*✿* لحظه به لحظه با گل های نرگــــس انجمن منجی دوازدهم*✿*

entezar

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
سلام خواهر راز گل و گلاب
خاک نرگس باید سبک باشه، یعنی رسی و سخت نباشه، زهکشی خوبی هم داشته باشه. برای اینکه تخلل خاک خوب بشه ماسه یا هر چیزی که خاک رو متخلل می کنه باید اضافه بشه.

نمییییییییییییییییییییییییخوام نمیدنستم باید به خاکش ماسه اضافه کرد.الان باید چه کارش کنم؟حیفم میاد بندازمش یه کوچولو رشد کره...

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
نمییییییییییییییییییییییییخوام نمیدنستم باید به خاکش ماسه اضافه کرد.الان باید چه کارش کنم؟حیفم میاد بندازمش یه کوچولو رشد کره...

سلام خواهر انتظار گل.
نـــــــه نندازش... بار بعد که خواستی بکاری به این نکته توجه کن، ان شاءالله این بارم رشد می کنه و مشکلی نداره.

gole yakh

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
سلام گمنام خانم
خوب نمیشه یه طوری درش بیاره که به گل اسیب نرسه بعد خاکش رو عوض کنه
من وقتی میخوام خاک گلدونهامو عوض کنم اول به خاکش اب میدم بعد یه کمی این طرف و اونطرف میکنم تا از ریشه در بیاد بع میکارم تو گلدون مناسب

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام گمنام خانم
خوب نمیشه یه طوری درش بیاره که به گل اسیب نرسه بعد خاکش رو عوض کنه
من وقتی میخوام خاک گلدونهامو عوض کنم اول به خاکش اب میدم بعد یه کمی این طرف و اونطرف میکنم تا از ریشه در بیاد بع میکارم تو گلدون مناسب
سلام خواهر گلم.
هرگونه جابجایی برا گیاه تنش محسوب میشه و باید تا جایی که می شه از جابجا کردن اجتناب کنیم، الان هم که خواهر انتظار می گن نرگسشون داره رشد می کنه. اگر روند رشد قابل قبوله حیفه به گیاه تنش وارد کنیم، مگر این که مجبور بشیم و با احتیاط اینکار رو انجام بدیم.

entezar

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
سلام به همگی.
تصویر جدید از نرگس های درحال رشد انجمن:

سلام.نرگسم خشک شد.هوای جنوب هم اونقدر سرد نمیشه که بتونم دوباره بکارم یعنیرو به گرماییم.حیف شد خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی گل نرگس دوست دارم...

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

سلام به همگی.
متاسفانه حال نرگس های انجمن خوب نیست( وضع گلدون تیره بهتره، اما گلدون روشن...). چندروزی نبودم پییشون، فقط یه بار بهشون آب رسیده...عکسشون رو نمی ذارم چون خودم وقتی دیدنشون ناراحت شدم، شما هم ببینید احتمال داره ناراحت بشین.

gole yakh

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
سلام به همگی.
متاسفانه حال نرگس های انجمن خوب نیست( وضع گلدون تیره بهتره، اما گلدون روشن...). چندروزی نبودم پییشون، فقط یه بار بهشون آب رسیده...عکسشون رو نمی ذارم چون خودم وقتی دیدنشون ناراحت شدم، شما هم ببینید احتمال داره ناراحت بشین.
خیلی ناراحت شدم گمنام خانم هر کاری از دستت بر میاد براشون بکن لطفا

gole yakh

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
سلام
دستتوم درد نکنه خیلی خوشحال شدممممممممممممممممم

بالا