بهترین جوک های ترکی, لری, قزوینی و ... و ایرانی

• نویسنده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام
احتمالا تا حالا جوک زیاد شنیدین,
یک فایل بصورت mp3 هست که جوک هایی در مورد اقوام مختلف می گه.
من وقتی شنیدم خیلی منقلب شدم.
لطیفه هایی که گفته شد؛
خیلی زیبا بودند.
برای دانلود ( http://uplod.ir/epznwtnqdphb/SHAFIPOUR_LATIFEYE_ASL_MIX__wma_90.6.24__1_.zip.htm ) کلیک کنید.

مطمئناً ابتدا چیزی فکر میکنید که در انتها نخواهید کرد.
فایل بصورت zip با حجم 1.5 مگابایت هست.
اگر دانلود نشد از لینک زیر هم می تونید استفاده بفرمایید.

اینجا ( http://img41.com/do.php?id=8814 )

علی آقا اگه امکان داره فایلها رو آپلود کنید
آپلود سنتر انجمن پذیرای شماست

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
جالب هست جستجوهای این صفحه رو بخونین:

[h=2]دانلودلطیفه های استانی[/h], [h=3]http:forum.zaman-aj.irshowthread.phpt=1434[/h], [h=3]جک قزوینی[/h], [h=3]بهترين جوك ايراني[/h], [h=4]بهترین جکهای لری[/h], [h=4]جوک اقوام مختلف[/h], [h=4]جک لری[/h], [h=4]کتاب جک لری[/h], [h=4]دانلود جوک های ترکی[/h], [h=4]لطیفه های رشتی وقزوینی واصفهانی‎ ‎وبلوچ[/h], [h=4]دانلود کتاب جوک ترکى اندورىد[/h], [h=4]جوک لری و ترکی[/h], [h=4]جک ترکی[/h], [h=4]جوک بی‎ ‎تربیتی رشتی قزوینی عربی[/h], [h=4]دانلود کتاب جوک ترکی اندروید[/h], [h=4]دانلود کتاب جک لری[/h], دانلود کتاب جک ترکی ولری برای سیستم جاوا, دانلود کتاب جوک ایرانی, جوک ترکی ایرانی, دانلود نرم افزار جوک های قزوینی, دانلود جوک های ترک , جک های ترکی ولری وشمالی, جوک لری اصفهانی ترکی, کتاب جک قزوینی, بهترین جوکهای ایرانی 92

[h=4][/h]

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
ترکه میره جنگ میشه لشکر فرمانده ...داداشش شهید میشه.با بیسیم بهش میگن لااقل جنازه داداشتو برگردون عقب میگه اینا همشون داداشای من هستن,کدومشونو بیارم؟آره!
اینبار جک نبود!!!!فارس,نژاد پرست نیست مگه کوروش نزاد پرست بود؟
رشتی بی غیرت نیست(مگه میرزا کوچک خان )بی غیرت بود؟مازندرانی کله ماهی خور نیست(مگه نیما کله ماهی خور بود؟لرهالو نیست مگرکریم خان زندلطف علی خان یا آریو بزن هالو بود؟ترک زبان عرعر نمیکنه(مگه شهریار عر عر میکرد؟قزوینی...نیست مگر علامه دهخدا .... باز بود؟بلکه اینان ستوناهای ایرانندوقتی داریم از داخل ستونها رو خراب میکنیم دیگه نیازی به دشمن خارجی نیست اینها رو کسانی ساختن که میخوان ایران وایرانی رواول از ریز ریز بعد خوار وذلیل کنن که چیزی ایرانی نامید نشه. ایرانی به خودت بیا ببین چی میگی وبه کی میگی؟

بابک

مدیر تالار قرآن
"بازنشسته"
یه روز یه ترکه...

اسمش ستار خان بوده٬ شاید هم باقر خان...
خیلی شجاع بوده... خیلی نترس...
یکه و تنها از پس ارتش حکومت مرکزی بر اومد.
جونش رو گذاشت کف دستش و سرباز مشروطیت و آزادی شد.
فداکاری کرد برای ایران... برای من و تو

برای این که ما تو این مملکت آزاد زندگی کنیم.

یه روز یه رشتیه...

اسمش میرزا کوچک خان بوده٬ میرزا کوچک خان جنگلی...
برای مهار کردن گاو وحشی قدرت مطلقه تلاش کرد.
برای این که کسی تو این مملکت ادعای خدایی نکنه.

اونقدر جنگید تا جونش رو فدای سرزمینش کرد.

یه روز یه لره بود...

کریم خان زند٬ ساده زیست.نیک سیرت و عدالت پرور بود و تا جایی که ممکن بود از شدت عمل احتراز می کرد.

یه روز ما همه باهم بودیم...

کردو ترک و لر و اصفهانی و بلوچ و مازنی و شیرازی و...
تا اینکه یه روز یه عده راز دوستی ما رو کشف کردن و قفل دوستی ما رو شکستن...
حالا دیگه مابرای هم جوک می سازیم و به همدیگه می خندیم و اینجوری شادیم...

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
بالا