پرده برداری ازرابطۀ زناشویی خوب بین زن ومرد/"خوشبختی سرایی ساختنی ،نه قصری یافتنی/

رهایی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
پرده برداری ازاسراررابطۀ خوب و ازدنیای زنان:برای زنها عشق برهرچیز مقدم است/
ایامیدانستیدداشتن یک رابطۀ خوب زناشویی که نیازغریزی مشترک هردوطرف بوده خیلی مهم است که به رضایت کامل طرفین بی انجامد؟ایا فکرکرده ایدهشتاددرصدطلاقها به خاطربی اعتنایی ونذاشتن وقت برای این امرمهم است.؟اسراربین خودرابه دیگران بازگومکنید.گاهی چندساعت ازهم دورباشیدکه یکدیگرراطلب کنیدوتازگی داشته باشددیدارتان وپاسخ دهد.زنان دوست دارندعشق مهمترین اولویت زندگیشان باشد.برای انها عشق واقعیتی بی انقطاع وممتداست.که هچگاه ناپدیدنمیشود.حتی زمانی که ظاهراًهیچگونه ارتباطی باعشق ندارند.ازطرفی برای مردها،عشق کلاسه شده وتفکیک شده است.گویی دیداریست بابخش ازوجودشان انهم گهگاهی وباتعیین وقت قبلی.هنگامیکه زنی سعی دربرقراری ارتباط احساسی باشماداردممکن است متوجه نباشدکه شمادراتاق عشق ذهنی خودنیستیددراین صورت سعی کنیددران عشق ذهنی قراربگیردیاباملایمت به اطلاع همسرتان برسانیدکه درفکردیگری هستیدوبعداًازلحاظ ذهنی امادگی پیدامیکنید.لطفاًدرسختیها نق نزنیدوبهانه گیری نکنید.
زنهامدافع سرسخت عشق هستند.مردهابایددرنظرداشته باشندقلبی سرشارازعشق یک نعمت است نه یک مصیبت.عشق ورزیدن باتمام وجودوازخودگذشتگی یک هدیه است نه یک اشتباه اولویت قراردادن عشق نمودی ازیک هویت زنانه است نه یک نقطه ضعف.پس این خصوصیت همسرت راجشن بگیر.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

رهایی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
ایجادفضای خواب مناسب وخلاقیت برای برانگیختگی همسرتان/
برای برانگیختن همسرتان وزنده کردن میل غریزی ازرنگهای نیمه تنددرلباسه وپرده هاوروتختی استفاده کنید.شمع قدرت زیادی داردحتماًروشن کنید.ازعطریات خوشبومثل استخدوس وگل مریم یانرگس استفاده کنید.همیشه یک فرم لباس نپوشیدزیرابرای همسرتان یکنواخت میشود.گاهی لباسهای بازوگاهی پوشیده بپوشیددررابطه خلاقیت بدهیدوروتین ویکفرم عمل نکنید.تأثیرات بسزایی دارد.برای جلوگیری ازسردی رابطه تان تلاش کنید.وازراه صحیح به شناخت هرچه بیشتراین رابطه کوشاباشید.که دراسلام هم تأکییدفراوان شده ومذموم نشده.
زنهاعاشق برنامه ریزی هستندزیرابااین کارخلاءهای زمانی راباعشق وشوروخلاقیت پرمیکنند.هنگامیکه زن پیشنهادیابرنامه خاصی برای رابطه تان دارد،سعی نداردشماراکنترل کننداوتنها میخواهدعشق وخوشحالی بیشتری به همراه بیاوردوایجادکند.پس به اوفرصت دهدوشورواشتیاق اوراتحسین کنید.

آخرین ویرایش:

رهایی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
ارتباط زنها بازمان ارتباط مقدس است/
زنهابه طرزطبیعی زمان سنج هستنددوست دارندگذرزمان راثبت کنند.برای نمونه خانم به همسرش میگویدمدتهاست سینما نرفتیم.خانم بااطمینان کامل زمان دقیق نرفتن به سینما رابه یاددارد.

آخرین ویرایش:

رهایی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
زنهاهمیشه حساب دقیق قولهای همسرشان رادارند/
چرااینقدردیرکردی گفته بودی ساعت شیش میای خونه.ودلیلش این است که میخواهندمفیدوکمک کارباشندنه به این دلیل که میخواهندشماراکنترل کنند.درحقیقت زمان برای مردها آب میرودوبرای زنهاکش می اید.زیراارتباط مردباعشق وزمان فوری ترولحظه ای تروانی تراست.

آخرین ویرایش:

رهایی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سه عمل که باعث پایدارشدن عشق میشود/
  1. صبح بخیربگویید:هنگامیکه ازخواب بیدارمیشویدبه همسرتان صبح بخیربگوییداورادراغوش بگیریداین کارهاراباشتاب وبرای سرباززدن انجام ندهیدوبگوییدمن حضورتورادرک میکنمواین روزراباهم شروع میکنیم-اینکه درزندگی من حضورداری ازتوممنونم.این تعهدی دوباره به رابطه تان است.هرروزباعشق تومقدس میشود.
  2. خداحافظی:به هنگام خداحافظی برای لحظه ای کوتاه اورانگاه کنیدودراغوش بگیریدسپس بگوییدروزخوبی داشته باشی"این راهیست برای ابراز عشقتان واورابه همراهی باعشق وبرداشتن توشه ای ازعشق به هنگام خروج ازمنزل وورودبه دنیای خارج کنید.
  3. شب بخیربگوید:دراین حالت خواب خوبی رابرا اوارزوکنیدوبه اوبگوییدکه دوستش دارید.مدتی به چشمان اونگاه کنیدولبخندبزنیدتابه اوبفهمانیدازاینکه روزرابااوبه پایان برده اید،خوشحالید.بااین کارتمامی زحمات زن رادرطول روز برایش شیرن خواهیدکرد.

رهایی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سه نیازپنهان زن ها/
  1. زنها نیازدارنداحساس امنیت کنند
  2. زنهانیازدارنداحساس پیوندوارتباط کنند
  3. زنهانیازدارندبه انها احترام گذاشته شود.
بسیاری ازرفتارناخوشایندزنهاریشه دراحساس ناامنی دارد.لذانیازبه امنیت دارندتابتواننددرروابط صمیمی خودارامش واعتمادبه نفس داشته باشند.

رهایی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
چندچیزموجب احساس امنیت درزنان میشود/
  • هنگامیکه همسرشان برایشان وقت میگذارد
  • هنگامیکه همسرشان اورابه دنیای درون خودراه میدهدمثال:دخالت دادن اودرتصمیمات-صحبت بااودرمورداوضاع زندگی-جویاشدن افکارونظرات وتوصیه های او
  • مطمئن ساختن زن ازعشق وتعهدبه اوسه عنصرسازندۀ اکسیرعشق:
  1. توجه
  2. محبت تمام وکمال
  3. تشکروقدردانی

آخرین ویرایش:

رهایی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
هشت راه کارکوچک برای برداشت سودبزرگ ازهمسرتان/
  1. به مناسبتهای مختلف به اوکارت تبریک وگل بدهید
  2. برایش یادداشتهای محبت امیزبگذارید
  3. درمیان روزبه اوتلفن بزنید
  4. نزددیگران ازاوتعریف کنیدولی این تعریفهاباعث نشودکه توقعات زیادازاوداشته باشیدکه اواحساس ناتوانی کند
  5. برای بااوبودن برنامه ریزی کنید
  6. بااوبه خریدبروید
  7. اورامتعجب وغافلگیرکنید.مثلاًهدیه ای که علاقه داردبه اوبدهید
  8. عصبانیت خودراتاحدامکان کنترل کنیدچون اثربدروی زنان میگذارد

آخرین ویرایش:

رهایی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
چه بگوییدتااحساس محبوبیت به زنان بدهید/
  • دوستت دارم
  • عاشقت هستم
  • خیلی خوش شانس بودم که توراپیداکردم