*✿* نوشیدنی پیشنهادی گمنام برای زمستان+ روش تهیه*✿*

Rah!GO!zaR

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
سلام گمنام خانم گل
برا من مطلبتون خیلی جالب بود من این مورد رو اولین باره میشنیدم
دم نوش های ما فقط گیاهان کوهی هستن که انواع مختلف و خواص دارویی متفاوتی دارن
خوب گمنام خانم یه سوال شما چه مقدار این به خشک شده و بو داده شده رو برای دم کردن استفاده میکنید
و برای چند نفر میشه کلا از این مقدار تهیه شده دم نوش درست کرد
دستتون درد نکنه حتما امتحان میکنم
با اجازه گمنام خانم .....
هر یه دونه یه را میشه طی 5 - 6 بار دم کرد من پارسال 2 کیلو به درست کردم تقریبا تا اوایل مرداد ماه برداشت ....
با سیب هم میشه درست کرد روند همین روند هست فقط سیب ها را نباید رنده کرد باید حالت چیپسی برش بدید و بعد خشک کنید و بو بدید ..... اونم خیلی خوب میشه اما به یه چیز دیگه است ....

عطر خوبی داره...
بله عطرشم فوق العادست....

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام گمنام خانم :gol:
ببخشید دخالت میکنم :oops: قصدم خیره:rolleyes:
حالا این تجربه منه یه بار اینم امتحان کنید شاید خوشتون اومد:Wink:
تو مرحله خشک کردن اگه از بخاری یا شوفاژ کمک بگیرید بهتره ..... یعنی به ها را داخل یک سینی استیل قرار بدید بعد روی بخاری یا زیر شوفاژ قرار بدید که تو سرعت خشک شدن به ها کمک کنه .....البته شاید برای شما اینطور نشده باشه اما من معمولی که خشک میکردم یکم مزه موندگی به خودش میگرفت اما وقتی با بخاری خشک کردم هم سرعت به کار بخشید همم که دیگه اون مزه را نمیداد:Smile:

اما این نوشیدنی جزء بهترین و خوش طعم ترین نوشیدنی هایی هست که خوردم البته بعد از به لیمو:Big Grin:

خیلی ممنون گمنام جان عالی بود....خدا خیرت بده مهربون:gol:
سلام خواهر رهگذر، خواهش می کنم...
اتفاقا از شوفاژ هم استفاده کردم، البته وقتی به روش طبیعی آبش گرفته شد چون اگر از اول رو بخاری یا شوفاژ بذاریم به خوبی الان از آب در نمیاد.

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام گمنام خانم گل
برا من مطلبتون خیلی جالب بود من این مورد رو اولین باره میشنیدم
دم نوش های ما فقط گیاهان کوهی هستن که انواع مختلف و خواص دارویی متفاوتی دارن
خوب گمنام خانم یه سوال شما چه مقدار این به خشک شده و بو داده شده رو برای دم کردن استفاده میکنید
و برای چند نفر میشه کلا از این مقدار تهیه شده دم نوش درست کرد
دستتون درد نکنه حتما امتحان میکنم
سلام و صد سلام.
خواهر رهگذر جوابتون رو دادن، اضافه کنم که تا حدی سلیقه ای هم هست، بعضیا دوست دارن دمنوش پررنگتر و غلیظتر باشه، بعضیا کمرنگتر رو میپسندن. به نظر خودم حد وسطش بهتره چون اگر خیلی غلیظ باشه از نظر طعم خیلی جالب نمی شه.

بالا