&&& پیامبر رحمت (صلی الله علیه و آله و سلم) در کلام اندیشمندان &&&

شروع موضوع توسط گمنام ‏18/01/2014 در انجمن پیامبر صلوات الله علیه

1.  
    گمنام

گمنام ناظر کل کادر مدیریت "ناظر کل"

تشکر کرده:
    13,856

نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    چه خوش است من بمیرم به ره ولای مهدی/ سر و جان بها ندارد که کنم فدای مهدی

ساروجيني نايدو

با توجه به يكسان بودن افراد نزد خدا در اسلام مي گويد: «دين اسلام، اولين ديني بود كه مردم سالاري را توصيه و اجرا كرد؛ از آن جهت كه در مسجد و در پنج نوبت روزانه، وقتي كه براي اقامه نماز، اذان گفته مي شود و عابدان با هم جمع مي شوند، مردم سالاري ديني مجسم مي شود؛ زيرا رعيت و پادشاه، كنار در كنار هم اعلان مي كنند: فقط خدا برتر است. من بارها و بارها با اين وحدت كه طبيعتاً مردمان را با يكديگر برادر مي سازد، مواجه شده ام.

ایرانی اسلامی, هم اندیش و فقل حسبی الله از این پست تشکر کرده اند.
  2.  
    گمنام

گمنام ناظر کل کادر مدیریت "ناظر کل"

تشکر کرده:
    13,856

نحوه آشنایی با انجمن:
    معرفی دوستان
    پیام کاربری:
    چه خوش است من بمیرم به ره ولای مهدی/ سر و جان بها ندارد که کنم فدای مهدی

ارنست رنان

اما ملت عرب كه خداوند او را گرامي داشت و با برگزيدن گرامي ترين بندگانش، از ميان شريف ترين اشراف آن ملت به پيغمبري خاتميت، مقامش را بالا برده، و زبان و لغتش وسيله اي شد كه بهترين شرايع را در برداشته باشد. به طور حتم اين شريعت تا جهان برپاست پايدار خواهد بود، زيرا پيغمبري بعد از اين پيغمبر نيست و ديني بعد از اين دين نخواهد بود.

لوزان کشيش فرانسوی

وي در يکي از سخنراني هاي خود مي گويد: آن حضرت از نظر عادتهاي بخشندگي، شرف اخلاقي و شدت احساس در بالاترين درجه قرار داشت. داراي خوي عظيم و عادت مرضيه اي در شفقت به کودکان بود، طبعي مبتني بر نيکويي، دور از تکبر نفساني و صلابت در رابطه با مردم داشت. همچنين حايز نيروي درک عجيب، هوش سرشار و عواطف رقيق شريفي است.

:gol:

mahdi gh, Velayt, ایرانی اسلامی و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
موضوع های مشابه: پیامبر رحمت
انجمن عنوان تاریخ
پیامبر صلوات الله علیه پیامبر رحمت, خُلق عظیم ‏19/01/2015
پیامبر صلوات الله علیه پیامبر رحمت و فرزندان یهود ‏27/07/2014
پیامبر صلوات الله علیه ♦♦ قصه هایی قشنگ از پیامبر رحمت(ص)- کلید بی نیـــازی♦ ‏26/12/2013
پیامبر صلوات الله علیه Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥ آغاز بیماری پیامبر رحمت در نیمه صفر و حوادث و رویدادها ♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ‏18/12/2013
پیامبر صلوات الله علیه ♦♦ قصه هایی قشنگ از پیامبر رحمت(ص)- تواضـــــــــــــع ♦♦ ‏07/06/2013

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.