******* وصیت نامه مجازی من.... ********

• نویسنده موضوع kyana
  • تاریخ شروع

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
بچه ها من میدونم ادم فعالی نبودمو نیستم ولی برا روزی که از دنیا رفتم ونتونستم تو اجمن مطلباتونو بخونم. بنده را حلال وبعد طلب امورزش کنید:((:((

سلام کوثر جان ...وای گریه نکن این موضوع تا حدودی طنز هست برای اوقات تفریح بچه ها ...لو بدین اگه چیزی دارین بدین به کاربرای مظلوم نت :">
سلام

وصیتهای اول شور و حالشون بیشتر بود.

حداقل ارث و میراث هم داشت

ولی الن همه شدن حلالیت.

موافق نیستم

سلام مسافرررر... والا منم نمیدونم نکنه همه ورشکسته شدن ارثیه ندارن؟
اینجوری تا آخر عمر گمونم باید برا دوستان خیرات کنیم;))

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
از اونجایی که من جزو قدیمیا حساب میشم و تو این انجمن پیر شدم، احتمالش اینه قبل شما بار سفرو ببندم.:59:(خدا نیاره اون روزو)

البته ماه رمضان شاید این احتمال رو بیشتر هم بکنه:104:

لازمه چند نکته رو یادآور بشم:

ناجی یادت باشه رنگ بادمجونیت خیلی قشنگه، من همیشه آرزوشو داشتم به جز سبز یه کاربر ساده بنفش باشم:78:

زینب من میخوام طرح های تو رو یاد بگیرم. چرا یادم نمیدی آیا؟ میرم از دست افسرده میشیا؟؟؟:nervose:

گمنام یه خوبی کن اندازه یکی دوسال سال نمازو روزه و خمس و زکاتو حج و جهاد ونماز شب و... برام انجام بده... مگه من خواهرت نیستم. خواهر واسه این روزاس؟؟؟:smart:

علی آقاشمام همه کاربرایی که اسمشون شبیه منه(آسمان) رو بفرستید جزیره! من که راضی نیستم. :1:

سادات جان، شمام جای منو تو انجمن خالی کن، هر روز برام یه شاخه گل بذار تو پروفایلم... تاج گلم گذاشتی که چه بهتر

مریم تو هم اگه برام یه آش رشته خیرات نکنی میام میبرمت اون دنیا؟

راستی من میخوام قبل ملکوتی شدن و پروازم به بهشت :b-):تاپیک دلتنگیامو به حراج بذارم...

بالاترین قیمت به فروش می رسد. نقد و غیر نقد هم پذیرفته میشود... ترجیحا خریدار خانم باشه، تا وضعیتو درک کنه!

:D:78:

هژبر ژیان

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
وصیت نامه شخص شخیص بنده :|

خب از انجایی که خداوند متعالی دل تو دلش نیست منوببره پیش خودش
و در نظر دارن ان شا الله همین فردا پس فردا مرا بترکاند
{ البته قرار بود الکی مثلا من شیش ماه پیش بترکم داخل شلمچه که نشد :| }
گفتم بیایم وصیت نامه ای بنویسم اندر احوال دارایی ها و نصیحتهایم به شما جوانان عزیز {الکی مثلا من پیر اینجام :D }
از شما بی سواد های لبو فروش می خواهم که همواره پشتبان رهبر گرامی ما باشید
نگذارید من وقتی رفتم به جهنم همچنان بدن بی جانم در گورم بلرزد
در تجمعات حاضر شوید حتی اگر ان را غیر قانونی بخوانند و حتی اگر ان را سوء استفاده بدانند :|
مهم نیست چه می گویند مهم این است که کلید حاج حسن در ورود امریکا را وا نکند
غواص های ما خوب موقع امدند
شهدای ما بصیرتی دارند که بادمجون های ما یک صدم ان را هم ندارند
بادمجون هایی که از تبار جلبک اند و شاید حتی بر عکس { جمله عمیق بود صلواتی بلد ختم کنید اینجا :| }
حرف های تاریخی کوسه ماهی ما دوباره دارد تکرار می شود
اما ان تو بمیری دیگر ان تو بمیری نیست
زهری از از شیطان بزرگ گرفته اید هرگز با جامی به رهبرم داده نخواهد شد که بخواهد بنوشد
با همت همه شما دلواپسان :1:
بگذریم چه نصیحتی بود که من کردم ;)
بچه که خودشون وارد تراند :D
می رویم سراغ دارایی های من
تایپک دلنوشته است و یک عکس اواتار و مدال ها :|
تایپک دل نوشته ها که یادگاری از تمام دغدغه ها و توهمات و چرند وپرند های من متعلق به همه بچه ها انجمن
عکس اواتار رو به مزایده می زارم لامصب خیلی گرونه ;;)
شاخ غول شکوندیم فقط برای این نگین ===> اسمشم بادمجونه :D
مدال هم که اصلا نداریم اون چند تا رو وقف کنید به روحمون برسه;))
بچه یک تایپک شله پزون درست کنید بچه های انجمن رو دعوت کنید و یک فاتحه هم برای من بخونید :63:
توفقتون با الله
یا علی مدد

sadat313

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
سلام دوستان
من که از داردنیا چیزی ندارم ارث ومیراث تقسیم کنم:|

هرکی ارث خواست بیاد پایین/:)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ازدوران نادانی نمازقضا دارم اونارو بخونید
برای گناهانی که خواسته وناخواسته انجام دادم حلالیت بطلبید
بجای من صدقه وافطاری بدین
قبوله؟:D

درهرصورت بازگشت همه به سوی اوست اگه مردم ونیومدم حلالم کنید:gol:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
از اونجایی که من جزو قدیمیا حساب میشم و تو این انجمن پیر شدم، احتمالش اینه قبل شما بار سفرو ببندم.:59:(خدا نیاره اون روزو)

لازمه چند نکته رو یادآور بشم:

ناجی یادت باشه رنگ بادمجونیت خیلی قشنگه، من همیشه آرزوشو داشتم به جز سبز یه کاربر ساده بنفش باشم:78:

راستی من میخوام قبل ملکوتی شدن و پروازم به بهشت :b-):تاپیک دلتنگیامو به حراج بذارم...

بالاترین قیمت به فروش می رسد. نقد و غیر نقد هم پذیرفته میشود... ترجیحا خریدار خانم باشه، تا وضعیتو درک کنه!

:D:78:

والا نکته اول اینکه آسمان جان مدمئن باش حلوای ما هم میخوری و لباس بادمجونی منم واسه خودت ..;))
نکته دوم اگه یه وقت من بعد شما خدایی ناکرده موندم که اون موقع هزار ساله شدم گمونم ... رنگ بادمجونیم رو تا چهل روز بادمجونی تیره میکنم به احترام میت عزیز:L-):

و اما اون نکته آخریه که نوشتی...گفته بودی بعد ازدواج اقتصادیییی شدی ولی نمیدونستم تا این حددددددددد:43: حالا قیمت چنده؟

زینب

کاربر حرفه ای
"بازنشسته"
:78:

زینب من میخوام طرح های تو رو یاد بگیرم. چرا یادم نمیدی آیا؟ میرم از دست افسرده میشیا؟؟؟:nervose:

خرج داره عزیزکم.یه چیزی ارث واسم بذار به رو جفت چشام

راستی حلالت میکنم .با خیال راحت برو

نامه بنویس:accuracy:

مسافر

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام

به به میبینم دوستان دست به ارث شدن

کار خوبیه باور کنید کفن جیب نداره.بزارید تو جیب بقیه و برید

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
والا نکته اول اینکه آسمان جان مدمئن باش حلوای ما هم میخوری و لباس بادمجونی منم واسه خودت ..

نکته دوم اگه یه وقت من بعد شما خدایی ناکرده موندم که اون موقع هزار ساله شدم گمونم ... رنگ بادمجونیم رو تا چهل روز بادمجونی تیره میکنم به احترام میت عزیز

و اما اون نکته آخریه که نوشتی...گفته بودی بعد ازدواج اقتصادیییی شدی ولی نمیدونستم تا این حددددددددد حالا قیمت چنده؟

ناجی خدا نکنه. حدس میزنم تو حلوات زهر میریزی قبل رفتنت، تا نفسکشی باقی نمونه بعد خودت :-ss:

من بادمجونی تبره دوس ندارم

تو این گرونی باید به فکر همسر محترم باشم. تاپیکمو بفروشم، خرج مراسم رو در بیارم هر چی کرمتونه عزیزوم. هرچی بیشتر بهتر:78:

رفاقتتو ثابت کن ناجی راستی این دم آخری هم اونطوری نخند(منظورم اینه;)) )! میدونی که یاد کی میوفتم:D

بالا