با نام خدا طرح بانکداری واقعی اسلامی را در فضای واقعی اغاز میکنیم

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام افسران جوان! به حول و قوه الهی طرح بانکداری اسلامی را از امروز در فضای واقعی اغاز میکنیم. برای رهایی از سودهای سرسام اور بانکی که برخی مردم را به ستوه اورده است در میان خانواده و قوم و خویشان و اشنایان و دوستان خود و در محل های دانشگاه و مدرسه و ... شروع می کنیم به امضا جمع کردن و بعد به دفتر نماینده شهر خودتون بفرستید ... تا انشاالله طرحش در مجلس اجرا بشه و بتونیم حداقل تا حد لازم از این سودهای بانکی بکاهیم و جذفش کنیم ... امیدواریم که همه در این طرح کمک کنند و قدمی در راه بانکداری اسلامی بردارند. به امید ظهور مهدی موعود(عج) ... شروع میکنیم: یا علی مدد....

منبع:افسران جنگ نرم

yarbakht

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام افسران جوان! به حول و قوه الهی طرح بانکداری اسلامی را از امروز در فضای واقعی اغاز میکنیم. برای رهایی از سودهای سرسام اور بانکی که برخی مردم را به ستوه اورده است در میان خانواده و قوم و خویشان و اشنایان و دوستان خود و در محل های دانشگاه و مدرسه و ... شروع می کنیم به امضا جمع کردن و بعد به دفتر نماینده شهر خودتون بفرستید ... تا انشاالله طرحش در مجلس اجرا بشه و بتونیم حداقل تا حد لازم از این سودهای بانکی بکاهیم و جذفش کنیم ... امیدواریم که همه در این طرح کمک کنند و قدمی در راه بانکداری اسلامی بردارند. به امید ظهور مهدی موعود(عج) ... شروع میکنیم: یا علی مدد....

منبع:افسران جنگ نرم

سلام

اول یه تشکر میکنم بابت پست های مفیدتون

معمولا هر پستی رو اینجا نمیخونم ، ولی تاپیک های شما تفکر ودغدغه رو میشه توشون احساس کرد=d>

این موضوع که بیان کردین جز اهم مشکلات جامعه هست

و امضا جمع کردن ، همراه کردن مسئولین کار جالبیه و مفید

ولی به نظر ناقص من تو خط اول باید ببینیم چرا 80 درصد مردم ما گرفتار بازپرداخت وامن؟!؟ چرا ایرانی ها وامدارترین تو دنیان؟

من خیلی بهش فکر کردم گفتم جدا از مشکلات اقتصادی حداقل نصف این وام هایی که مردم میگیرن لزومی به گرفتن نداره

حالا وام خوداشتغالی، مسکن ، درمان و ازدواج و ... لزومشون احساس میشه

ولی من دیدم طرف واسه عمل بینی، خرید لبتاب ، سفر وحتی حج و... .وام مگیرن:o-]:

والا وام گرفتن اصولا کار بدی نیست ولی چرا ما میخوایم راه چند ساله رو یک شبه پیش بریم

چرا چشم و هم چشمی زیاد شده؟:43: تا میبینیم همسایه یا آشنا یه چیز جدید داره مام دلمون میخواد و پولش رو هم نداریم نتیجش هم میشه قرض و وام!!!

داداش منچدروز پیش میگفت میخوام وام بگیرم ، یه تیکه زمین بخرم بذارم واسه بعد گرون شه:-w

همه عادت کردیم به رویای پول بدون زحمت!!!!

به خدا این شوه زندگی ، شیوه زندگی امام زمانی نیست، به خدا این سبک زندگی هچ اسلامی نیست.

من با افتخار میگم بابام راحت میتونست با وام ه ماشین بخره یا شایدم لیزینگ، ولی میدونه که بی ماشینی چیزی ازش کم نمیکنه پس چرا بره زیر قرض و قوله

یکی از شرائطی که واسه ظهور امام ذکر شده اینه که مومنین جیباشون به رو هم باز باشه

ولی کو ؟ ما کدوم راضی میشیم پول قرض بدیم به برادرمون

بالا