جدیدترین محاسبات مدت زمان روزه داری ماه مبارک درجهان

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
جدیدترین محاسبات مربوط به مدت زمان روزه داری در ماه مبارک زمان از اقصی نقاط جهان نشان می دهد که دانمارک با 21 ساعت بلندترین ساعات روزه داری در ماه مبارک رمضان را به خود اختصاص خواهد داد.

بر پایه این گزارش؛ آرژانتین با 9 ساعت و 30 دقیقه کمترین ساعات روزه داری ماه مبارک رمضان آینده را به خود اختصاص می دهد.

هلند و بلژیک با 18 ساعت و 30 دقیقة، إسپانیا 17 ساعت و 30 دقیقة، انگلیس، مصر و آلمان با 16 ساعت و 30 دقیقة به ترتیب بعد از دانمارک بیشترین ساعات روزه داری در ماه مبارک را به خود اختصاص داده اند.

استرالیا با 10 ساعت، جنوب آفریقا 10 ساعات و 30 دقیقة، برزیل 11 ساعت و مکزیک با 13 ساعت و 20 دقیقة به ترتیب بعد از آرژانتین کمترین ساعات روزه داری را به خود اختصاص خواهند داد.

کشورهای حاشیه خلیج فارس و دیگر کشورهای خاورمیانه به غیر از ایران بین 14 تا 15 ساعت روزه داری در ماه مبارک پیش‌رو شاهد خواهند بود.

لازم به ذکر است در جمهوری اسلامی ایران ساعات روزه داری حدودا بین 16 تا 16 ساعت و 30 دقیقه نسبت استان های مختلف متغیر خواهد بود.

منبع: جام نیوز

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
خوب شد گفتید من زودتر برم آرژانتین :rolleyes:

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام
مگه میشه بین اذان مغرب و اذان صبح 3 ساعت باشه؟! من که باورم نمیشه!!!

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
الان با دیدن طلوع و غروب متوجه شدم که بله !
حتی در شهر کرونای سوئد مردم 23 ساعت روزه دارند یعنی خورشید هیچوقت غروب نمیکنه!!! :| ینی چی ؟! :|

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
الان با دیدن طلوع و غروب متوجه شدم که بله !
حتی در شهر کرونای سوئد مردم 23 ساعت روزه دارند یعنی خورشید هیچوقت غروب نمیکنه!!! :| ینی چی ؟! :|

بله به نظر خیلی سخت میاد...یکی از دوستانمون مدتی اونجا بودند میگفتن خیلی سخت بود وقتی آفتاب هست بخوایم بخوابیم و اعمال ماه مبارک رمضان و روزه ...:nervose:

بالا