·٠•●✿ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ✿●•٠·˙♥ ♥ ♥ماه عسل♥ ♥ ♥·٠•●✿ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ✿●•٠·˙

sadat313

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
سلام دوستان عزیز الان برنامه ماه عسل تموم شد
خوشحالم بازامسال ماه عسل باماه رمضون همراهه
من که عاشق این برنامه هستم
زمان پخش برنامه هرروز ساعت19:15
موضوع امروز هم ای جالب بود وکلی خندیدم نظرشما چیه؟
برنامه درباره زوج جوانی بود که آقای شوهر برای اثبات عشقش
خودشو ازارتفاع پرت میکنه پایین
بنظرتون چطورمیشه عشقو ثابت کرد؟
static5_cloob_com__public_user_data_gen_thumb_n_15_06_19_15_437d3cd6b0569005f062a186c39f0bdaee.jpg

آخرین ویرایش:

sadat313

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
static5_cloob_com__public_user_data_gen_thumb_n_15_06_21_12_1bdeda14222411718a8ebde9c5fa42a499.jpg

خدا مرا کمرنگ آفریده
.
قبول دارم که بیشتر ما ایرانی ها از دماغ شانس نیوردیم
خانم فرد در عین حال که زیبا رو بودن اما با یه اشتباه 10 سال سختی کشیدن و این حال بد ایشون رو میشد امروز توی صورت و حرفاشون فهمید
واقعا ما چرا انقدر اصرار داریم که زیبا بشیم
بعضی از این عمل ها بد نیستن ها
اما به نظر من از 50 سالگی به بعد کارایی دارن
صورت جوان نه نیازی به ارایش داره نه نیازی به عمل
اما در کشور ما به علت فرهنگ ضعیف
بیشترین درامد تاجران از واردات لوازم ارایشی تامین میشه و ما پر مصرف ترین کشور دنیا در هر دو زمینه هستیم
هم مصرف لوازم ارایشی و هم عمل های زیبایی
واقعا چرا؟
ماه_عسل94

sadat313

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
www.uplooder.net_img_image_98_df737c035a41a541c40b0e9349ac8fa5_photo_2015_06_23_08_53_43.jpg

..............【بازگشت "تکنوکرات‌های ایرانی" و حضور در برنامه زنده ماه عسل】...............

در برنامه ماه عسل دیروز، دکتر هرمز مه منش، پزشک موفق ایرانی که پس از سال ها زندگی در آلمان به ایران بازگشته است، با کت وشلوار و کراوات در برنامه ماه عسل حضور یافت. کمتر پیش آمده تا مهمانی در چنین هیبتی در برنامه‌های زنده رسانه ملی حضور پیدا کند.بحث برنامه بازگشت این متخصص ایرانی به وطن بود. اما نکته جالب نمایش تصاویری از بزرگداشت پروفسور سمیعی پزشک مشهور بود که خدمات فراوانی برای وطن‌اش داشته است. در خاطره شنیدنی دکتر مه‌منش او از مرد ایرانی گفت که وقتی به عنوان راننده تاکسی حامل آنان، علاقه او و خانم‌اش را به زولبیا بامیه شنیده، بدون این که او را بشناسد، پس از ساعتی زنگ در خانه‌اش را زده، و برای هموطن‌اش شیرینی مورد نظرش را تهیه کرده است.

sadat313

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
seemorgh.com_images_content_culture_1394_04_01_IMG_20150624_123434.gif

احسان علیخانی در برنامه ماه عسل به صورت تلفنی خواستگاری کرد

مهمان های این قسمت از برنامه "ماه عسل" هر کدام قصه ی متفاوتی برای بودن در خانه فردی که به او "آقاجون" می گفتند، داشتند. برخی از این بچه ها در بهزیستی بزرگ شده بودند و بعد از 18 سالگی که بهزیستی آنها را بیرون کرده بود توسط آقاجون قصه حمایت شده بودند.

این برنامه هدفش نمایش زندگی موفق بچه های بهزیستی پس از ترخیص از مراکز بود و یکی از خیرین مشهدی هم که با ایجاد مراکزی سعی کرده بود بچه های بی سرپرست را بعد از ترخیص برای تحصیل ، اشتغال و ازدواج کمک کند ، در برنامه حضور داشت.

لحظه دیدنی این برنامه این بود که در آخر ماجرا مجری وقتی در مورد ازدواج بین این دختران و پسران سوال پرسید ، یکی از پسران حاضر در برنامه به نام حامد که قصد ازدواج داشت با سماجت احسان علیخانی علاقه اش را نسبت به یکی از دختران تحت سرپرستی همان مرکز روی آنتن به نمایش گذاشت.

"حامد" به اصرار علیخانی گزینه مورد نظر خود را زیر گوش آقاجون قصه گفت و علیخانی که دید فرد مورد نظر در داخل استدیو ماه عسل نیست خواست که با تلفن با او تماس بگیرند . به این ترتیب علیخانی با تماس با دختر مورد نظر روی آنتن تلویزیون از دختر خواستگاری کرد. جالب اینکه دختر بعد از شنیدن خبر خواستگاری گفت باید فکر کنم که علیخانی به اصرار از دختر یک بله نصفه و نیمه گرفت.

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام دوستان عزیز الان برنامه ماه عسل تموم شد
خوشحالم بازامسال ماه عسل باماه رمضون همراهه
من که عاشق این برنامه هستم
زمان پخش برنامه هرروز ساعت19:15
موضوع امروز هم ای جالب بود وکلی خندیدم نظرشما چیه؟
برنامه درباره زوج جوانی بود که آقای شوهر برای اثبات عشقش
خودشو ازارتفاع پرت میکنه پایین
بنظرتون چطورمیشه عشقو ثابت کرد؟
static5_cloob_com__public_user_data_gen_thumb_n_15_06_19_15_437d3cd6b0569005f062a186c39f0bdaee.jpg

با سقوط از ارتفاع!!!:D;))

شوخی کردم. برای اثبات عشق:

فداکاری، از خود گذشتن، خواستن همه خوبیها برای کسی که دوستش داری، نداشتن غرور، ابراز عشق، احترام، محبت و...

بالا