یک داستان با 4 کلمه!؟

• نویسنده موضوع Ali
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
آخه شروع کن زندگیتو از همین حالا مگه داستان محسوب میشه؟؟؟؟؟:68:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
​اگه صبر کنین بله

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"
بچه ها
روال این نوع داستان اینه که هر کس باید نوشته نفر قبل رو کپی کنه و چهار کلمه به دلخواه به اون اضافه کنه تا یک داستان بدست بیاد
لطفا نوشته نفر قبل رو حتما کپی کنید ممنونم
:gol:

این هم داستاه ادامه بدید:

مرد رفت به اسمانغولی را در اسمان دیدزیر ابری پنهان شدغول خندید گفت :دالی مرد ترسید و گفت:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
مرد رفت به اسمانغولی را در اسمان دیدزیر ابری پنهان شدغول خندید گفت :دالی مرد ترسید و گفت:از من چه می خواهی؟
:bye1:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
مرد رفت به اسمانغولی را در اسمان دیدزیر ابری پنهان شدغول خندید گفت :دالی مرد ترسید و گفت:از من چه می خواهی؟ غول گفت من هیچی!
غول همان فکرهایی بود که همیشه با مرد همراه بودوخودش را برای مرد شبیه غولی نمایان میساخت...

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
مرد رفت به اسمانغولی را در اسمان دیدزیر ابری پنهان شدغول خندید گفت :دالی مرد ترسید و گفت:از من چه می خواهی؟ غول گفت من هیچی!
غول همان فکرهایی بود که همیشه با مرد همراه بودوخودش را برای مرد شبیه غولی نمایان میساخت...

​می خواهم دوست من شوی

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
مرد رفت به اسمانغولی را در اسمان دیدزیر ابری پنهان شدغول خندید گفت :دالی مرد ترسید و گفت:از من چه می خواهی؟ غول گفت من هیچی! می خواهم دوست من شوی

می خواهم دوست من شوی

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
مرد رفت به اسمانغولی را در اسمان دیدزیر ابری پنهان شدغول خندید گفت :دالی مرد ترسید و گفت:از من چه می خواهی؟ غول گفت من هیچی! می خواهم دوست من شوی
غول همان فکرهایی بود که همیشه با مرد همراه بودوخودش را برای مرد شبیه غولی نمایان میساخت...می خواهم دوست من شوی​مرد بسیار ترسیده بود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا