خانم!آقا!یه لحظه!

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام ... خسته نباشید .. ان شاء الله که سلامت باشید ...

امیدوارم حالا که اومدی داخل این پست, تا اخرش رو بخونی ... زیاد نیست کوتاهه

اول در مورد خانم ها می خوام صحبت کنم ... لطفا فقط گوش کنید ...
به زن ایرانی باید افتخار کرد ... بهشون می دونید چی میگن ؟ میگن قهرمان های افسانه ای ... اینو می دونی به کدوم خانما میگفتن به اونایی که همیشه پای ایران بودن و برای وطن کار میکردن ... و واقعا برازندشونه ... همچنین که شما هم میتونید شاملش بشید ... که ان شاء الله هستید

خب می خوام یکم بازتر صحبت کنم ... فکر می کنید ارزش شما چقدره ؟ فکر نکنید , مطمئن باشید ارزشتون خیلی بالاتر از اون چیزیه که فکر می کنید

بالاتر از اینه که با یک کنایه یا یک نگاه یا یک کلمه حرف هوس الود به اصطلاح عاشقانه!!!!!!! از راه بدر بشید

به نظر خودتون شما به عنوان یک بانوی ایرانی چکاری می تونید برای این مملکت کنید ؟ چجوری می خواید مملکتتون رو سربلند کنید ؟ جز اینه که باید برای عزت خودتون, خانوادتون, ایران و از همه مهمتر و بالاتر رضایت خداوند و امام عصر(ع) یک کاری انجام بدید که خجالت زده خودتون نشید ؟

کلیت حرف این پست با خانم های محترم ایرانی اینه : ارزشتون خیلی بالاتر از اینه که به نگاه,صدا, و برخی از عشق های پوشالی امروزه دل ببندی ... می تونید برای خودتون و اطرافیانتون یک بهشت درست کنید و ملکه بهشت خداوند باشید ...

ممنون از اینکه وقت گذاشتید خوندید ...

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام و عرض خسته نباشید
طاعاتتون قبول امشب در رابطه با اقایون میخوام صحبت کنم

برادر ارجمند ! شمایی که اسم مرد رو روی خودت یدک می کشی, مسئولیتت خیلی بالاس دقیقا مثل همون خانم
اگر بتونی فقط یک وظیفه رو برای خودت تعریف کنی و بهش عمل کنی شک نکن هیچ مانعی نمی تونه تو رو از راه بدر کنه
حیا ... بله حیا به راحتی شما رو از این رو به اون رو می کنی اگه بتونیم یک مقدار حیا داشته باشیم و به همین میزان هر روز افزایشش بدیم, در اخر می بینیم که از اون شخصیت قبلی هزاران مرتبه فاصله گرفتیم

من پسر جوون اگه یک مقدار حیا داشته باشم و توی جامعه به دختری که با وضع نامناسب بیرون میاد, نگاه نکنیم, لبخند نزنیم, به تمسخر دوستم از یک فرد لبخند نزنم, به غیبت ها و تهمت های دیگران درباره دوستام گوش نکنم مسلماً اونم حساب کار دستش میاد ...

اینایی که گفتم بابت این بود که خودم یک پسرم ... می دونم که یک پسر وقتی حیا داشته باشه یعنی چی ...

حیا در مرد یعنی جوانمردی ...

جمله اخرم با برادرای عزیزم اینه : کاری کن که اون خانم یا اقای گناهکار حالا هر گناهی به خودش بیاد

و از همه مهمتر کاری کن که وقتی از کنار یک نامحرم رد شدی , احساس ترس ازت نداشته باشه نه برای اینکه میشناسد یا نه ... نه از این جهت که فقط برای خدا باید امنیت رو برای ناموس مملکتمون فراهم کنیم

پس یک برادر باش برای ناموس ملتت ...

یا علی ... التماس دعای فرج

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
جمله اخرم با برادرای عزیزم اینه : کاری کن که اون خانم یا اقای گناهکار حالا هر گناهی به خودش بیاد

با سلام ...دقیقا جمله ای که باید تو خیابونا و تو ذهن مردای جامعه ی ما قاب بشه ...
متاسفانه خانمی رو دیدم با وضع پوشش زننده چنان با اعتماد به نفس کنار ماشینش وایساده بود و دستور میداد که انگار همه ی مردم خدمتکار اون هستند
برادر من !پدر من! شما کلا! بله با شما آقایونم ...چطور با این خانمها برخورد کردین که اینقدر وقیحانه رفتار می کنن؟؟؟
اگه فروشنده ...جوون عابر ... هر فردی که به نوعی اونو میبینه کم محلی کنه آیا تکرار میشه؟
غیر از اینه که شما آقایون میدون رو باز کردین وخواستین که خانمها این مدلی دیده بشن و باشن؟؟؟ خدا وکیلی عموم مردای جامعه غیر اینه؟
اگه نیست چیکار کردین در مقابلشون؟؟؟؟

بالا