راه های جلوگیری از اور دوز جتسی _ (مخصوص آقایان)

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

خوب اینجا میخوام چند تا راهکار بگم برای جلوگیری و یا کاهش شهوت جنسی .
چی کار کنیم خدای نکرده نزنیم به جاده خاکی؟!
چه حرکت خارق العاده ای لازمه تا اور دوز نکنیم!؟ :D

خلاصه یه سری راها هست که من دارم استفاده میکنم و جواب گرفتم . خواستم تبادل تجربه کنیم دوستان.

پ.ن : لطفا کسی آیه و روایت ننویسه که این کار بد است پس انجام ندهیم!!! و الی آخر ، کسی ننویسه ازدواج کنیم تا حل بشه!! تمام این تاپیک برای مجردها یی که امکان ازدواج ندارن فعلا است . و راهکار برای کاهش شهوت نه چیز دیگر.

پ.ن 2 : کمی منطقی باشیم ، جوون امروز بهش بگی برو دعا کن نماز بخون آروم میشه گوش نمیده و باور هم نمیکنه و میشه غوز بالاغوز !!! هرچند کاملا راه خوبیه و درسته اما کسی گوش نمیده!! بگذریم.

پ.ن 3 : این تاپیک صرفا برای آقایان میباشد ، لذا کارهای پیشنهادی برای بنیه بدنی مردانست!

با ما همراه باشید

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

در قدم اول دوستان و رفقا میدونم کسی اینطوری نیست اما اونایی که هستن خدایی نکرده.

هرچی فیلم خزعبله بیریز بیرون داداش ، کلا یه شیفت دلت بزن خیال خودت رو راحت کن تا بریم رو مرحله بعدی!
.
.
.
.
پاک کردی؟! خوب حالا بقیه مسیر
یکی از مهم ترین علت هایی که شهوت اوج میگیره و به قولی اور دوز میکنه اینه که شما به نامحرم نگاه میکنی!! (شهوت مردان از قوه ی بینایی فعال میشه داداش علت اینکه خدا گفته درویش کن همینه) پس چی شد؟! نگاه به ناموس مردم نکن تا هردیقه اور دوز نکنی و هوایی نشی!
.
.
نگاهت رو کنترل کردی!؟ خوب حالا یه کار دیگه پیش زمینشه
فکر بد هم تو سرت هی راه نده ، تا میبینی داره خلاف جهت میره بزن به جاده آسفالت فکر رو عوض کن.

حالا بریم اصل کار چی کارایی بکنیم در ادامه .. .
با ما همراه باشید

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

سعی کنید خیلی تو خونه تنها نباشید.
خانواده میرن جایی شما هم باهاشو برید ، تنهایید؟! برید بیرون ، خلاصه سعی بر این باشه تنها نشید.

خوابگاهی هستید؟! بازم برید قدم بزنید ، با رفقا باشید ولی تنها !!؟ نچ

قدم بعدی ادامه دارد ...

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"

میشه نظر بدیم؟

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
خوب مثل اینکه اقای وارنینگ نیستش پس نظر میدیم دیگه: 1- کتاب خواندن سرتو بند کن به این صورت,2- برای اینکه جذب فیلم های خارجی نشی بشین فیلم های ایرانی نگاه کن مخصوصا طنز خیلی جواب میده. اهنگ های ملی میهنی گوش بده خیلی جواب میده. اینا رو انجام بدید اگه جواب نداد هر چی خواستی بگو:bye1:

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

حرف ایرانی رو یه جور دیگه مطرح میکنم.

شهوت نوعی هیجانه ، نوعی تخلیه انرژی ، حالا این انرژی و هیجان رو به طرق دیگه باید تخلیه کرد.

مثال ) فیلم های اکشن و هیجانی نگاه کنید ، پ.ن : مورد دار نباشه فقط!
آهنگ های حماسی گوش بدید اما خیلی کمک نمیکنه

و چیزی که همتون میدونید دوش آب سرده ، آب سرد مث آب رو آتیش نیست اما کمک میکنه آروم بشید.

مهمترین عاملی که میتونید شدیدا کنترلش کنید . .

ورزش!؟ حالا چطور ورزشی رو باز شروع مکینم در پست های آینده به توضیح
ادامه دادر

بالا