آیا آمار تالار گفتمان منجی دوازدهم را می دانید؟

• نویسنده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
به نام خدا
سلام به همه،
آیا می دونید که آمار انجمن منجی دوازدهم دیروز به بیش از 7000 بازدید رسید؟
و این یک خبر خوب برای منتظران هست؟؟

از زحمات دوستان بچه ها اعضا مدیران متشکرم ...
سعی کنیم این آمارو حفظ کنیم و بیشترش کنیم ....

با تشکر
تصاویر پیوست شده را حتما ببینید، برای دیدن آمار به این صفحه: http://www.persianstat.com/Results.aspx?id=10132227&mode=1 مراجعت فرمایید.

پیوست‌ها

• PhotoShare(3).png
    PhotoShare(3).png
    26.5 کیلوبایت · بازدیدها: 145
  • PhotoShare(4).png
    PhotoShare(4).png
    37 کیلوبایت · بازدیدها: 169

818

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
دست گل همگی درد نکنه
یقینا همگی توی این امر شریک بودن
و این مسئولیت ماها رو بیشتر میکنه
پس بیشتر مراقب باشیم و......
إنشاءالله خود امام زمان(عج) ازمون قبول کنند و لحظه دیدار شرمندشون نباشیم.:53:

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام به همه دوستان خوب

آمار نشون داده هر وقت مطالبی که دوستان عرضه میکنن بیشتر و پرمحتوا باشه آمار بازدید از انجمن بیشتر میشه

مثلا یک روز قبل از شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها)امار بازدید بالا بود
و خب همگی خبر دارین که طبق برنامه هایی که دوستان داشتند تاپیکها مرتب ارسال میشد و ..

اینکه دیروز گذشته امار بالا رفته تا جایی که رکورد زده شده مسلمل ارتباط داره به مطالب قبل و مطالب جدیدی که شما بزگواران مرقوم میفرمایید

اما چند نکته هست که به نظر بنده باعث میشه انجمن پویا باشه و اگر مهمانی اومد و مطالبی گرفت باز هم برگشت میکنه و شاید همین موجب بشه تا به جمع ما بپیونده که اگر هم نپیونده همین که ماها تونستیم مکانی رو با نام نامی حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه الشریف)فراهم کنیم تا کاربران اینتر نت بتونند استفاده کنند ، یک توفیق محسوب میشه

1-فراموش نکنیم که میتونیم با خلوص نیت ایجاد آرامش کنیم . این مطلب مهمیه.

2- تاپیکای دینی و مذهبی رو با جدیت و ویرایش و زیبا نمایی تو انجمن قرار بدیم.

3-منبع و سند مطالب دینی و مذهبی رو فراموش نکنیم...

4-نام مبارک حضرت صاحب الامر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)بر این انجمن نقش بسته ،مطالب مهدویت رو با جدیت و پشتکار و مدد حضرت پربار کنیم..

5-تعامل و به قول معروف رابط عمومی داشته باشیم و فرمان دین را ،که امر به نیکی است به دوستان خودمون در فضاهای دیگه هستند با دعوت خودمون کامل کنیم.

6-یه ضرب المثل عربی هست میگن الیک بالمتون لا بالحواشی اصل و متن انجمن رو دریابیم و به حاشیه ها کاری نداشته باشیم..خداییش حاشیه ها ما رو از اصل منحرف میکنن.

7-مشکلات و انتقادات رو به مسئولین انتقال بدیم و از واسطه کاری ها کم کنیم و بیشتر به اهداف عالی انجمن بیندیشیم نه خوش اومدن عده خاص...

بنده حدود 16 مورد روقبل از نوشتنم یاد داشت کرده بودم اما چون نسیت به عدد 7 عشق خاصی دارم به همین مقدار بسنده میکنم و دوس دارم شما دوستان هم اگر مطلبی دارین بفرمایین.

یا علی
التماس دعای فرج

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
به نام خدا

به تک تک اعضای محترم انجمن منجی دوازدهم تبریک میگم........

امیداورم روز به روز شاهد پیشرفت انجمن باشیم..........

تشکر از تیم مدیریت..........

برادرم آقای منتظر نکات جالبی رو عنوان کردند و بنده حقیر هم به سهم خودم چند نکته رو اضافه میکنم:

1: قبل از هر چیزی باید توجه داشته باشیم که انجمن ، انجمن مهربانیهاست......... و مهربانی رو فراموش نکنیم.....اگر برای خدا خالص هستیم باید برای محبتو مهربانی با دیرگان هم خالص باشیم......
2: نیت ها باید پاک باشه.........بخاطر شخص خاصی مطلب نذاریم جز به عشق الله و آخرین حجت خدا(عج).....
3: به هیچ عنوان اختلافات شخصی رو به انجمن وارد و تزریق نکنیم
4: فرق مدیران این انجمن با مدیران انجمن های دیگه تواضع و نداشتن غرور هست.....اگه پستی رو میخواهیم حذف کنیم که مغایر قوانین هست با احترام و توضیح منطقی و کافی به کاربر انجام وظیفه کنیم.......
5: همه مدیران خصوصا بنده در نظر داشته باشیم که هیچ فرقی بین هیچ کاربری نیست...مگر در تقسیم مسولیت......فقط خدا میدونه چه کسی بهتره و با تقوا تره........

مهربانی ایمان احترام و ادب و تلاش اجزای ارتقاء انجمن منجی دوازدهم

بالا