ظهور حضرت قائم (عج)، کسوف آفتاب در نیمه ماه رمضان و خسوف ماه در آخر همان ماه برشمرده شده است.

زهرا

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

با خودم فکر میکردم اینقدر که به دنبال نشانه ها ی ظهورم اونقدر هم دنبال خود حضرت هم هستم ؟؟؟بهتر نیست بجای پیدا کردن نشانه ها شرایط رو برای ظهور اماده کنیم؟
خودمون رو پیدا کنیم به خودمون بیاییم حضرت نیز می ایند
یا مهدی عجل علی ظهورک

داداش مهدی

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

با خودم فکر میکردم اینقدر که به دنبال نشانه ها ی ظهورم اونقدر هم دنبال خود حضرت هم هستم ؟؟؟بهتر نیست بجای پیدا کردن نشانه ها شرایط رو برای ظهور اماده کنیم؟
خودمون رو پیدا کنیم به خودمون بیاییم حضرت نیز می ایند
یا مهدی عجل علی ظهورک
اهل دلی قشنگ گفت :
اگه حضرت توی دل تو ظهور کنه ، دیگه غیبت و ظهور معنا نداره...
اینم حرفیه!!!
تو اولین جمعه رمضان امسال ندبه یادتون نره...
ما رو هم فراموش کنید فقط حضرت رو دعا کنید.

مسافر

کاربر ویژه
"بازنشسته"

ابن عباس مى گويد: در شب معراج مطالبى به رسول اكرم (ص ) وحى شد كه بايد به وجود مقدس حضرت امير المؤ منين (ع ) خبر داده شود و نيز به ائمه بعد از آن حضرت . بعد فرمودند كه خداوند براى آخرين آنها نشانه هايى بيان فرمودند:
1 - عيسى بن مريم پشت سر آن بزرگوار نماز مى خواند .
2 - زمين را پر از عدل و داد مى كند چنانچه پر از ظلم و جور شده باشد .
3 - بندگان را به وسيله او (امام عصر) از هلاكت نجات مى دهم .
4 - گمراهان را به وسيله او هدايت مى كنم .
5 - نابينايان و بيماران را به وسيله او شفا مى دهم .
عرض كردم خداوندا! آن كى خواهد شد؟ خطاب رسيد:
6 - هرگاه علم از ميان برداشته شود و جهل و نادانى به جاى آن نشيند .
قرائت قرآن زياد اما به آن كم شود .
7 - قتل و كشتار زياد شود .
8 - فقها و هدايت كنندگان واقعى كم شوند (اشاره است به وجود علماى ربانى ) .
9 - علماى فاسق (بى عمل ) و خيانتكار زياد شوند (آنان كه دين را به فكر خود معنى مى كنند) .
10 - شعرا زياد شوند .
11 - امت شما قبرستانها را مساجد قرار دهند .
12 - قرآنها را زينت كنند .
13 - مساجد را مجلل بسازند .
14 - جور و فساد زياد شود .
15 - منكرات ظاهر شود .
16 - امت شما امر به منكر كنند .
17 - پيروان شما نهى از معروف كنند .
18 - مردها به مردها اكتفا كنند (لواط) .
19 - زنان به زنان قناعت كنند (مساحقه ) .
20 - زمامداران كافر شوند .
21 - دوستان حكمرانان گنهكار باشند .
22 - ياوران آنها ستمگران باشند .
23 - صاحبان راءى و نظر از آنان فاسقان باشند .
24 - سه خسف در دنيا واقع شود: يكى خسف در مشرق ، خسف ديگر در مغرب و خسف سوم در جزيره العرب .
25 - خراب شدن بصره به دست يكى از ذرارى تو (سيد) كه زنگيها دنبالش را بگيرند.
26 - قيام مردى از اولاد امام حسين (ع ) .
27 - ظهور دجال و قيامش از سجستان .
28 - خروج سفيانى

بالا