آیا مرد عنکبوتی ساخته ی دست شیطان پرستان است؟؟؟

آوا

دوست انجمن
"منجی دوازدهمی"
مردعنکبوتی کیه؟؟؟چراقهرمان شده؟؟؟آیا هدف از خلق چنین شخصیتی صرفا سرگرمی من و شماست؟؟؟معلومه که نه!!!معلومه که هممون سرکاریم.بله سرکاریم.تا حالا فیلم مرد عنکبوتی رو دیدید؟؟؟پیشنهادمیکنم بعد از خوندن این مطلب یه بار این فیلمو با دقت تماشا کنید تا بهتر متوجه منظور من بشید.توی این فیلم پیتر(مردعنکبوتی)برای بالا رفتنش از دیوارها و پرش از روی ساختمونی به ساختمون دیگه دست خودشو تکون میده که تارها از دستش بیرون بیاد.حالا اصل ماجرا ازاینجا شروع میشه که مرد عنکبوتی دستشو چجوری میگیره.فقط زمانی تارها از دستش بیرون میاد که انگشتاشو به حالت دست شیطان بگیره.حالا این یعنی چی؟؟؟
%D9%85%D8%B1%D8%AF%20%D8%B9%D9%86%DA%A9%D8%A8%D9%88%D8%AA%DB%8C.jpg
میدونید بعداز تماشای این فیلم چه تصوری از دست شیطان برای بیننده های فیلم شکل میگیره؟؟؟این تصور که دست شیطان نماد قدرت و عظمت و قهرمان بودن و محبوبیته.حالا ما برای اینکه به بقیه بگیم من از شما برترم،قویترم و محبوبترم میایم چیکارمیکنیم غیراز این که دست شیطانو بهشون نشون بدیم؟؟؟حالا سوالی که برای من پیش اومده اینه که چرا ما باید چنین فیلمهایی که نماد شیطان پرستیه رو در صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش کنیم؟؟؟من واقعا نمیدونم مسئولین محترم چه پاسخی برای سوال من دارند.ممنون میشم اگر منو از نظراتتون مطلع کنید.

بالا