بحث ونظر سنجی پیرامون خطرات کاهــــــش جمعیت و عوامل ومشکلات ...

نظر شما درباره افزایش جمعیت در شرایط کنونی چیست؟

• موافقم

رای: 8 66.7%
  • مخالفم

رای: 4 33.3%

• مجموع رای دهندگان
    12

behz@d

بی وفــا
سلام خدمت دوستان
در بررسی هایی که دوستان دارند بخش اعظم انتقاداتی که وارد میشه به افزایش جمعیت مشکل مالیه که ندارند و دغدغه مالی دارند لذا دست به کنترل جمعیت میزنند .
من یه سوال از دوستان میپرسم : تابحال دقت کردین خانواده هایی که سطح مالی متوسط یا پایینی دارند در عین حال فرزندان بیشتری دارند نسبت به خانواده هایی که مرفه هستند و معمولا قشر مرفه و سرمایه دار یا فرزند ندارند و یا اینکه اصلا ندارند و بخاطر اینکه سه نفر شده باشند یه پاپی دنبال خودشون راه میندازند .....
اگه واقعا درامد مشکل اصلیه پس چرا این چنین شده ؟؟؟ این افراد نعوذ بالله نمیفهمند یا اینکه اونا خیلی باشعورند ؟؟؟؟؟؟

سلام.مشکل اصلی در آمد نیست.اما در آمدم بخشی از اون هست.متاسفانه سری به چهار راه ها بزنید میبینید کودکان زیر 10 سال گل بدست ایستادن تا....!!!
این ها خانواده هایی هستند که بدون در نظر گرفتن شرایطی که خدمت شما گفتم بچه دار میشن.باید استحکام از هر نظر باشه در خانواده.اتفاقا خانواده هایی که کم فرزند دارند معمولا هم مرفه هستند فرزندانشون تحصیل کرده روشن فکر و کاملا موفق هستند اما اگر در خانواده ای به دنیا بیان که مجبور باشن به جای درس خوندن و تحصیل کردن و آموزش دیدن خیابون گردی کنن و کار چه فایده ای داره رشد جمعیت؟:53:من مثالی از خودم میگم.شما زمانی میتونید باغ بان خوبی باشید و گل های بیشماری رو پرورش بدید که بتوانید نیاز های اون ها رو هم رفع کنید مثل آب کود مناسب گلخانه یا محل نگهداری و غیره...ار نداشته باشید باعث میشه که گلهایی که پرورش میدید پژمرده باشن و حتی عمر کوتاه و غیر مفیدی کنن!:53:البته این نظر شخصی بنده.
در مورد پاپی هم بگم که سگ ها بدلیل وفای بی اندازه زیبایی و خوش رویی همیشه در دل آدم ها جا دارند.و این نکته هم متذکر بشم که بشر یا ما آدم ها زندگی و پیشرفتمون رو مدیون این حیوانات هستیم پس تمسخر کار بدی هست!جملتون یک مقدار تمسخر آمیز بود!در حالی که خیلی در این انجمن گفتن که تمسخر کار خوبی نیست و از نظر من حتی مسخره کردن کافر هم....!البته شاید بنده فکرم منفی هست که امیدوارم اینگونه باشه:53::53::53:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام خدمت دوستان
در بررسی هایی که دوستان دارند بخش اعظم انتقاداتی که وارد میشه به افزایش جمعیت مشکل مالیه که ندارند و دغدغه مالی دارند لذا دست به کنترل جمعیت میزنند .
من یه سوال از دوستان میپرسم : تابحال دقت کردین خانواده هایی که سطح مالی متوسط یا پایینی دارند در عین حال فرزندان بیشتری دارند نسبت به خانواده هایی که مرفه هستند و معمولا قشر مرفه و سرمایه دار یا فرزند ندارند و یا اینکه اصلا ندارند و بخاطر اینکه سه نفر شده باشند یه پاپی دنبال خودشون راه میندازند .....
اگه واقعا درامد مشکل اصلیه پس چرا این چنین شده ؟؟؟ این افراد نعوذ بالله نمیفهمند یا اینکه اونا خیلی باشعورند ؟؟؟؟؟؟
آقا سلام، از پایین به بالا بخونین خخخخ
[COLOR=#006400 ][/COLOR]: آی حقتونه که کشورتونم درگیر کلی پیر و کهنسال بشه
فقط بلدن بگن جمعیت کاهش داره پیدا میکنه

انقد کند ذهن هستن که نمیدونن دختر پسرا اول باید عروسی کنن و بعد!

رو دولت میده، میگن برید و بچه به دنیا بیارید اما
از الان یه کاری کردن که هر کی بخواد بچه به دنیا بیاره،همه مخارج بدنیا آوردن بچه

این دولتم ک این وسط بیکاره بیکار تشریف داره

کاهش جمعیتو عشقه

yarbakht

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
الان من میبینم تو جامعه مردم دو دسته شدن

دسته اول مشکلات اقتصادی خانوار رو بیان میکنن و میگن که نباید جمعیت افزوده بشه و در نتیجه چشمشون رو به مشکل جمعیتی ، جامعه پیر شده و رکود اقتصادی نسل بعد بستن

دسته دوم هم کسایی هستن که کلا نفسشون از جای گرم در میاد و بدون توجه به مشکلات مردم ، میگن بچه بیارین ، جمعیت زیاد کنین و ....

خوب حالا کی دلش میاد جز این دوقوم کج رو باشه

همه میدونیم که حرف هیچکدوم با عقل جور در نمیاد

پس چی کار کنیم؟

نظر من اینه که بینابین حرکت کنیم و مطلق نگاه نکنیم

میتونیم بار جمعیت رو بندازیم رو گردن قسمت پردرامد جامعه تا فشار به قشر آسیب پذیر کم بشه و جمعیت هم تو سال های آینده مشکل نداشته باشه:67:

الان چه منحرف بشیم چه به راست و چپ جفتش سقوط هست ، باید بتونیم برسیم به یه راه حل وسط

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
این داداش مفردمونم که هیچوقت جوابای منو لایک نمیزنه!!!!:o-]:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
الان من میبینم تو جامعه مردم دو دسته شدن

دسته اول مشکلات اقتصادی خانوار رو بیان میکنن و میگن که نباید جمعیت افزوده بشه و در نتیجه چشمشون رو به مشکل جمعیتی ، جامعه پیر شده و رکود اقتصادی نسل بعد بستن

دسته دوم هم کسایی هستن که کلا نفسشون از جای گرم در میاد و بدون توجه به مشکلات مردم ، میگن بچه بیارین ، جمعیت زیاد کنین و ....

خوب حالا کی دلش میاد جز این دوقوم کج رو باشه

همه میدونیم که حرف هیچکدوم با عقل جور در نمیاد

پس چی کار کنیم؟

نظر من اینه که بینابین حرکت کنیم و مطلق نگاه نکنیم

میتونیم بار جمعیت رو بندازیم رو گردن قسمت پردرامد جامعه تا فشار به قشر آسیب پذیر کم بشه و جمعیت هم تو سال های آینده مشکل نداشته باشه:67:

الان چه منحرف بشیم چه به راست و چپ جفتش سقوط هست ، باید بتونیم برسیم به یه راه حل وسط

سلام ...
چه جالب !!!
الان راه حل مشکل پیدا شد؟؟؟ یعنی از فردا بگیم قشر مرفه و پردرآمد جمعیتشون رو افزایش بدن؟
اینجوری که باز هم راه رو کج رفتیم
راه حل باید اساسی حل بشه ...
اون فردی که قشر کم درآمد هم هست بچه رو دوست داره
هیشکی منکرش نیست
تازه وقتی سنشون از پنجاه رد میشه میگن کاش بچه دور وبرمون بود
این تبلیغاتی که چند دهه کار شد تا همه رفتن به سمت فرزند کمتر زندگی بهتر باید اینقد جهت مخالفش کار بشه و تبلیغ بشه
اون هم مشخص نیست در چند مدت جوابگو بشه ...

بالا