Masterpiece Dialogs of English ( اختصاصي انجمن منــــجي )

• نویسنده موضوع BARAN
  • تاریخ شروع

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
سلام بچه هااا چطوريد ؟؟

اين کاري که کردم ديالوگ هاي ماندگاره ميخواستم فقط انگليسي بذارم ولي گفتم جهت يادگيري فارسيشم مينويسم

اگه خود شماها هم ديالوگ ماندگاري يادتونه بذاريد ولي يادتون باشه هم فارسي و هم انگليسي!

خوشحال ميشم اگه تاپيک مفيد باشه

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
Devil probably

27zlzs9.jpg

Do you know how civiliations end

When stupidity is accelerated

می دونی انسانیت چطور به پایان می رسه ؟ وقتی حماقت به اوج خودش برسه

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
sin city

Senator : Power don't come from a badge or a gun. Power comes from lying. Lying big

سناتور : قدرت از نشان يا اسلحه سر چشمه نمي گيره ... قدرت از دروغگويي مياد ... دروغ گويي هاي بزرگ

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
Kill Bill
30xfz9u.jpg

Look at me, Matsumoto. Take a good look at my face. Look at my eyes. Do I look familiar? Do I look like somebody... you murdered

به من نگاه کن ... يه نگاه قشنگ به صورتم بنداز تو چشمام نگاه کن آشنا به نظر ميرسم ؟ شبيه يه نفر نيستم ....که تو کشتي ؟

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
Memento

jav38m.jpg

You don't want the truth. You make up your own truth

تو حقيقت رو نمي خواي .... تو حقيقت خودت رو مي سازي

We all lie to ourselves to be happy

همه ي ما به خودمون دروغ ميگيم براي اينکه شاد باشيم

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
Memento

Natalie: What's the last thing that you do remember?
Leonard Shelby: My wife...
Natalie: That's sweet
Leonard Shelby: ...dying

ناتالي : آخرين چيزي که يادت مياد چيه ؟
لئونارد : زنم ...
ناتالي : چقدر رمانتيک ...
لئونارد : داشت مي مرد ...

We all need mirrors to remind ourselves who we are

همه ي ما به آينه هايي احتياج داريم که يادمون بندازه کي هستيم

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
Lucky Number Slevin

My father used to say: "The first time someone calls you a horse you punch him on the nose, the second time someone calls you a horse you call him a jerk but the third time someone calls you a horse, well then perhaps it's time to go shopping for a saddle

پدرم همیشه می گفت : وقتی دفه ی اول یکی بهت گفت اسب ... با مشت بکوب تو دماغش ... دفه ی دوم که کسی بهت گفت اسب بهش بگو احمق ... اما وقتی دفه ی سوم کسی بهت گفت اسب ... شاید دیگه وقتشه بری مغازه واسه خودت یه زین بخری !!!

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
If Only

I wanna tell you why i love you...i love you since the first time i saw you. I don't know but you bring love to my life. If not because of you, I am a guy who doesn't know what love is. You taught me what love is and how to love...i love you

------
میخوام بهت بگم که چرا دوست دارم. از وقتی دیدمت عاشقت شدم. نمیدونم ولی تو عشق را تو زندگی من آوردی. اگه تو نبودی، من نمیفهمیدم و نمیدونستم عشق یعنی چی. تو به من عشق را یاد دادی و چگونه عشق ورزیدن را. دوست دارم

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
Madagascar : Escape 2 Africa

Private : In case of a loss of oxygen, please place your masks over your faces to hide your terrified expressions from the other passengers

در شرايط کمبود اکسيژن لطفا ماسک هاتون رو روي صورتتون بذارين تا قيافه ي وحشت زدتون رو بقيه ي مسافرا نبينن !!!

بالا