احمدالحسن-یمانی دروغین(اقدام پیج منجی دوازهم در اینستاگرام)

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
ahmadalhasan.jpg

احادیث زیادی از پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله ) درباره روزگار غربت اسلام در آخرالزّمان از شیعه و اهل‌سنّت نقل شده است.
«روزگاری خواهد آمد که دین خدا تکه تکه خواهد شد. سنت من در نزد آنان بدعت و بدعت در نزد آنان سنت باشد»(بحارالانوار ج22،ص453)
یکی از شگردهای استعمار غربی برای ایجاد سلطه نظامی و سیاسی بر کشورهای اسلامی در راستای استحاله فرهنگی و تفرقه دینی تاسیس فر قه ها و جریانات مذهبی است .
جریانی افراطی و گمراه کننده ای که به نظر میرسد این روزها در فضاهای مجازی بیشتر خود را نشان میدهد جریان احمدالحسن است.
احمدالحسن ادعای فرزندی امام زمان(عج) را کرده با این که سید نیست، و اصل و نسب او از طایفه « صیامر » معلوم ومعروف است ، عمامه سیاه میپوشد،که این خود دروغی بزرگ است/
از جمله ادعا های احمدالحسن:«من مایه رحمتم برای اسلام، بلکه برای اهل زمینم ، اهل بیت (ع) هر کجا بروم، همواره با من هستند وصریحاً می گویم که خدواند مرا برگزیده است؛ صاحب نفس مطمئنه به من متصل شده، وخود صاحب نفس مطمئنه شده ام»
جریان مذکور عموم شیعیان را بخاط تقلید از علما ،منحرف میدانند در حالی که بدعت گذاری پیراوان این جریان و تناقضات و دروغگهایشان حاکی از انحرافشان دارد. #انتشارات_انصار_امام_مهدی_ع
#کتاب#احمدالحسن#سیداحمدالحسن#قائم#یمانی
#شبهات #پاسخ #ظهور #حضرت #حجت #دین
#کتاب_چهل_حدیث_مهدیین_وفرزندان_قائم #کتاب_جواب_المنیر
#کتاب_ظهور_کرد #پالتاک #ahmedalhasan
#الیمانی #مهدویت #وصیت #منجی #اینستاگرام #بشارت #شهبازیان #گفتگو #اخرالزمان
#بخش_علاۓم_اخرالزمان
#جریان_انحرافی_احمدالحسن_الیمانی
#جریان_انحرافی_یمانی

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام بر انجمنی های عزیز
طرح بالا رو ک میبینید با همکاری چندین پیح پرطرفدار مهدوی در اینستا گرام با پیح منجی تهیه شده ک در ربات تلگرام و گروههای تلگرام هم منتشر شده است.
این طرح و متن در مورخ 1394/6/9 ساعت 21 در اینستاگرام و تلگرام نشر داده شد که تا ساعت 24 حدود یازده پیچ نشر دادند

دوستانی ک توانستیم باشون هماهنگ بشیم و طرح رو کمک بدهند بهمون دوستانی چون شما انجمنی ها گل و ذعذعه مند هستند ک شدیدا درخواست دعا داریم ک کمک کنید بتونیم در آینده نزدیک در موضوعات مختلف طرح مشترک در شبکه های اجتماهی کار کنیم.
خواهشمندیم شما هم متن و عکس بالا رو در جاهایی ک میتونید نشر بدین
برای دیدین آنجه خدمتتون عرض کردیم میتونید هشتگ اختصاصی این طرح رو ک
#جریان_انحرافی_احمدالحسن_الیمانی
#جریان_انحرافی_یمانی

هست در اینستا گرام ببینید.
https://instagram.com/explore/tags/جریان_انحرافی_احمدالحسن_الیمانی/

https://instagram.com/explore/tags/جریان_انحرافی_یمانی/

بالا