سلام دوستان راهنمایی کنید!!!!!!!!!!

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام به همه دوستان قدیمی و جدید ومدیر گرامی علی آقا،راتش مشکل من اینکه تو پاورپوینت مشکل دارم یعنی میخوام صفحه اول قالب خاصی باشه قالب های دیگه قالش فرق کنه وقتی قالب صفحه اولو انتخاب میکنم دیگه نمیتونم اونو ثابت نگه دارم و واسه صفحه های دیگه قالب دیگه ای انتخاب کنم،لطفا کمکم میکنید؟؟راستی از 2010 استفاده میکنم:53:

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام آقا سجاد
خوبید؟

کار راحتیه
شما تم رو بذارید که همه انتخاب بشه

ولی در صفحه اول میتونید براحتی تغییرش بدید
بگ گراند و ...
حتی فونت و مشخصاتشم عوضش کنید مشکلی نداره

سوالی بود در خدمتم.

mohadese

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام علی آقا ممنون شما خوبید؟راستش متوجه نشدم مشکل من اینه که میخوام قالب صفحه اول یه جوری باشه و قالبهای صفحه های بعد قالب دیگه ای باشن نمیتونم اینکارو بکنم:53:
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام خدمت دوستان...
اینجوری نمیشه ک شما میخواید مگر اینکه ی عکس بندازید ولی اونجوری که خودتون میخواید نمیشه
موفق باشید
یاعلی

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام علی آقا ممنون شما خوبید؟راستش متوجه نشدم مشکل من اینه که میخوام قالب صفحه اول یه جوری باشه و قالبهای صفحه های بعد قالب دیگه ای باشن نمیتونم اینکارو بکنم:53:
مرسی :53:
شما قالب بقیه را ابتدا انتخاب کنید
بعدش قالب اولی رو خودتون دستی عوضش کنید.

فرصت بدید سرچی کنم ببینم میشه راه حلی داد یا خیر.

سپاس.

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
منبع:
http://office.microsoft.com/en-001/...s-themes-to-one-presentation-HA102749652.aspx

• On the View tab, in the Master Views group, click Slide Master.
  • Click Insert Slide Master.
ZA103992871.png

• On the Slide Master tab, in the Edit Theme group, click Themes.
  • Do one of the following:
    • To apply a built-in theme, under Office, click the theme that you want.
    • To apply a themed document stored in a different location, click Browse for Themes, locate and select the theme that you want, and then click Open.
NOTE http://office.com has hundreds of free themes to choose from.
Do the following to apply a theme to additional slide masters and associated layouts:

• In Slide Master view, in the thumbnail pane, scroll down to the last layout thumbnail in the first set.
  • To select the second slide master in the pane, click just below the last slide layout in the first set.
    • Under Office, click the theme that you want.
    • To apply a newly-created theme or an existing theme that you modified and saved, under Custom, click the theme that you want.
      NOTE Custom is available in the Themes gallery only if you created one or more custom themes.
    • To apply a themed document stored in a different location, click Browse for Themes, and then locate and select the theme you want.

@BARAN;

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
منبع:
http://office.microsoft.com/en-001/...s-themes-to-one-presentation-HA102749652.aspx

• On the View tab, in the Master Views group, click Slide Master.
  • Click Insert Slide Master.
ZA103992871.png

• To apply a built-in theme, under Office, click the theme that you want.
    • To apply a themed document stored in a different location, click Browse for Themes, locate and select the theme that you want, and then click Open.
NOTE http://office.com has hundreds of free themes to choose from.
Do the following to apply a theme to additional slide masters and associated layouts:

• In Slide Master view, in the thumbnail pane, scroll down to the last layout thumbnail in the first set.
  • To select the second slide master in the pane, click just below the last slide layout in the first set.
    • Under Office, click the theme that you want.
    • To apply a newly-created theme or an existing theme that you modified and saved, under Custom, click the theme that you want.
      NOTE Custom is available in the Themes gallery only if you created one or more custom themes.
    • To apply a themed document stored in a different location, click Browse for Themes, and then locate and select the theme you want.

@BARAN;

در برگه نمایش در مشاهدات گروه کلیک کنید بر روی اسلاید استاد

بر روی قرار دادن اسلاید استاد کلیک کنید

بر روی زبانه کارشناسی ارشد اسلاید در ویرایش گروه تم کلیک کنید

یکی از موارد زیر رو به کار بگیر :

به درخواست ساخته شده در تم تحت اداری با کلیک بر روی موضوعی که میخوای

به درخواست مضمون یک سند ذخیره شده در محل های مختلف، با کلیک بر روی مرور برای تم، کرده اید و این موضوع است که شما می خواهید را انتخاب کنید و سپس Open را کلیک کن

توجه داشته باشید http://office.com از این طریق صدها نفر از تم های رایگان را انتخاب می کنند

انجام موارد زیر برای درخواست تم برای استادان اسلاید های اضافی و طرح بندی های مرتبط:

در اسلاید نمایش استاد، در پنجره تصویر بند انگشتی، را به طرح آخرین تصویر بند انگشتی در اولین حرکت کنید.

برای انتخاب استاد اسلاید دوم در پنجره، درست در زیر طرح کشویی گذاشته در اولین مجموعه کلیک کنید.

بر روی زبانه کارشناسی ارشد اسلاید، در ویرایش گروه تم، تم رو کلیک کنید.

یکی از موارد زیر رو به کار بگیر :

با کلیک بر روی موضوعی که میخواهید

برای درخواست یک موضوع تازه ایجاد کردید و یا یک تم موجود است که شما اصلاح شده و ذخیره شده، تحت سفارشی، با کلیک بر روی این موضوع است که شما می خواهید انجام میشه

توجه سفارش در دسترس است در گالری تم فقط اگر شما یک یا بیشتر تم سفارشی ایجاد کنید

به درخواست مضمون یک سند ذخیره شده در محل های مختلف، تم ها روی مرور کلیک کنید،و موضوعی که شما میخواهید انتخاب کنید

بالا