*** معرفی کتب مذهبی ***

parii

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام به همه ی دوستای عزیزم :53:

این اولین پست و اولین تاپیک من در اولین روز فعالیتم هست
;)

به نظر من جای یک تاپیک برای معرفی کتاب خیلی خالیه
البته برای اینکه یک نظمی هم داشته باشه بهتره که بر اساس موضوعات تفکیک شده باشه

به خاطر همین هم من در این تاپیک از دوستان خواهش میکنم که کتب مذهبی مفید رو به باقی عزیزان معرفی کنند تا انشاءلله همگی بهره ببریم

خیلی خوب میشه اگر مختصری هم در مورد کتاب توضیح بدین

پیشاپیش خیلی ممنون بابت همکاریتون
:67:

parii

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
پاسخ : *** معرفی کتب مذهبی ***

در آستانه ی محرم فکر میکنم بد نباشه که با این کتاب شروع کنم

عزادار حقیقی

نوشته استاد محمد شجاعی

برای اطلاعات بیشتر میتونید به این دو لینک مراجعه کنید:

http://www.aftabir.com/lifestyle/view/123176/عزادار-حقیقی

http://alhosein3.persianblog.ir/post/127

www.aftabir.com_lifestyle_images_f3123f17571c30a0f0a4880f43cf6a87.jpg

parii

خودمونی
"منجی دوازدهمی"

این کتاب رو دوستان چون همه ماشالله اهل دل هستند باید بشناسند
ولی چون یک کتاب فوق العاده هست اینجا براتو معرفیش میکنم

طوبای محبت
(در 3 جلد)

preview,standard

جلسات سخنرانی عارف بزرگ
مرحوم حاج اسماعیل دولابی

upload.wikimedia.org_wikipedia_fa_thumb_3_3c__D8_AD_D8_A7_D8_Ac1b03f4b30db23aa1c7fe920c6e9d467.jpg

این هم فرازی از این کتاب زیبا:

بزرگِ خانه ، اگر تکان نخورد خانه محفوظ تر است . اگر بچه ها به سر یکدیگر می زنند وقتی بزرگ خانه از جا در نرود ، تمام آنها سلامت می مانند . وقتی سفره پهن کردند می بینید که همه مثل آدم حسابی آمدند و نشستند و غذا خوردند . اما اگر بزرگ خانه تکان بخورد . همه می ترسند و خیلی شلوغ می شود .
ان شاء اللّه شما از بزرگان و دوستان و شیعیان امیرالمؤمنین (ع) باشید . راحت باشید . خداوند راحتی را برایتان آفریده است و نشانتان می دهد . بچه ها هرچه شلوغ کنند ، آخرش ساکت می شوند . غصه نخورید ، پیش خودتان می آیند . هر جا اضطرابی باشد پیش شما می آیند . یک روز هم ان شاء اللّه خبر می آید که آنها هم خود را اصلاح کردند . هرچه دنیا ساکت تر و آرام تر باشد ، مؤمنین کیفشان بیشتر است .

موفق باشید :53:

مفردمذکرغائب

کاربر فعال
"بازنشسته"

نام کتاب : انگاه شیعه شدم مولف : مرتضی صلواتی ناشر :اشیانه مهر

داداش مهدی

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
bayanbox.ir_domain_bayanmanavi.ir_images_news_takaborweb.jpg_1bda80f2be4d3658e0baa43fbe7ae8c1.jpg

کتاب «رهایی از تکبر پنهان» اثر جدید حجت الاسلام علیرضا پناهیان توسط انتشارات بیان معنوی با سبکی متفاوت راهی بازار نشر شد.

پناهیان پیشتر در مصاحبهای اینگونه به این سبک جدید اشاره کرده بود: «در این اثر تمامی بندهای ارایه شده کتاب با وجود استقلال معنا، با یکدیگر پیوندی دارند که نشان از نوعی خلاصهگویی دارد. در نگارش این کتاب تصمیم داشتم با تجربه کردن این شیوه از خلاصهنویسی، تاثیر القای معانی به مخاطبان را ارزیابی کنم تا از نتایج آن در تالیفات بعدیام کمک بگیرم و به این نکته دستیابم که آیا کمحجم نوشتن مطالب موجب نتایج عمیقتری در ذهن خوانندگان میشود یا نه.»

ایشان در خصوص موضوع کتاب نیز گفته بود: «در این کتاب با اشاره به پنهان بودن برخی از صفات اخلاقی نظیر تکبر در وجود انسان، به نقش گمراهکننده آن در مسیر معنوی و اخلاقی انسانها پرداختهام و یادآوری کردهام که پنهان بودن برخی از این صفات نادرست، ضربه سنگینی به انسانها وارد میکند.»

بالا