جام جهانی

گلهای بازی ایران و آرژانتین رو کدوم یکی از بازیکنای ایرانی میزنه؟

• تیموریان

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    2

سعیده

کاربر جدید
"منجی دوازدهمی"
گلهای بازی ایران و آرژانتین رو کدوم یکی از بازیکنای ایرانی میزنه؟

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
نتایج بازی ها: ایران0- نیجیریه0
ایران 1-ارژانتین2
ایران 2- بوسنی0
نتیجه نهایی : صعود ایران به مرحله 1 شانزدهم

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
بسم الله الرحمن الرحیم
نتایج بازی ها: ایران0- نیجیریه0
ایران 1-ارژانتین2
ایران 2- بوسنی0
نتیجه نهایی : صعود ایران به مرحله 1 شانزدهم

سلام خوبین ؟؟
داداش شما بازی ها رو نگاه میکنید ؟؟
خیلی تیم ها رو دسته کم گرفتی ...

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
سلام خوبین ؟؟
داداش شما بازی ها رو نگاه میکنید ؟؟
خیلی تیم ها رو دسته کم گرفتی ...
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام داداش گل خسته نباشی
بله نگاه میکنم اما حرفام کاملا با وضعیت فوتبال هستش
توی فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست و نتایجی که گفتم انشاالله به وجود میاد و ایران صعود میکنه و البته امیدوارم نتیجه بازی ایران و ارژانتین هم به نفع ایران تموم بشه و حداقل یک امتیاز رو بگیریم
در ضمن توی فوتبال خیلی چیزا قابل پیش بینی نیست
مثل شکست 5 بر یک اسپانیا مقابل هلند

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام داداش گل خسته نباشی
بله نگاه میکنم اما حرفام کاملا با وضعیت فوتبال هستش
توی فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست و نتایجی که گفتم انشاالله به وجود میاد و ایران صعود میکنه و البته امیدوارم نتیجه بازی ایران و ارژانتین هم به نفع ایران تموم بشه و حداقل یک امتیاز رو بگیریم
در ضمن توی فوتبال خیلی چیزا قابل پیش بینی نیست
مثل شکست 5 بر یک اسپانیا مقابل هلند
سلام ممنونم

بلـــــــــه فوتبال قابل پیش بینی نیست .. مثل اروگوئه و کاستاریکا
ولی باید شرایط تیمی رو در نظر گرفت ... الان شما شرایط تیم ملی بوسنی با ایران رو از نظر بازی های تداررکاتی که انجام دادن ، یکی می دونید ؟

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
سلام ممنونم

بلـــــــــه فوتبال قابل پیش بینی نیست .. مثل اروگوئه و کاستاریکا
ولی باید شرایط تیمی رو در نظر گرفت ... الان شما شرایط تیم ملی بوسنی با ایران رو از نظر بازی های تداررکاتی که انجام دادن ، یکی می دونید ؟
بسم الله الرحمن الرحیم
خوب مسلما نه همونطور که بازیکنان تیم ملی هم گفتن که بوسنی قوی شده,واقعا قوی شده و شکی نیست اما حرف بنده اینه که اگه امید داشته باشیم و با غیرت بازی کنیم صد در صد صعود میکنیم

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
بسم الله الرحمن الرحیم
خوب مسلما نه همونطور که بازیکنان تیم ملی هم گفتن که بوسنی قوی شده,واقعا قوی شده و شکی نیست اما حرف بنده اینه که اگه امید داشته باشیم و با غیرت بازی کنیم صد در صد صعود میکنیم
داشتن امید ، غیرتی بازی کردن که چیزی رو حل نمیکنه ... وقتی توانایی تیم نسبت به حریف پایین تره .. داشتن غیرت که چیزی رو حل نمیکنه
ولی همون طور که گفتید تا آخرین دقیقه با تیم ملی هستیم و ازاو حمایت میکنیم ... ممنون از شما ، نظری داشتید بگید:gol:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
داشتن امید ، غیرتی بازی کردن که چیزی رو حل نمیکنه ... وقتی توانایی تیم نسبت به حریف پایین تره .. داشتن غیرت که چیزی رو حل نمیکنه
ولی همون طور که گفتید تا آخرین دقیقه با تیم ملی هستیم و ازاو حمایت میکنیم ... ممنون از شما ، نظری داشتید بگید:gol:
بسم الله الرحمن الرحیم
راستش من با حرفتون موافق نیستم استدلالش رو هم دارم که غیرت خیلی تاثیرگذار هست در پیشبرد اهداف یک تیم اما خوب به نظر ممکنه اینجا درست نیاد در ضمن تیم ملی والیبالمون رو ببینید چقدر نسبت به برزیل ظاهرا ضعیفتر بود اما حالا دو بار پیاپی شکستش داده خوب این به نظرم از غیرت و بازی خوبشون است
به هر حال امیدواریم که ایران صعود کنه و انشاالله که صعود میکنه:gol::gol::gol::gol:

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
بسم الله الرحمن الرحیم
راستش من با حرفتون موافق نیستم استدلالش رو هم دارم که غیرت خیلی تاثیرگذار هست در پیشبرد اهداف یک تیم اما خوب به نظر ممکنه اینجا درست نیاد در ضمن تیم ملی والیبالمون رو ببینید چقدر نسبت به برزیل ظاهرا ضعیفتر بود اما حالا دو بار پیاپی شکستش داده خوب این به نظرم از غیرت و بازی خوبشون است
به هر حال امیدواریم که ایران صعود کنه و انشاالله که صعود میکنه:gol::gol::gol::gol:
وقتی مثلا من زورم یه شما نمی رسه غیرتم چه کمکی به من میکنه ؟؟
بلـه بازی والیبال رو دارم میبینم درحال حاضر 2-2 مساوی هست تا ببینیم چی کار میکنن ... در مورد الان تیم ملی و این بازی با برزیل هم بگم ، میشه گفت خستگی و سن و سال بالای برزیل هم به کمک ما اومده و همچنین تماشاگران رو نباید فراموش کرد .... ایشالله که هم تیم ملی فوتبال هم تیم والیبال به دور بعدی صعود کنند و این افتخار ماست :gol::gol::gol:

بالا