منتظرم ببینم تیم ملی کشورم در برابر برزیل اسیا چه می کند

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"

*ArEzOo*

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
من نگفتم برابره بلکه میگم پایین تر از ما هستند و رو حرفمم بدون هیچ اغراقی مطمئنم

بنظر من دیگه زیادی سطح ایران رو بالا میدونید.اینکه سطح فوتبال امریکا از ایران بیشتره کاملا مشخص و دیده شده است.:p:D

اطمینان!!!!!:43::b-):

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بنظر من دیگه زیادی سطح ایران رو بالا میدونید.اینکه سطح فوتبال امریکا از ایران بیشتره کاملا مشخص و دیده شده است.:p:D

اطمینان!!!!!:43::b-):

خوب مثل اینکه دقیقا ندیدید من چی نوشتم من نوشتم بدون اغراق ایران از امریکا بهتره و رو این گفتم صد در صد مطمئنم. اگه تو جام جهانی به پستمون بخورند بهتون نشون میدم که راست میگفتم.:67:

*ArEzOo*

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
خوب مثل اینکه دقیقا ندیدید من چی نوشتم من نوشتم بدون اغراق ایران از امریکا بهتره و رو این گفتم صد در صد مطمئنم. اگه تو جام جهانی به پستمون بخورند بهتون نشون میدم که راست میگفتم.:67:

خب مثل اینکه شما هم نوشته ی منو خوب نخوندید.همونطور که گفتم اینکه سطح فوتبال امریکا از ایران بیشتره دیده شده است.:D69::wait4see:

سطحشون بالاتره اگرم بالاتر نباشه دیگه پایین تر نیست.:68::nono:

اینکه بگیم سطحشون از فوتبال ایران پایین تره درست نیست.:68:اینکه توی این زمینه صد در صد مطمئن باشید بنظرم خوب نیست.:D40:

امیدوارم به پستمون بخورند تا شما بهم نشون بدید و بهم ثابت بشه حرفتون.ثابت بشه خیلی خوبه.بالاخره یکی از افتخارات ایرانه که سطح فوتبالش از امریکا بالاتر باشه خب منم به عنوان یه ایرانی از افتخار کشورم خوشحال میشم.فقط امیدوارم همینطور که شما میگید باشه.:b-):

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
دوستان بگذارید حداقل ورزش را با سیاست مخلوط نکنیم و از ورزش فقط لذت ببریم ...الان تیم ملی ایران به ضعیفتر از امریکاست حتی با وجود این بازیکنان دورگه یا چندرگه...

در مورد تیم ملی هم باید گفت متاسفانه مربی تیم فقط به گرفتن چند نتیجه ابرومندانه در جام جهانی فکر میکنه البته برای کلاس مربی گری خودش نه برای ایران هر چند شاید هر که جای اون بود با این وضع لیگ و فوتبال داخلی میرفت بازیکن از بورکینافاسو میاورد... هر چند اونهم خوب فهمیده چطور میتونی احساسات ایرانی را کنترل کنه و خوب میدونه سطح توقع انقدر پایینه که نهایت ارزوی ما فقط رفتن به جام جهانیه و اصلا برامون مهم نیست حالا رفتیم اونجا چی میشه؟....فوتبال کشور پیشرفت هم کرد؟؟؟ عایا؟!!

مطمئنا وقتی مربی نمیتونی از لیگ یک کشور بازیکن مورد نظرشو انتخاب کنه !!! این یعنی سقوط فوتبال اون کشور ، حتی اگر جام جهانی هم بره!

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
حرف شما درست ولی موقعی که جام جهانی شروع شد گفته های من براتون ثابت میشه:67::bye1:

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
انشاالله که خیره!!
بد هم نیست اینجا نظرات دوستان در باره نتایج نوشته بشه

بالا