من یک دختر مذهبی هستم …

*ArEzOo*

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
1355678660929944_large.jpg

من حق دارم ایام فاطمیه پیرهن مشکی تنم کنم (حتی تابستون) و کسی حق ندارد به من بگوید تو همش در غم و ماتم به سر می بری!

من یک دختر مذهبی هستم …

من حق دارم محرم که می شود زنگ تلفن همراه خودم را مداحی بگذارم و کسی حق ندارد به من بگوید تو انسان افسرده ای هستی!

من یک دختر مذهبی هستم …

من حق دارم عکس شهید را به عنوان پس زمینه گوشی ام انتخاب کنم و کسی حق ندارد با دیدن عکس شهید به من پوزخند بزند!

من یک دختر مذهبی هستم …

من حق دارم به جای سینما رفتن ، شبهای جمعه بهشت زهرا برم و کسی حق ندارد به تمسخر بگوید که شماها را فقط باید در قبرستان!!! پیدا کرد!
من حق دارم که دوست نداشته باشم اسم بازیگرهای هالیوودی و فوتبالیست ها ی خارجی را بدانم و کسی حق ندارد من را انسان عقب افتاده ای بداند!

من یک دختر مذهبی هستم …

من حق دارم هر کجا عکس رهبرم را دیدم به او ابراز ارادت کنم و اشکهایم جاری بشود به خاطر مظلومیت های آقا
و کسی حق ندارد چپ چپ به من نگاه کند!

من یک دختر مذهبی هستم !

" و به این مذهبی بودنم افتخار میکنم "

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

من حق دارم ایام فاطمیه پیرهن مشکی تنم کنم (حتی تابستون) و کسی حق ندارد به من بگوید تو همش در غم و ماتم به سر می بری!
اما سعی میکنم در همه حال تعادل را حفظ کنم !

من یک دختر مذهبی هستم …

من حق دارم محرم که می شود زنگ تلفن همراه خودم را مداحی بگذارم و کسی حق ندارد به من بگوید تو انسان افسرده ای هستی!
اما همه ی حواسم به این هست که این ها فقط یک نمایش و تظاهر نباشد !

من یک دختر مذهبی هستم …

من حق دارم عکس شهید را به عنوان پس زمینه گوشی ام انتخاب کنم و کسی حق ندارد با دیدن عکس شهید به من پوزخند بزند!
اما حواسم هست که عکس شهدا رو ببینم ولی عکسشون عمل نکنم !

من یک دختر مذهبی هستم …

من حق دارم به جای سینما رفتن ، شبهای جمعه بهشت زهرا برم و کسی حق ندارد به تمسخر بگوید که شماها را فقط باید در قبرستان!!! پیدا کرد!
هم برای سینما رفتن برنامه دارم و هم برای زیارت قبور مطهر شهدا

من حق دارم که دوست نداشته باشم اسم بازیگرهای هالیوودی و فوتبالیست ها ی خارجی را بدانم و کسی حق ندارد من را انسان عقب افتاده ای بداند!
اما سعی میکنم اطلاعاتم رو برای داشتن مباحثه ای مفید در جامعه بروز کنم و در زمینه های مختلف علمی و هنری و اعتقادی و ... مسلمانی آگاه باشم !

من یک دختر مذهبی هستم …

من حق دارم هر کجا عکس رهبرم را دیدم به او ابراز ارادت کنم و اشکهایم جاری بشود به خاطر مظلومیت های آقا
اما حواسم هست که پیشاپیش رهبرم حرکت نکنم و اورا همواره مقتدای خودم بدانم حتی در اختلاف نظرها با او !

من یک دختر مذهبی هستم !

افتخار میکنم چون وارث دین برحق هستم

:gol:

فدایی رهبر

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
بسم رب المهدی
سلام
محتوای زیبایی داشت.
من همیشه یه مشکلی با این کلمه ی مذهبی داشتم و البته هنوزم دارم.
هرکس که مسلمون میشه یعنی وارد مذهب شده دیگه
پس همه ی مسلمون ها مذهبی هستند
درجه اش فرق دارد
به نظرم اینجوری به ما گفتن...
شاید کلمه ی متدین بهتر باشه.
( نظر منه)

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
من نظرم اینه ما میتونیم یه دختر مذهبی باشیم در حالی که در همه جای اجتماع حضور داشته باشیم ...
یه دختر متدین ومذهبی میتونه با اعتماد به نفس تو اجتماع قدم برداره وحرفشوقاطعانه بزنه...
یه دختر مذهبی میتونه همه جا وتو هر شرایطی از حق خودش دفاع کنه...
..............
:67::53:

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
بسیار عالیه خواهر
امیدوارم همگی بتونیم نماد یک انسان دیندار ، صالح و مصلح باشیم
.

*ArEzOo*

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
من نظرم اینه ما میتونیم یه دختر مذهبی باشیم در حالی که در همه جای اجتماع حضور داشته باشیم ...
یه دختر متدین ومذهبی میتونه با اعتماد به نفس تو اجتماع قدم برداره وحرفشوقاطعانه بزنه...
یه دختر مذهبی میتونه همه جا وتو هر شرایطی از حق خودش دفاع کنه...
..............
:67::53:

با نظرت کاملا موافقم=d>.
معلومه که یه دختر متدین و مذهبی میتونه همچین کارایی رو انجام بده.یه دختر متدین و مذهبی میتونه با افتخار به متدین بودن و مذهبش اینکارا رو انجام بده.

لاهوت

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

من یک دختر مذهبی هستم …

من یک دختر مذهبی هستم …

من یک دختر مذهبی هستم …

من یک دختر مذهبی هستم …

من یک دختر مذهبی هستم !

آفرین بر شما :53:

هژبر ژیان

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

من یک دختر مذهبی هستم …

من یک دختر مذهبی هستم …

من یک دختر مذهبی هستم …

من یک دختر مذهبی هستم …

من یک دختر مذهبی هستم !

حرف مردم هیچ گونه اهمیت خاصی نداره

خاک بر اون ادم هایی که اهمیت می دن

بالا