یک داستان با چهار کلمه (سری جدید)

شروع موضوع توسط Ali ‏15/03/2015 در انجمن تاپیک های دنباله دار

1.  
    ناجی دلها

ناجی دلها معاون مدیریت کادر مدیریت "معاونت مدیران"

تشکر کرده:
    25,277

نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    چه بخشنده خدای عاشقی دارم
    یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبودی عاشقی بود که دلش گرفته بودو سر به بیابون گذاشت ورفت و رسید به جنگلی که توش پر از میوه بود،مدیر کل و اونجا دید و ناگهان از خواب پرید و فریاد زد: تو خواب هم ادمین عزیز را زیارت کردم باز هم این کابوس دست از سرم بر نمیداره از بس کابوسش قشنگ بود حوصله ما پوکید یکی بگه چرا من؟ آخه باید این داستان رو شب عید ادامه میداد و چاره ای نداشت جز اینکه از اول داستان رو ادامه بده. پس به جستجوی موبایلش تو وسط اون جنگل چون نیاز داشت به منجی تا راهش رو پیدا کنه. دست توی جیبش کرد و موبایلش رو برداشت

2.  
    Ali

Ali مدیریت کل کادر مدیریت "مدیر کل"

تشکر کرده:
    17,045
    شغل :
    توسعه دهنده و برنامه نویس

تحصیلات:
    کارشناسی
    نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    تیکه ی کلاممه ! دوستت دارم یه عالمه :)
    یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبودی عاشقی بود که دلش گرفته بودو سر به بیابون گذاشت ورفت و رسید به جنگلی که توش پر از میوه بود،مدیر کل و اونجا دید و ناگهان از خواب پرید و فریاد زد: تو خواب هم ادمین عزیز را زیارت کردم باز هم این کابوس دست از سرم بر نمیداره از بس کابوسش قشنگ بود حوصله ما پوکید یکی بگه چرا من؟ آخه باید این داستان رو شب عید ادامه میداد و چاره ای نداشت جز اینکه از اول داستان رو ادامه بده. پس به جستجوی موبایلش تو وسط اون جنگل چون نیاز داشت به منجی تا راهش رو پیدا کنه. دست توی جیبش کرد و موبایلش رو برداشت دید که تلگرام فیلتره

ضحا از این پست تشکر کرده است.
  3.  
    ضحا

ضحا کاربر ویژه "کاربر *ویژه*"

تشکر کرده:
    9,847

نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    یا علی بن موسی الرضا عليه السلام
    یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبودی عاشقی بود که دلش گرفته بودو سر به بیابون گذاشت ورفت و رسید به جنگلی که توش پر از میوه بود،مدیر کل و اونجا دید و ناگهان از خواب پرید و فریاد زد: تو خواب هم ادمین عزیز را زیارت کردم باز هم این کابوس دست از سرم بر نمیداره از بس کابوسش قشنگ بود حوصله ما پوکید یکی بگه چرا من؟ آخه باید این داستان رو شب عید ادامه میداد و چاره ای نداشت جز اینکه از اول داستان رو ادامه بده. پس به جستجوی موبایلش تو وسط اون جنگل چون نیاز داشت به منجی تا راهش رو پیدا کنه. دست توی جیبش کرد و موبایلش رو برداشت دید که تلگرام فیلتره .پس فیلتر شکن نصب کرد

ناجی دلها از این پست تشکر کرده است.
  4.  
    ناجی دلها

تشکر کرده:
    25,277

نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبودی عاشقی بود که دلش گرفته بودو سر به بیابون گذاشت ورفت و رسید به جنگلی که توش پر از میوه بود،مدیر کل و اونجا دید و ناگهان از خواب پرید و فریاد زد: تو خواب هم ادمین عزیز را زیارت کردم باز هم این کابوس دست از سرم بر نمیداره از بس کابوسش قشنگ بود حوصله ما پوکید یکی بگه چرا من؟ آخه باید این داستان رو شب عید ادامه میداد و چاره ای نداشت جز اینکه از اولداستان رو ادامه بده. پس به جستجوی موبایلش تو وسط اون جنگل چون نیاز داشت به منجی تا راهش رو پیدا کنه. دست توی جیبش کرد و موبایلش رو برداشتدید که تلگرام فیلتره .پس فیلتر شکن نصب کرد ولی پشیمون شد و

5.  
    ضحا

تشکر کرده:
    9,847

نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبودی عاشقی بود که دلش گرفته بودو سر به بیابون گذاشت ورفت و رسید به جنگلی که توش پر از میوه بود،مدیر کل و اونجا دید و ناگهان از خواب پرید و فریاد زد: تو خواب هم ادمین عزیز را زیارت کردم باز هم این کابوس دست از سرم بر نمیداره از بس کابوسش قشنگ بود حوصله ما پوکید یکی بگه چرا من؟ آخه باید این داستان رو شب عید ادامه میداد و چاره ای نداشت جز اینکه از اولداستان رو ادامه بده. پس به جستجوی موبایلش تو وسط اون جنگل چون نیاز داشت به منجی تا راهش رو پیدا کنه. دست توی جیبش کرد و موبایلش رو برداشتدید که تلگرام فیلتره .پس فیلتر شکن نصب کرد ولی پشیمون شد وسروش رو نصب کرد

ناجی دلها از این پست تشکر کرده است.
  6.  
    ناجی دلها

تشکر کرده:
    25,277

نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبودی عاشقی بود که دلش گرفته بودو سر به بیابون گذاشت ورفت و رسید به جنگلی که توش پر از میوه بود،مدیر کل و اونجا دید و ناگهان از خواب پرید و فریاد زد: تو خواب هم ادمین عزیز را زیارت کردم باز هم این کابوس دست از سرم بر نمیداره از بس کابوسش قشنگ بود حوصله ما پوکید یکی بگه چرا من؟ آخه باید این داستان رو شب عید ادامه میداد و چاره ای نداشت جز اینکه از اولداستان رو ادامه بده. پس به جستجوی موبایلش تو وسط اون جنگل چون نیاز داشت به منجی تا راهش رو پیدا کنه. دست توی جیبش کرد و موبایلش رو برداشتدید که تلگرام فیلتره .پس فیلتر شکن نصب کرد ولی پشیمون شد و سروش رو نصب کرد که همش هنگ میکرد

داداش مهدی از این پست تشکر کرده است.
  7.  
    داداش مهدی

داداش مهدی دوست خوب همه "کاربر *ویژه*"

تشکر کرده:
    3,601

نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    یالثارات الحسین...
    یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبودی عاشقی بود که دلش گرفته بودو سر به بیابون گذاشت ورفت و رسید به جنگلی که توش پر از میوه بود،مدیر کل و اونجا دید و ناگهان از خواب پرید و فریاد زد: تو خواب هم ادمین عزیز را زیارت کردم باز هم این کابوس دست از سرم بر نمیداره از بس کابوسش قشنگ بود حوصله ما پوکید یکی بگه چرا من؟ آخه باید این داستان رو شب عید ادامه میداد و چاره ای نداشت جز اینکه از اولداستان رو ادامه بده. پس به جستجوی موبایلش تو وسط اون جنگل چون نیاز داشت به منجی تا راهش رو پیدا کنه. دست توی جیبش کرد و موبایلش رو برداشتدید که تلگرام فیلتره .پس فیلتر شکن نصب کرد ولی پشیمون شد و سروش رو نصب کرد که همش هنگ میکرد به‌این خاطر بله‌رو نصب

8.  
    ضحا

تشکر کرده:
    9,847

نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبودی عاشقی بود که دلش گرفته بودو سر به بیابون گذاشت ورفت و رسید به جنگلی که توش پر از میوه بود،مدیر کل و اونجا دید و ناگهان از خواب پرید و فریاد زد: تو خواب هم ادمین عزیز را زیارت کردم باز هم این کابوس دست از سرم بر نمیداره از بس کابوسش قشنگ بود حوصله ما پوکید یکی بگه چرا من؟ آخه باید این داستان رو شب عید ادامه میداد و چاره ای نداشت جز اینکه از اولداستان رو ادامه بده. پس به جستجوی موبایلش تو وسط اون جنگل چون نیاز داشت به منجی تا راهش رو پیدا کنه. دست توی جیبش کرد و موبایلش رو برداشتدید که تلگرام فیلتره .پس فیلتر شکن نصب کرد ولی پشیمون شد و سروش رو نصب کرد که همش هنگ میکرد به‌این خاطر بله‌رو نصب کرد
    تاکارهای بانکیشم انجام

داداش مهدی از این پست تشکر کرده است.
  9.  
    Ali

Ali مدیریت کل کادر مدیریت "مدیر کل"

تشکر کرده:
    17,045
    شغل :
    توسعه دهنده و برنامه نویس

تحصیلات:
    کارشناسی
    نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    تیکه ی کلاممه ! دوستت دارم یه عالمه :)
    یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبودی عاشقی بود که دلش گرفته بودو سر به بیابون گذاشت ورفت و رسید به جنگلی که توش پر از میوه بود،مدیر کل و اونجا دید و ناگهان از خواب پرید و فریاد زد: تو خواب هم ادمین عزیز را زیارت کردم باز هم این کابوس دست از سرم بر نمیداره از بس کابوسش قشنگ بود حوصله ما پوکید یکی بگه چرا من؟ آخه باید این داستان رو شب عید ادامه میداد و چاره ای نداشت جز اینکه از اولداستان رو ادامه بده. پس به جستجوی موبایلش تو وسط اون جنگل چون نیاز داشت به منجی تا راهش رو پیدا کنه. دست توی جیبش کرد و موبایلش رو برداشتدید که تلگرام فیلتره .پس فیلتر شکن نصب کرد ولی پشیمون شد و سروش رو نصب کرد که همش هنگ میکرد به‌این خاطر بله‌رو نصب کرد. تا کارهای بانکیشم انجام بده و همه پول

ناجی دلها و داداش مهدی از این پست تشکر کرده اند.
  10.  
    ناجی دلها

تشکر کرده:
    25,277

نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبودی عاشقی بود که دلش گرفته بودو سر به بیابون گذاشت ورفت و رسید به جنگلی که توش پر از میوه بود،مدیر کل و اونجا دید و ناگهان از خواب پرید و فریاد زد: تو خواب هم ادمین عزیز را زیارت کردم باز هم این کابوس دست از سرم بر نمیداره از بس کابوسش قشنگ بود حوصله ما پوکید یکی بگه چرا من؟ آخه باید این داستان رو شب عید ادامه میداد و چاره ای نداشت جز اینکه از اولداستان رو ادامه بده. پس به جستجوی موبایلش تو وسط اون جنگل چون نیاز داشت به منجی تا راهش رو پیدا کنه. دست توی جیبش کرد و موبایلش رو برداشتدید که تلگرام فیلتره .پس فیلتر شکن نصب کرد ولی پشیمون شد و سروش رو نصب کرد که همش هنگ میکرد به‌این خاطر بله‌رو نصب کرد. تا کارهای بانکیشم انجام بده و همه پول براش واریز کنن چون

موضوع های مشابه: یک داستان
انجمن عنوان تاریخ
تاپیک های دنباله دار یک داستان با 4 کلمه!؟ ‏21/08/2012
تاپیک های دنباله دار تسلیت! من هنوز یک دور هم نخوندم!!!!! شما چطور؟؟؟؟؟؟ ‏05/01/2015
تاپیک های دنباله دار چقدربه کارهاتون-به نظام هستی-به اتفاقهای اطرافتون فکرمیکنید؟؟ ‏04/09/2014
تاپیک های دنباله دار چطورخدارواحساس میکنید؟؟ ‏04/09/2014
تاپیک های دنباله دار *****همین الان قبل از اینکه بیای انجمن چی کار میکردی؟***** ‏02/03/2014

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.