**** بی احترامی و هتک حرمت به پیامبران خدا در تورات تحریف شده****

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
تورات یکی از کتاب های اسمانی است که توسط خداوند به حضرت موسی(ع) عطا شده است.اما یهودیان بعد از,از بین رفتن نسخه اصلی توراتی را تنظیم کردند که سرشار از خرافات و بسیاری از دروغ ها بود.
اینان تورات را وسیله ای برای رسیدن به اهداف پلیدشان و برای مقدس کردن اهدافشان طوری نشان دادند که انجام انواع گناهان و کشتن انسان های غیر یهودی حلال بوده بلکه تکلیف شرعی است.
یکی از مشکلات اساسی تورات و تالمود فساد اخلاقی است که در ان رواج دارد...
تورات و تالمود تحریف شده پر از فساد و گناه است و صهیونیست های کافر برای رسیدن به اهداف پلیدشان حتی به پیامبران الهی نیز رحم نکرده اند و سرشار از تهمت قرار داده اند ایشان را:
پیامبرانی که در تورات و تالمود مورد هجمه قرار گرفته اند,حضرت لوط(ع),حضرت یعقوب(ع), هستند.

yarbakht

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
ممنون از این تاپیک زیبا

کتابی به نام اسرائیلیات و تاثیر در تفاسیر اسلامی دارم که جزئیاتش رو بعدن براتون یاداشت میکنم

بیشتر داستان هایی که ما میشنویم در مورد پیامبرامون از تورات و انجیل گرفته شده

و اصل داستان ها خیلی تفاوتی ندارند ولی اضافات و ضمایم در حد وحشتناکی با اعتقادات ما در مورد پیامبران فرق میکنه

اگه وقت کردم چند موردی رو براتون بعدها ذکر میکنم

yarbakht

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
یهودیت و مسیحیت تحریف شده در کتاب مقدس خود در باب زندگی حضرت لوط یکی از بدترین توهین ها رو به این شرح دارند:-w

در تورات تحریف شده میخوانیم زمانی که نفرین بر قوم لوط جاری گشت و کسی زنده نماند حضرت لوط و دخترانش از شهر بیرون رفتند

و در غاری ساکن شدند

و اینجاست که زبانم لال ، و بلانسبت این پیامبر بزرگ به ایشان تهمت شراب خواری و زنا با محارم میدن و در نهایت بی ادبی دو تن از پیامبران بعدی را متولد این حادثه میدونن:68:

از بابت تعیف کردن این روایت یهود ، قلب انسان ناراحت میشه

خودتان قضیه رو بخوانید که این تورات به دست چه حرامزاده هایی و به چه نیت ضدیت با دینی تحریف شده

پناه میبرم به خدا از توهین به انبیا الهی

بالا