نشانه های ظهور

• نویسنده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
پاسخ : نشانه های ظهور

سلام
دور و برتو نگاه کن همش نشانه ظهوره...!!!
علیک سلام
خوش آمدید,
بله مسلماً میشه گفت اینها نشانه هایی هستند.
خواستیم بدانیم چه چیزهاییست!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: !Erf@n!

داداش مهدی

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

سلام
بازم من!
درباره فیلم ظهور باید بگم که قبل از هر چیز :
فردی که یکی از سازندگان این فیلمه (اگه اشتباه نکنم عبد الله هاشم) آدم منحرفیه ! میپرسید چرا؟ میگم : چون اون به شخصی که احتمالا الآن تو بصره است و ادعای سید یمانی بودن داره ایمان آورده و به دوستان خودش هم پیشنهاد کرده که ایمان بیارن!!!
البته بی انصافیه اگه بگیم فیلم بدی بود اما به نظر بنده حتما باید نقد بشه و قسمتهایی که یکم ایراد داره مطرح بشه.
امیدوارم ایشون راه آقای دیوید آیک رو ادامه ندن.
اینم بگم ایشون ابتدا جزء برادران اهل سنت بودن و بعدها به مذهب حقه ایمان آوردن (بعد از ساخت فیلم) الآنم که ...
راستی اسم اون باصطلاح سید یمانی هم احمد الیمانی هستش.
هر کس در مورد این قبیل موضوعات مطالب تازه ای داره خوشحال میشم مطرح کنه.
viula هم در خدمت شماست.
یا علی

زهرا

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

با سلام
مستند سریالی “ظهور”، مستندی است قوی راجع به ایلومیناتی، فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است.

در این مستند تلاش شده است که به پرسشهایی نظیرسوالهای زیر پاسخ داده شود:

- چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟
- چرا این همه برجهای هرمی و برجهای دوقلو در اطراف ما ساخته می شود؟
- چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟
- پشت پرده فیلمها و کارتون های سینمایی چیست؟
- پشت پرده موسیقی ها چیست؟
- چرا سلطه گران جهانی به دنبال احیای معبد سلیمان هستند؟
- چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟
- چه ارتباطی بین فرعون امروزی و “نظم نوین جهانی” وجود دارد؟
- چه وجه اشتراکی بین جورج بوش، اباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟
- چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟
- مقصود واقعی اشیاء پرنده ناشناخته (ufo) چیست؟
- هدف واقعی فروپاشی اقتصادی در جهان چیست؟
- دجال (ضد امام مهدی، عجل الله تعالی فرجه، و ضد مسیح، علیه السلام) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به آن هدف چیست؟
اینها سوالاتی هستند که در این سریال مستند به آنها پاسخ داده می شود.

....عبدالله هاشم از سازندگان این اثر فوق العاده نیست در قسمت دهم در مورد هاشم فیلم توضیحاتی داده شده در صفحه 1 لینکش موجوده

زهرا

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

هدف این سریال، افشای طبقه ممتاز (Elite)، خاندانهای سلطنتی در اروپا، زرسالار و جهان خواهان است که تمامی جنبه های زندگی بشریت را کنترل و برنامه ریزی می کنند.

بارها و بارها سایت تولید کننده این سریال (www.wakeupproject.com)، مورد حمله واقع شده و سایت از سرویس دهی خارج شده است.

تهیه کنندگان این سریال، بارها گفته اند که هدف، شستشوی مغزی بینندگان و یا تحمیل عقاید و یا ایجاد ترس عمومی نیست و از همه کسانیکه این مستند را تماشا می کنند می خواهیم تا خودشان به تحقیق راجع به موضوع های ارائه شده در این مستند بپردازند تا به میزان واقعیت مسائل مطرح شده پی ببرند.

مهمترین سخن ما “بیداری” و “آگاهی” است. همه ما بایستی نسبت به حوادثی که در جهان اطراف ما اتفاق می افتند، بیدار و آگاه باشیم تا بتوانیم جهت آماده سازی و تربیت نسل هایی که در آینده میزبان و همراه امام مهدی (عج) خواهند بود، خدمت کوچکی کرده باشیم.

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

سلام
تشکر میکنم از مدیریت محترم مائده با توضیحات کاملشون....

منم حرفاهی ایشون رو تایید میکنم....نام هاشم عبدالله فقط عنوان قسمتی از مجموعه سریالهای ظهور است که درباره چگونگی ساخت مستند وی در این سریال میپردازد.....
کارگردان این فیلم دو جوان مسلمان هستند که ارتباطی با هاشم عبدالله ندارند.

داداش مهدی

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

سلام
کاش میشد با خود مائده خانم صحبت کنم البته نه در انظار عمومی!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ali

داداش مهدی

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

در هر صورت منتظر جوابم باشید.

داداش مهدی

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

... یا علی گفتیم و بحث آغاز شد!!!
راستشو بخواید میخواستم یه جوابیه بزنم در سطح المپیک لندن اما دیدم لزومی نداره چون بیشتر افراد احتمالا صحبتهای دیگه ای هم راجع به این دسته از موضوعات شنیدن یا خوندن یا دیدن، شایدم هر سه:D.
از طرفی فکر کنم از حرفام سوء برداشت شده .
در مورد هاشم آقا باید بگم که: تأثیر گذاری ایشون رو در فیلم میتونید با یه search تو گوگل هم بهش پی ببرید.
در مورد انحرافش که دیگه بدتر...
وای وای وای...
در این مورد هم باید توضیح بدم؟
آره؟
باش میدم
البته کم!
مستند ظهور 2 رو ببینید متوجه میشید.
در این مورد یه سایت خوب تونسته توضیح بده خواستید معرفی میکنم البته با اجازه بچه های بالا...:69:
بعدشم من نمیگم فیلم رو نبینیدا
ببینید ولی ...
راستی مائده خانم اون حرفاتون به نظرم آشنا بود ما جایی به تور هم نخورده بودیم؟؟؟
منحرف نشم (بگو ایشالله):
عرفان خان هم دقت داشته باشن که ارتباط داشتن داداش. داشتن...
البته ببخشیدا
ما به همه بچه های بالا ارادت داریم. هم به پرنسس مائده هم به سردار عرفان...!!!
بازم متشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ali

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

ویولای عزیز...(ببخشید اگه نامتو صحیح ننوشتم خب نام راحت انتخاب میکردی:D)

عرض کنم که شخصا به شما ارادت دارم بزرگوار

ولی نکاتی لازم عرض کنم:

در قسمتهایی از فیلم ظهور کارگردان هم اشاره میکنه که این فیلم الهام گرفته از افشای جناب هاشم عبدالله هست! من کاری به هاشم جان ندارم که منحرفه یا نیست!!!!طرف شخصی به نام یمانی رو میگیره یا هرکس ..............اون نظرش هرچی هست خودش میدونه.....ولی مهم اینجاست که حقیقت دجال و دجالیان توی فیلم فاش میشه.....
به هرحال هاشم عبدالله اگه هم منحرف باشه به هرحال مسلمانه...دوست نداره حکومت دجال بیاد در جهان حاکمیت داشته باشه....پس توی این زمینه با هاشم مشترکیم.....هم دست هاشم ندرد نکنه بیشتر هم دست اون دوتا کارگردانهای مسلمان!!!!

اینا بحثهای حاشیه ایه...الان حالا با این فیلم مطلب رو دست گرفتیم حالا باید وظیفه خودمون رو در آخرالزمان برای زمینه سازی حکومت حضرت مهدی(عج) آماده کنیم.......دیگه کشیدن فیلم به مباحث حاشیه فقط وقت گیره!!!!!!!!!

موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: زهرا
بالا