ملاقات دختر مسیحی تازه مسلمان با امام زمان(عج)

*SHaHeD*

داره دوست میشه
"کاربر *ویژه*"
در کتاب داستانهای حج می نویسد: به نقل از داستانها و پندها:

دانشجویی مسلمان و ایرانی در آمریکا تحصیل می کرد . حسن اخلاق و برخورد اسلامی او موجب شد که یکی

از دختران مسیحی آمریکا یی به او محبت خاصی پیدا کرد در حدی که پیشنهاد ازدواج با او نمود .

دانشجو به او گفت : اسلام اجازه نمی دهد که من مسلمان با تو که مسیحی هستی ازدواج کنم ، مگر اینکه مسلمان شوی ،

دانشجوبه دنبال این سخن کتابهای اسلامی را در اختیار او گذاشت ، او در این باره تحقیقات و مطالعات فراوانی کرد و به حقانیت اسلام پی برد و مسلمان شد و با آن دانشجو ازدواج کرد.

سفری پیش آمد و این زن و شوهر به ایران آمدند، زمانی بود که حرف از حج در میان بود، شوهر به همسرش گفت:

ما در اسلام کنگره عظیمی به نام حج داریم، خوبست اسم نویسی کنیم و در حج امسال شرکت نماییم.
همسر موافقت کرد و آن سال به حج رفتند، در مراسم حج روز شلوغ عید قربان زن در سرزمین منا گم شد، هرچه تلاش کرد و دنبال شوهر گشت تا اینکه به یادش آمد در مکه کنار کعبه شوهرش می گفت:
ما امام زمان علیه السلام داریم که زنده است و پنهان است.
توسل به امام زمان علیه السلام جست و عرض کرد: ای امام بزرگوار و پناه بی پناهان، مرا به همسرم برسان.
هنوز سخنش تمام نشده بود که دید شخصی به شکل و قیافه عربی، نزد او آمد و به او
گفت: چرا غمگین هستی ؟
او جریان را عرض کرد.
آن شخص به او گفت: ناراحت مباش با من بیا شوهرت همین جا است او را چند قدم با خود برد ناگهان او شوهرش را دید و اشک شوق ریخت ولی دیگر آن عرب را ندیدند.
آن بانو جریان را از آغاز تا انجام شرح داد. معلوم شد حضرت ولی عصر علیه السلام اورا به شوهرش رسانده است.

Hadii

داره دوست میشه
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : ملاقات دختر مسیحی تازه مسلمان با امام زمان(عج)

بسیار جالب بود

ممنون از شما

با اجازه یه نکته بگم : اینکه اگر مرد مسلمان باشه و بخواد با زنی غیر مسلمان ازدواج کنه از نظر اسلام ایرادی نداره ، نیاز نیست که حتما اون خانم هم مسلمان باشه

ولی عکس این موضوع لازمه ، یعنی دختر مسلمان نمیتونه با مرد غیرمسلمان ازدواج کنه..

بالا