سوال در مورد افکار همسرم

Sadra75

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
من ۲۲ سالمه.
خودمم توی رابطه های موقتی ک داشتم تا حدودی ب چیزایی ک میگم عمل کردم و میکنم و ب این نتایج رسیدم.
تاثیرپذیریمون از مطالب حق و عقلی باشه خیلی خوبه اما تاثیرپذیری از دیگران علی الخصوص جنس زن ک پر از فتنه و...هست،نفس رو تا اعماق جهنم میبره.
امام صادق میگه ک تمام فتنه ها یک طرف و فتنه زن طرف دیگه.
بزرگترین ضعف مرد،توی زن گیر کردنه و بازیچه دست زن شدن توی هرزمینه ای. واسه همین گفتم ک ب فکر زندگی خودت باشی برادر.
یا حق

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
سلام ... امیدوارم خوشبخت بشیید
من حرفهای خواهرم ضحا رو میپسندم
آقا صدرا ما چه راحت حرف طلاق رو میزنید؟؟؟ وای همینجوری نباید راحت این کلمه رو عادی کنیم
اونم تو ازدواج فامیلی که یه فامیل رو درگیر خودش میکنه
خوشبختانه این مشکلی نیست که قابل حل نباشه ... من دخترای اینجوری زیاد دیدم که به مرور زمان درست شدن وبه قولی ظرفیتشون بالاتر رفته
تو خود خانواده های مذهبی دختر17 ساله ممکنه تحت تاثیر محیط رفتارش عوض بشه
ولی توی ازدواج با محبت واصول درست اخلاق اسلامی قابل حله ... به نظر من خودتون رو نگران نکنید... خانمتون دختر باحیایی هست و حریم نگه میداره کمی قضیه رو بزرگ کردین برا خودتون
بهش فرصت بدین و کنار وهمراهش باشین
به قول دوستان کنترل کردن لجباز میکنه همسرتون رو...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ضحا

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
من ۲۲ سالمه.
خودمم توی رابطه های موقتی ک داشتم تا حدودی ب چیزایی ک میگم عمل کردم و میکنم و ب این نتایج رسیدم.
تاثیرپذیریمون از مطالب حق و عقلی باشه خیلی خوبه اما تاثیرپذیری از دیگران علی الخصوص جنس زن ک پر از فتنه و...هست،نفس رو تا اعماق جهنم میبره.
امام صادق میگه ک تمام فتنه ها یک طرف و فتنه زن طرف دیگه.
بزرگترین ضعف مرد،توی زن گیر کردنه و بازیچه دست زن شدن توی هرزمینه ای. واسه همین گفتم ک ب فکر زندگی خودت باشی برادر.
یا حق

جناب صدرا متاسفانه این صحبتهاتون اصلا توی اسلام پذیرفته شده نیست
شما دارین مشاوره غلط میدین ... اون ارتباطاتی که شما ازش حرف میزنید گمون نمیکنم ازدواج بوده باشه که راحت دنبال موقت کردن عقد داِِئم و بعدش طلاق هستین
حرفهای امامان معصوم رو ببینید هر کدوم در جواب چه سوالی داده شدن نه اینکه روابط دو زوج رو اینطور کمرنگ کنین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ضحا

Sadra75

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
سلام
حرف هایی ک زدم،تجربیات و نظرات شخصی خودم هستم. و اینکه مطالبم واسه بعضیا قابل هضم نیست،دلیل بر غلط بودنش نیست.

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"
سلام
حرف هایی ک زدم،تجربیات و نظرات شخصی خودم هستم. و اینکه مطالبم واسه بعضیا قابل هضم نیست،دلیل بر غلط بودنش نیست.
موضوع قابل هضم نبودن نظریات شما نیست
موضوع اینه که نظریات شما ریشه در قرآن و احادیث نداره
من با نظر خواهرم ناجی موافقم
نمیشه از یک ازدواج به این راحتی گذشت
کسی که بخاطر عشق این پیوند رو پذیرفته باید برای درست شدنش سختی بکشه و با صبر و محبت همسرش رو به راه بیاره

Sadra75

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
سلام
اولا ک من چندین بار گفتم ک صبر پیشه کنه.
دوما منو شما قرآن و احادیث رو بهتر میفهمیم یا مولانا جلال الدین بلخی؟ ک عارفه بزرگ و صاحب نامیه و امثال آقای قاضی و علامه طهرانی ک عارف دهر بودن،از لب و لوچشون شعرها و اشعار مولانا میریزه.
اینم بگم ک من مشاوره ندادم. من راه درمان رو دادم. درمان با مشاوره خیلی فرق میکنه. مشاوره میاد رو مالی میکنه و موقتا حل میشه مشکل،اما درمان میاد از ریشه مشکل رو قلع و قمع میکنه و درمان هم خیلی سخته و هم زمان بر.
یا حق

آخرین ویرایش:
بالا