*********** کاریکاتور/ کودکی نتانیاهو! **********

• نویسنده موضوع kyana
  • تاریخ شروع

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"

نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تازه ترین اظهار نظر درباره وضعیت آزادی در ایران گفته است:

من فکر میکنم اگر مردم ایران آزاد بودند، شلوار جین میپوشیدند، به موسیقی غربی گوش میدادند و انتخاباتی آزاد داشتند.

بچه عقده داره
کسی هم توجه نمیکنه

:p

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تازه ترین اظهار نظر درباره وضعیت آزادی در ایران گفته است:

من فکر میکنم اگر مردم ایران آزاد بودند، شلوار جین میپوشیدند، به موسیقی غربی گوش میدادند و انتخاباتی آزاد داشتند.

بچه عقده داره
کسی هم توجه نمیکنه

ميشه بفرمايين شلوار جين خوردنيه يا موسيقي غربي پوشيدنيه چون ما تو ايران از اين تكنولوژي- سوغات غرب بي- بهره ايم
آيا همهي زندگي همين شلوار جين و موسيقي غربي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ما نميدونستيم اگر هست پس داريم زندگي ميكنيم

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

واقعا ادم میمونه جواب بعضی از نابغه ها رو چی بده !!!
هییییییییییییییییییی ازادی ازدست رفته ملت ایران .... چه جین هایی که غربی ها نمیپوشن !
خوشبحال انتخابات آزاد و سرشار از دموکراسی غرب !

واقعا ماداریم تواین مملکت بدون شلوار جین و موسیقی غربی تلف میشیم !!!:p

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

بچه عقده داره
کسی هم توجه نمیکنه

من فکر میکنم اینجوریام نیست که ساده باشه و ندونه اطرافش چخبره
بهر حال درسته ما اصلا چیزی حسابشون نمیکنیم ولی همیشه گفتیم هر چی فتنس ریشه اش دست موساد و ریشه اش صهونیستان
چی میشه که میاد یه مشت اراجیف تحویل میده و میره و ما هم فقط میگیم نه بابا طرف حالیش نیست......
اینا خودشون همین شلوار جینا رو با تهاجم و مدلهای مختلف وارد کردن.......مگه میشه ندونن....
من که نمیتونم ساده بگذرم
یه چیزی توش داره
نمیدونم شاید دارم خیلی کج فک میکنم
اونی که تو حرفشون هست رو حدس زدم....
قبل اینکه بگم چی حدس زدم تا اینجا رو قبول دارین؟

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"

من فکر میکنم اینجوریام نیست که ساده باشه و ندونه اطرافش چخبره
بهر حال درسته ما اصلا چیزی حسابشون نمیکنیم ولی همیشه گفتیم هر چی فتنس ریشه اش دست موساد و ریشه اش صهونیستان
چی میشه که میاد یه مشت اراجیف تحویل میده و میره و ما هم فقط میگیم نه بابا طرف حالیش نیست......
اینا خودشون همین شلوار جینا رو با تهاجم و مدلهای مختلف وارد کردن.......مگه میشه ندونن....
من که نمیتونم ساده بگذرم
یه چیزی توش داره
نمیدونم شاید دارم خیلی کج فک میکنم
اونی که تو حرفشون هست رو حدس زدم....
قبل اینکه بگم چی حدس زدم تا اینجا رو قبول دارین؟

خب به نکته جالبی اشاره کردین
واقعا هم عجیبه
بااینکه برنامه خوشون بوده وارد کردنش
حالا بودنشوانکار میکنن

شاید اینم بازی جدیدشونه

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
خب به نکته جالبی اشاره کردین
واقعا هم عجیبه
بااینکه برنامه خوشون بوده وارد کردنش
حالا بودنشوانکار میکنن

شاید اینم بازی جدیدشونه

خب نمیخوام بگم شلوار جین کلا بده و ......
ولی بهر حال اینم چیزی بود که مدلهای مختلف مردونه و زنونش رو گاهی اصن حجالت میکشیم بگیم بچه مسلمون میپوشه مث اون مدلهایی که طرف تا میپوشه که از هر طرف نگاه کنی....اصن نمیشه نگا کنی....

ببنید گفتن نتانیاهو تو دنبا و بالطبع تو ایران با سرو صدا همراهه
و خیلیا میان اظار نظر میکنن.....و خب معلومه که میگن گفته ایشون دروغ محضه
ولی آیا نمیدونن که مردم میدونن که دروغه؟؟؟؟
اون اظهار نظرها مهمه فک کنم.....
و کم پیش میاد که اظهار نظرها جوری باشه که دفاع از شلوار جین و موسیقی غربی باشه...
مثلا یکی از بازیگرای سر شناس سینما و تلوزیون اظهار نظر کردند....ولی دفاعی از جین به اون صورت نبوده
برخی چهره های فرهنگی نیز در این زمینه واکنشهایی نشان دادند و حتی صداوسیما که به دلایل مشخصی علاقه چندانی به نشان دادن مردم با شلوار جین نداشت بر روی نمایش این موضوع تاکید ویژه ای کرد. امیر جعفری بازیگر سینمای ایران نیز شب گذشته در صفحه فیس بوکش در نوشتار محاورهای خطاب به نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس نوشت: «پندی از کوچترین عضو یک تمدن ۷۰۰۰ ساله به طفلی شرور از جغرافیای خود ساخته و کوچک ۶۵ ساله:
418647_339.jpg
اگر در مورد چیزی اطلاع کافی نداری اظهارنظر نکن تا عمق فاجعه بار حماقتت نمایان نشه!تو و جغرافیای خود ساختت (که اصلا به رسمیت نمی شناسیمت) کوچکتر از اونی که بخوای راجع به مهد تمدن و مردم نجیبش صحبت کنی. بهترین و پاکترین انسانها برای استقلال و عزت و اقتدار این کشور شهید و جانباز شدن تا یک وجب از خاک این مملکت دست تو و امثال تو نیفته که اگر می افتاد، امروز شلوار به تنمون نبود چه برسه به جینش.

حالا خیلیا اومدن گفتن نه بابا ببین ما میپوشیم
از این مدل
اون مدل
زن
مرد
حتی بچه هامون
.....
........ببین از این زخمیاشم میپوشیم.......

به نظرم نتانیاهو اونقدرا هم ........
نمیدونم شاید تحلیل اشتباه منه........

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"
خب نمیخوام بگم شلوار جین کلا بده و ......
ولی بهر حال اینم چیزی بود که مدلهای مختلف مردونه و زنونش رو گاهی اصن حجالت میکشیم بگیم بچه مسلمون میپوشه مث اون مدلهایی که طرف تا میپوشه که از هر طرف نگاه کنی....اصن نمیشه نگا کنی....

ببنید گفتن نتانیاهو تو دنبا و بالطبع تو ایران با سرو صدا همراهه
و خیلیا میان اظار نظر میکنن.....و خب معلومه که میگن گفته ایشون دروغ محضه
ولی آیا نمیدونن که مردم میدونن که دروغه؟؟؟؟
اون اظهار نظرها مهمه فک کنم.....
و کم پیش میاد که اظهار نظرها جوری باشه که دفاع از شلوار جین و موسیقی غربی باشه...
مثلا یکی از بازیگرای سر شناس سینما و تلوزیون اظهار نظر کردند....ولی دفاعی از جین به اون صورت نبوده

حالا خیلیا اومدن گفتن نه بابا ببین ما میپوشیم
از این مدل
اون مدل
زن
مرد
حتی بچه هامون
.....
........ببین از این زخمیاشم میپوشیم.......

به نظرم نتانیاهو اونقدرا هم ........
نمیدونم شاید تحلیل اشتباه منه........

جناب منتظر
موضوع داره جالب میشه
میشه بیشتر بازش کنین؟

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
نوشته اصلی توسط keyana
جناب منتظر
موضوع داره جالب میشه
میشه بیشتر بازش کنین؟
ببینید همینکه صدا سیما هم اعلام کرد و نانیاهو رو بی اطلاع و ...از اوضاع ایران میدونن این خیلی با چیزایی که هست متناقضه.

بزارید چند تا از اظهار نظرها در صفحات وب رو ببینیم.......
به گزارش مجله مهر، ادعاهای عجیب نخست وزیر رژیم صهیونیستی، این روزها بحث اول کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی است.«بنیامین نتانیاهو» در گفتگویی که شنبه شب از تلویزیون بی بی سی فارسی پخش شد، با تکرار ادعاهای خود درباره ایران، در اظهار نظری عجیب گفت:« من فکر میکنم اگر مردم ایران آزاد بودند، شلوار جین میپوشیدند، به موسیقی غربی گوش میدادند و انتخاباتی آزاد داشتند.»

همین ادعای مضحک کافی بود تا کاربران ایرانی فیس بوک و توئیتر، واکنش های قابل تامل و بامزه ای به این سخنان نخست وزیر رژیم صهیونیستی نشان دهند.

بخشی از واکنش های جالب ایرانی ها در شبکه های اجتماعی را بخوانید و ببینید:

این نتانیاهو که آزادی رو در حد شلوارلی می دونه، باید یه بار بهش شلوارکردی بدیم تا با تمام وجود حس آزادی و رهایی رو درک کنه !

«اگر شلوارجین پوشیدن چیزی را تغییر می داد اکنون نمی گذاشتند شما شلوارجین بپوشید.» (متن اصلاحیه سخنان نتانیاهو بعد از فهمیدن گاف خفنش )

سالها قبل از اینکه نتانیاهو و رژیمش به وجود بیان، اجداد ما شلوار جین پاشون بود.

IMG10332641.jpg
می خوام با شلوار جین برم خواستگاری دختر نتانیاهو، بعد بگم ببخشید ما بریم یه دوری بزنیم برمیگردیم.

خبر نداره ما تو ایران، شلوار جین که هیچ، یه گوشی هایی داریم که راحت از تو جیب شلوار جین در میاد.

فوری: روزنامه صهیونیستی یدیعوت احارنوت : ایران پارچه لازم برای غنیسازی بالای ۹۰ درصد جین را در اختیار دارد.

فوری : ایران در حال غنیسازی جین در غنای بالا است.

بمب اتم رو دیده / جین ما رو ندیده!

IMG10304824.jpg
حالا گفتن نداره ما ماشینمونو با یه تیکه شلوار جین می شوریم.

اما اقدام جالب بعضی کاربران شبکه های مجازی، انتشار تصاویری بود که با ذوق و هوشمندی خاصی انتخاب شده بود. این عکس ها را ببینید:

IMG10304637.jpg
آهای نتانیاهو ! «علیرضا» پسر شهید «مصطفی احمدی روشن» دانشمند هسته ای ما که مزدورای شما ترورش کردند هم شلوار جین پاش می کنه.

IMG10393061.jpg

این هم برای نتانیاهو. شهید «داریوش رضایی نژاد» دانشمند هسته ای ایران با شلوار جین!

IMG10304902.jpg

میگم این نتیانیاهو که میگه صحنه کشته شدن ندا آقاسلطان رو دیده، کور بوده که هر ۳ تا ادم توی این صحنه شلوار جین پاشون بوده؟

IMG10304723.jpg

عکسی از زمان جنگ تحمیلی. وقتی بعضی رزمنده های ما هم شلوار جین می پوشیدند.
IMG10304878.jpg

نتانیاهو شاید یادش رفته ما از همون اول انقلابمون هم شلوار جین پامون بود.

بالا