دوستان!!! برا این کاریکاتور اسم انتخاب کنید

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
سلام دوستان خوبید؟؟؟؟
یه کاریکاتور اینجا داریم که... اسمهایی که به نظرتون میرسه رو براش انتخاب کنید...البته خودش اسم داره هاااا ولی خب دوست دارم شماها هم براش اسم انتخاب کنید

267-aviny.jpg

818

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
وقتی رهبری فرمودند ؛
در تبلیغات توجه شود که در برابر آنچه در این معامله به دست آمده، هزینه‌های سنگینی پرداخت شده است. نوشته‌ها و گفته‌هائی که سعی می‌کنند این حقیقت را نادیده گرفته و خود را ممنون طرف غربی وانمود کنند با افکار عمومی ملت، صادقانه رفتار نمی‌کنند.

دیگه ما چی باید بگیم...

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
در مورد بحث هسته ای خیلی حرفها و سخنها زده شده و در اینده هم زده خواهد شد و معمولا این نوع بحثها وقتی سالها ازشون میگذره اونوقت ماهیت واقعی خودشون رو نشون میدهند

ولی در مورد این کاریکاتور خیلی اغراق صورت گرفته چرا که انرژی هسته ای قلب ایران نبوده ...

متاسفانه هر دو طرف ذینفع داخل فضا را بشدت غبار آلود کردند تا واقعیتها سخت به چشم بیاد ..

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
ولی در مورد این کاریکاتور خیلی اغراق صورت گرفته چرا که انرژی هسته ای قلب ایران نبوده ...

ممنون از نظرتون ولی این کاریکاتور هم انرژی هسته ای رو قلب ایران معرفی نکرده ... دقت کنید اراک قلب انرژی هسته ای ایران معرفی شده ... نامه ی رهبر رو دقت کرده باشید دقیقا فرمودند توجه بشه در تبلیغات که چه بهای سنگینی دادیم ... واقعا آدم نمیدونه از شدت غصه چی بگه ...:Frown:

Mehrban

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
خالی شد قلب من از احساس تو...
بعد از این چه چیز پر میکند جای تورا؟!!

Mehrban

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
والا نمیدونم همینجوری اومد تو ذهنم نوشتم...

کوثرالسادات

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام خدمت دوستای گلم توانجمن
من چیز زیادی درمورد این موضوع نمیدونم فقط چیزی که از این عکس برداشت میکنم اینکه..
اگر ایران از انرژی هسته ای خالی بشه حتی طلای سیاه هم نمیتونه جای اونا بگیره:Er... what?::Er... what?:

بالا