اخ که چقد دلم هوای جمکران داره... ای خداااااااااااا

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
اخ که چقد دلم هوای جمکران داره...
ای خداااااااااااا

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام، دقیقا، من الان دوساله تو حسرت اینم که آقام منم مث بقیه بطلبه و بیام جمکرانش ولی تا قم اومدم اما فامیلامون نذاشتن برم جمکران گفتن دیر میشه
unhappy.png
آی ضدحال خوردم! البته نمیدونم آقام چرا دوس نداره برم جمکران!

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
من بعد از مدت ها 3شنبه پیش روز پدر رفتم
اخ که چقدر خوب بود
به نیابت از همه یه نماز خوندم

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
من بعد از فوت پدر عزیزم که اواخر دی ماه بود،چون پدرم رو در قم دفن کردیم.چندین بار به قم رفتیم و هر بار خداروشکر به حرم مشرف شدم و چند بار هم به مسجد مقدس و شریف جمکران.و همونجا بیاد همه شما بودم باور کنید و حتی یک شب تا صبح مسجد جمکران بودم و نزدیک به نیم ساعت در محراب مسجد نماز خوندم و همونجا برای همه نماز خوندم و دعا کردم وهمه بیادم بودید.(همه اعضای منجی) و ....

ان شاالله مورد قبول باشه.:53:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام جناب نجات بخش، اولا خدا باباتونو بیامرزه(مرد خوبی بودن)...انشالا اونور جاشون خوبه خوب باشه...
خوش به حالت منکه همچنان دارم حسرت میکشم!!!
بازم رفتی جمکران به آقام بگو یه دختری هست اسمش النازه اونم بطلب که بیاد پیش شما ...باشه؟:|:):

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
سلام جناب نجات بخش، اولا خدا باباتونو بیامرزه(مرد خوبی بودن)...انشالا اونور جاشون خوبه خوب باشه...
بازم رفتی جمکران به آقام بگو یه دختری هست اسمش النازه اونم بطلب که بیاد پیش شما ...باشه؟:|:):

اراده کن یه جمعه صبح بیا و تا عصر برگرد خونه:53:

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

چشم حتما

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام درست میگین آقا نجات بخش، ولی این واسه شما پسرا آسون و راحته نه واسه ما دخترا :( منو که مامانینام عمرا نمیذارن تنهایی پاشم از اسلامشهر برم قم-جمکران! اگه منم پسر بودم که یه لحظه هم تو خونه نمیشستم!!!:D

سرباز مولا

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام درست میگین آقا نجات بخش، ولی این واسه شما پسرا آسون و راحته نه واسه ما دخترا :( منو که مامانینام عمرا نمیذارن تنهایی پاشم از اسلامشهر برم قم-جمکران! اگه منم پسر بودم که یه لحظه هم تو خونه نمیشستم!!!:D

بعد مقصد نبود در سفر روحانی

گر چه دوریم به یاد تو قدح می‌گیریم

بعد منزل نبود در سفر روحانی

بالا