✿ ✿ بیاید باهم نایب امام زمان(عج) را بشناسیم!!! ✿ ✿

آیا رهبر نایب حضرت مهدی(عج) است؟

• مجموع رای دهندگان
    13

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
53078550691741640486.gif

goleroz.gif
برای سلامتی
رهبر عزیز روحی فداءصلوات
goleroz.gif

85458819198599919538.gif

خیلی دوست داشتم و دارم و خواهم داشت (ان شاالله) که این سید بزرگوار رو به اونایی که هنوز نشناختن بشناسونم

و
برای کوری چشم دشمنان و حسودان این رهبر عزیز و انقلاب.

همه ما اینو میدونیم حتی اونایی که اعتقادی به رهبر و انقلاب ندارند که ما با وجود این رهبر مقتدر الان داریم راحت زندگی می کنیم و دشمن جرات ندارد علیه ایران کار خاصی انجام بدهد.

60197191102610579433.gif

من در این تاپیک قصد دارم که رهبر رو به هر طریقی بشناسونم. حالا یا فیلم ، یا سخن بزرگان و یا ...

از شما عزیزان هم در خواست دارم که اگر خواستید کمک کنید.من قبلاً هم تاپیکی زده بودم برای کمک.

امیدوارم بتونم خدمت ناچیزی به نایب حضرت مهدی(عج) بکنم و در این راه اسم من و شما هم نوشته شود.آمین

لطف کنید در نظرسنجی هم شرکت کنید.حالا میتونید همین الان شرکت بکنید یا بعد از یکم شناخت

goleroz.gif
goleroz.gif
goleroz.gif
goleroz.gif

اول علی آخر علی
رهبر فقط سید علی

goleroz.gif
goleroz.gif
goleroz.gif
goleroz.gif

آخرین ویرایش:

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
اول از همه از زبان کسی میگم که خود عالمی است که کس اورا نشناخت.کسی که در همه علوم دستی برده است و به نهایتش رسیده است.نجوم،ریاضیات،عرفان،و... کسی نیست جز علامه حسن زاده آملی(حفظه الله)
علامه طباطبایی(ره):حسن زاده را کسی نشناخت جز امام زمان(عج)

%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D9%86%D9%85%D9%88-%D9%88%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-.jpg

علامه حسن زاده آملی:

1- قائد اسوه : رهبرعظیم الشان کشور بزرگ جمهوری اسلامی ایران آیت الله معظم جناب خامنه ای کبیر- متع الله الاسلام و المسلمین بطول بقائه الشریف- قائد، ولی، وفیّ،ورائد، سائس، حفی، مصداق بارز، (نرفع درجات من نشاء می باشد.) عزت و شوکت روز افزون آن قائد اسوه ی زمان را همواره از حقیقة الحقائق مسئلت دارم و امیدوارم دادار عالم و آدم همواره سالار و سرورم را سالم و مسرور دارد.

آیت الله حسن حسن زاده ی آملی، کتاب پرتوی از خوشید علی شیرازی ص 33

آخرین ویرایش:

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام،
آیا ما اصلا اجازه داریم رهبر رو نایب امام زمان (عج) بدونیم؟
به چه حقی اینو میگید ؟
خود امام زمان رضایت دارند؟

خود رهبر راضی اند به این عنوان خطابشون کنیم؟

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام،
آیا ما اصلا اجازه داریم رهبر رو نایب امام زمان (عج) بدونیم؟
به چه حقی اینو میگید ؟
خود امام زمان رضایت دارند؟

خود رهبر راضی اند به این عنوان خطابشون کنیم؟

این تاپیک زده شده که برای کسایی که این افکار رو دارند.این هم بگم که مطالبی که خواهد آمد از خود من نیست.از کسانی است که چیزهایی میدانند که من و امثال شما نمیدانیم.

پس صبر کنید و بعد قضاوت کنید:53:

Rah!GO!zaR

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
تقریبا نظر من هم شبیه نظر علی اقاست......... اول بهتره شما همین اقایونی که میگید چیز هایی را میدونند و ما نمیدونیم را به ما بشناسونید......... امیدوارم بحث نشه ....... اگه فکر میکنید پیامم مشکل داره لطفا حذف کنید....... اما من عقاید یسری از این بزرگواران را قبول ندارم......

لطفا برداشت سوء نشه من درمورد رهبری نگفتم در مورد اشخاص دیگه گفتم ........... البته اینم بگم اگه شما خواستتون رضایت امام زمان ( عج ) هست بهتره پیرو حرف های انمه باشید ..... به نظرم بهتره حکومت و ولایت فقیه ای را از روایات بیان کنید .:53:

موفق باشید دوست عزیز

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
تقریبا نظر من هم شبیه نظر علی اقاست......... اول بهتره شما همین اقایونی که میگید چیز هایی را میدونند و ما نمیدونیم را به ما بشناسونید......... امیدوارم بحث نشه ....... اگه فکر میکنید پیامم مشکل داره لطفا حذف کنید....... اما من عقاید یسری از این بزرگواران را قبول ندارم......

لطفا برداشت سوء نشه من درمورد رهبری نگفتم در مورد اشخاص دیگه گفتم ........... البته اینم بگم اگه شما خواستتون رضایت امام زمان ( عج ) هست بهتره پیرو حرف های انمه باشید ..... به نظرم بهتره حکومت و ولایت فقیه ای را از روایات بیان کنید .:53:

موفق باشید دوست عزیز

شما یجورایی هلو تو گلو میخواید.نمیشه که همه کس رو من معرفی کنم.من همون اول هم درمورد علامه سخنی رو از علامه طباطبایی عرض کردم.محوریت تاپیک رهبر عزیز هست.اگر شما اعتقاد ندارید به حرف بزرگان مشکل بقیه نیستند.فقط کافیه یکم چشممون رو روی حقایق باز کنیم.همین

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
akhlagh.porsemani.ir_sites_default_files_3.jpg

علامه عظيمالشأن حضرت آيت الله حسن زاده آملي، جلوي حضرت آقا دو زانو نشسته و ايشان را مولا خطاب ميكنند. حضرت آقا ناراحت شده و به علامه ميفرمايند اين كار را نكنيد. علامه حسن زاده ميفرمايند: اگر يك مكروه از شما سراغ داشتم اين كار را نميكردم.

Rah!GO!zaR

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
akhlagh.porsemani.ir_sites_default_files_3.jpg

علامه عظيمالشأن حضرت آيت الله حسن زاده آملي، جلوي حضرت آقا دو زانو نشسته و ايشان را مولا خطاب ميكنند. حضرت آقا ناراحت شده و به علامه ميفرمايند اين كار را نكنيد. علامه حسن زاده ميفرمايند: اگر يك مكروه از شما سراغ داشتم اين كار را نميكردم.

الان همین بنظر من کلی توش بحث هست......
حقیقت چیه ؟؟؟؟؟
بعنی شما الان به این رسیدین که رهبر معصومند درسته .....؟؟؟؟ بله اقای خامنه ای ادم خوبی هستند قبول منم قبولشون دارم ........... اما این که معصومند ؟؟؟؟؟ کی اینو تشخیص میده ......

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
الان همین بنظر من کلی توش بحث هست......
حقیقت چیه ؟؟؟؟؟
بعنی شما الان به این رسیدین که رهبر معصومند درسته .....؟؟؟؟ بله اقای خامنه ای ادم خوبی هستند قبول منم قبولشون دارم ........... اما این که معصومند ؟؟؟؟؟ کی اینو تشخیص میده ......

ببخشید ها ولی همین حرفها ذهن خیلی ها رو منحرف میکنه.آخه کی گفت معصوم اند!!!؟؟؟
همه مراجع ما از جمله رهبر معصوم نیستند.فقط و فقط 14 معصوم معصوم هستند.همه این احتیاط واجب و مستحب ها یعنی اینکه من مطمئن نیستم.
فقط امام زمان(عج) میتونه بیاد بگه که حکم این مسئله اینه و حرف خدا رو مستقیم به ما برسونه

Rah!GO!zaR

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
ببخشید ها ولی همین حرفها ذهن خیلی ها رو منحرف میکنه.آخه کی گفت معصوم اند!!!؟؟؟
همه مراجع ما از جمله رهبر معصوم نیستند.فقط و فقط 14 معصوم معصوم هستند.همه این احتیاط واجب و مستحب ها یعنی اینکه من مطمئن نیستم.
فقط امام زمان(عج) میتونه بیاد بگه که حکم این مسئله اینه و حرف خدا رو مستقیم به ما برسونه

ندیدن مکروه = مولا
ندیدن دوتا معنا میتونه داشته باشه:
یعنی مکروهی از ایشون سر نزده ( حتی مکروهی ) که این میشه همون معصوم دونستند رهبری که خلاف اجماع شیعیان هست.
یکی هم ندیدن به معنای خود ندیدن .... یعنی امکان داره ازشون سر زده باشه و ایشون ندیده باشند....

یعنی اگه منظور شما اولی نبوده دومی بوده؟؟؟؟؟ که بعید میدونم......

به نظر من با این کار وضع را امکان داره خراب تر بکنید......... ایشون جایگاهشون مشخصه :53:

اگه اینطور نیست بیشتر توضیح بدید که متوجه بشیم .

ممنون :53:

بالا